Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Közlekedési kultúra hazánkban! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vandit.


Vandit.
addikt

Beszéljük meg miért bunkók az autósok,biciklisek,gyalogosok és miért ilyen kultúrálatlan a közlekedés kis hazánkban.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#2) V.Stryker válasza Vandit. (#1) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mert mindenki tök flusztrált a megélhetés érdekében való rohangálás során.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3) Retekegér válasza V.Stryker (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Megfigyeltem, hogy legtöbbször azoknak rettenet mód sietős (hajtanak át piroson, dudálják le a másikat az útról), akiknek 20 millás verda van a s*ggük alatt.

<< Heimdal >>

(#4) Vandit. válasza V.Stryker (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

Egyszerűen nem értem az autósokat.Minek kell elindulni a lámpán,ha úgyis tudja,hogy a sínen fog kikötni?És csakazért is elindul,hogy a villamos is álljon és akkor még magyaráz is a villamosvezetőnek. :((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A topicot zárom. Látom, hogy az első hozzászólás nem csak az autós közlekedésre irányul, de a folytatás és a tapasztalat azt mutatja, hogy leginkább csak az autós közlekedési kultúráról lesz szó. Ebben a témában pedig már van topicunk, tessék itt folytatni:

Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat? [link]

Sőt van egy paraszthajtásunk is, amit én ha időben észreveszem biztos zártam volna, de be lehet kukkantani:

Autóversenyzők az országúton - turbolada, neonswift ésatöbbi [link]

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Közlekedési kultúra hazánkban! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.