Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Könyvelés

Hozzászólások

(#1) J.R.Ewing


J.R.Ewing
tag

sziasztok!

ha van itt köztetek, aki könyvelő, és tudna segíteni pár szóban egy konkrét problémában, akkor írjon egy privit.

fontos lenne.

köszönöm.

(#2) Kicker


Kicker
senior tag

Hali

könyvelőt keresünk Balaton északi partján, Tapolca környéki munkára, csak olyat aki jól kezeli a Kulcs-Soft programját!!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3) papirkutya


papirkutya
csendes tag

Szép napot mindenkinek!
Én is könyvelőt keresnék egy pár kérdés erejéig... Fontos lenne, akinek van egy kis szabadideje... segítsetek...

(#4) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Civil szervezet számára keresnék könyvelőt Szegeden. 2009-ben volt olyan 30ezer körüli tagdíjbevétel és egy darab 10ezer körüli számlánk(domain nevek). Tehát nem kellene minden hónapban mindenféle dolgokat könyvelni, csak alkalomszerűen, mint most is amikor közhasznúsági jelentést kell(ene) készíteni illetve az APEH felé nem egészen tudom milyen bevallást kell mostanában készíteni. Ebben az évben se lesz nagy bevétel, ami igen az is reményteli pályázatokból valószínű illetve támogatók természetbeni felajánlásai (pl. darus cég ingyen daruz ilyenek)
Tudom, hogy gugli a barátom, de a sok reklámon, meg esetleges havi 10-15 ezres vállalási díjként feltüntetett áraikon kívül nem sokat találtam könyvelőkről illetve ilyen cégekről.
Egy olcsó ámde jó könyvelő kellene. Tudom, hogy mindenki ilyet szeretne, de egy civil szervezetnél ez gondolom méginkább megérthető
Szóval ismer valaki egy jó könyvelőt? :)

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#5) tkazmer válasza regvoltrossz (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

kérj tőlük emailben ajánlatot, nem kerül semmibe és ugyanazt az emailt elküldheted egy halom irodának.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) TheRike


TheRike
újonc

Üdv!

Ha Budapesten vagy környékén kerestek könyvelőt, én a Balance Universal-t tudom ajánlani. Nekem évek óta ők viszik az IT cégemet, és eddig még nem volt problémám velük. (Kopp Kopp Kopp)

Azt hiszem ez a weboldaluk:

http://www.balanceuniversal.hu

(#7) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem nagyon pörög ez a topic, pedig örültem volna több javaslatnak is.

⭐ Stella

(#8) CharlieDrop válasza radi8tor (#7) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ha csak pörgetésen múlik :D

Most találkoztam szórólapjukkal :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#9) stangli válasza TheRike (#6) üzenetére


stangli
senior tag

Hali,

Azóta vélemény van róluk? Negatív, vagy pozitív tapasztalt? :)

Thx :R

(#10) lakisoft


lakisoft
veterán

Akad itt köztünk olyan aki magának könyvel?

(#11) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Üdv , én is könyvelőt keresnék első körben csak 1-2 kérdés erejéig ha van itt valaki akkor írjon egy privit
fontos lenne :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#12) lakisoft válasza dvd_R+ (#11) üzenetére


lakisoft
veterán

A publikus részét itt is megkérdezheted. :R

(#13) lakisoft


lakisoft
veterán

Nyugodtan lehet kérdezni ha tudok nagyon szivesen segítek. :R

(#14) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok, ez a topic teljesen kihalt? De nem találok egyetlen másik ezzel a témával foglalkozó topic-ot sem...
Ebben a kérdésben szeretném a segítségeteket kérni. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#15) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Könyvelőt keresek, az ország középső részén Budapest-Kecskemét vonalon, vagy nem túl távol. Kérem, aki tud jól magyarázó, segítőkész könyvelőt ajánlani ne habozzon. Uk-ból hazaköltözve, céget kellene alapítani, de nem tudom mi lenne az ésszerű. Uk-ban jelenleg is céggel rendelkezem, de otthon teljesen más, amit sajnos nem ismerek. Köszi!

(#16) capatob84 válasza Kamikazeman (#15) üzenetére


capatob84
újonc

Én náluk vagyok, csak ajánlani tudom őket: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Könyvelés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.