- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- Imilenni: Egy kis depi (szösszenet inkább), remélem elfér itt :) 3#
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 5 – Edények és konyhai eszközök
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- aquark: A ló túloldalán (Intel-AMD szivatás)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Horgász60
csendes tag
Hali!
Egyszer mindenkinek el kell valahogyan kezdeni. Az ilyen jellegű programok (szerintem) jó segítséget adnak abban, hogy pl. a html nyelvet, de legalábbis az alapjait jobban, könnyebben meg lehessen érteni. Persze csak akkor, ha nem csak a "csicsás" szerkesztőoldalt, hanem a kód oldalt is nézegetjük.
Én nem tanultam ezt a dolgot sehol, hanem évekkel ezelőtt az NVU-val elkezdtem kísérletezgetni. Persze az is érdekelt, hogyan működik a dolog, és (sok gyakorlás után) egyre jobban kezdtem ráérezni, aztán már mind kevésbé volt "héberül" a kód. Az NVU után jött a HTMLPad, de az csak az Iexplorer 7-ig volt jó, utána "megkergült. Aztán jött az itt tárgyalt KompoZer. Szerintem egész jó, bár néha egy kicsit makacskodik, hiába nem akarom, bizony bele nyúl a kódokba. Ilyenkor aztán jön a Jegyzettömb, Wordpad és hasonlók.
A KompoZernek köszönhető, hogy megértettem a CSS működését, és elkezdtem használni. Szerintem a CSS szerkesztő része egészen jól használható, áttekinthető és könnyű vele dolgozni. Itt említeném meg, hogy az újabb (0.8b...) verzió a CSS-ben nem éppen erős, többször kitolt velem. Ráadásul a kód-oldal kifejezetten pocsék lett, azt nagyon eltolták. De a korábbi verzió jól használható.
Ha esetleg keveredik még ide olyan, aki hozzám hasonló "műkedvelő", de fejlődni szeretne, szívesen elbeszélgetnék vele apróságokról, amikkel ennek a programnak a hiányosságait ki lehet küszöbölni, illetve apró trükkökről, amelyek segítségével ezzel is sok mindent meg lehet csinálni.
Várom, hogy lesz-e valaki... Ilyen fórumot, ahol ez a téma (kimondottan ez a program) sehol sem találtam, vagy ha igen, az évekkel ezelőtt "behalt".
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- E-roller topik
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Borderlands 4
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- PlayStation 5
- Eredeti játékok OFF topik
- Xbox Series X|S
- Korrektnek látszó, ésszel árazott egeret dobott piacra a Corsair
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Razer Invicta Elite kétoldalas gamer egérpad (RZ02-00860100-R3M1)
- PlayStation 5 FAT Lemezes + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP 840 G8 Workstation (gamer célra is) dupla CPU Xeon Gold 6134 64Gb
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest