Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) sekli válasza ronaldo (#250) üzenetére


sekli
addikt

A kocsi nagyon jól meg van csinálva, de a fickó nem nagyon passzol hozzá... :DDD
nézzétek meg a videókat a knightrider.hu-n... :DDD

(#252) ronaldo válasza sekli (#251) üzenetére


ronaldo
őstag

Úgyérted, hogy kinézetre? ;]

(#253) sekli válasza ronaldo (#252) üzenetére


sekli
addikt

nézd meg, hogy ül be a kocsiba, hogy indul el, és vesz be egy kanyart...stb...:DDD

(#254) Winner_hun válasza RAM (#244) üzenetére


Winner_hun
félisten

... vagy qvára rossz időpontban van már:(((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#255) sekli


sekli
addikt

Ma jó irányba ment a kamion...:D

(#256) Jégkokó válasza ronaldo (#250) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az a kitt replika, nem teljesen ugyan az mint az eredeti, mert a hátulján az eredeti lámpasor van, ellentétben a filmben pedig egy sötétített lap van a hátsólámpánál.Egyébbként nem ugy van hogy a Michael Nigth nek a kocsiját alakítják át még az első részben?Meg van egy gonosz ikertestvére aki megszólalásig hasonlít rá, de hogyan ha egyszer átplasztikázták az arcát?Vagy ez baki a filmben? :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#257) sekli válasza Jégkokó (#256) üzenetére


sekli
addikt

hát én az első részt sajnos sose láttam...

de volt egy rész, amikor egy fickót kellett elkapnia, akinek köze van Tanya-hoz, és akkor ey csomószor visszaemlékezett pér képkockára... Azokon a képeken a nő rálőtt, egy fekete sportkocsi előtt, ami nagyon hasonlított K.I.T.T. -ra... :F

[Szerkesztve]

(#258) sharpapa válasza sekli (#257) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Én láttam az elsőt, de sajnos nem a legeslegelejétől, az első 1-2 percről lemaradtam. Igen KITT-et Májkell kocsijából csinálták meg, én is csak attól a jelenettől láttam, amikor a csaj lelövi és ráesik a kocsira...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#259) sharpapa


sharpapa
aktív tag

A KR2000-zenéje nincs meg valakinek?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#260) sekli válasza sharpapa (#258) üzenetére


sekli
addikt

de volt egy elődje is, neki milyen autója volt?

(#261) barnam_ válasza sekli (#253) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sztem inkább azt kellene értékelned, hogy egyedül tervezte meg az áramköröket, és építette át a kocsit...

egy UP a topicnak! :Y

(#262) RAM


RAM
őstag

LOL

angolul megy most a TV2-n :DD :C

Csak tisztán

(#263) Eagl3


Eagl3
veterán

Taposs bele pajti!

(#264) Skipp válasza RAM (#262) üzenetére


Skipp
senior tag

De micsoda poén volt a végén :D Magyarul hogy fordították le vajh?

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#265) Motion_Blur válasza RAM (#262) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, kemény volt :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#266) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Jaj én beszartam amikor átváltott angolra, mondom biztos ráültem a DVD-irányitójára...egyébként szerintem KITT eredeti hangja jobb mint a magyar.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#267) Hujikolp


Hujikolp
őstag

A mai résznek mi volt a lényege a reklám után?

(#268) ToBeY válasza sharpapa (#266) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem is sokkal jobb KIT eredeti hangja.

(#269) Motion_Blur válasza Hujikolp (#267) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hogy nyert az igazság: boni, devon, és májkül :D Éljen az alapítvány! :D

Én annyit röhögök, mint állat :D Nézzétek meg a TotalCar-on az autó ''tesztjét'': [link] :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#270) KrAt válasza Motion_Blur (#269) üzenetére


KrAt
veterán

Nagyon komoly :D :C

(#271) sekli válasza Motion_Blur (#269) üzenetére


sekli
addikt

uhh, 140km/h... a K.I.T.T. 200 mérfö,ddel tud menni, SPM-ben meg 300-zal... :U

(#272) Motion_Blur válasza sekli (#271) üzenetére


Motion_Blur
félisten

SPM fokozat :C Ezt el is felejtettem :D A mostani részekben van ilyen? Mert még nem láttam :D (igaz, nem nézem rendszeresen)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#273) Karate-ka


Karate-ka
újonc

Sziasztok!!!
Én szerintem a legjobb Knight Rider-es oldal a www.knightrider.hu!! :C
Ott mindent megtalélsz amit csak akarsz és folyamatosan frissítik és ez a folyamatosság nem honapokban értetődik hanem hetente vagy még sűrűbben is! :))
Ezt az oldalt feltétlenül nézd meg ha szereted a Knight Rider-t!
Minden dicséretem az övék :R és gratulálok nekik az oldalhoz!!! :DD

(#274) Karate-ka válasza Motion_Blur (#269) üzenetére


Karate-ka
újonc

De mi nem a kocsi töréstesztjére vagyounk kíváncsiak hanem a filmre! Amugy szerintem ezzel mindenki tiszába van! :)

(#275) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

''nyakigláb paprikajancsi'' :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#276) sekli válasza Motion_Blur (#272) üzenetére


sekli
addikt

4. évadtól, ha jól emlékszem...

(#277) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Áh egy isten topic! Én nézem most a tv2-ön már sokadszorra! És anyira nevetéges hogy már jó!

(#278) sekli válasza Motion_Blur (#272) üzenetére


sekli
addikt

hajaj, ma nem spóroltak vele... a reklám után volt 3...:D

(#279) Dufresne válasza sekli (#278) üzenetére


Dufresne
addikt

Jah ma szerelték bele:) Most vették fel a fekete srácot szerelőnek Bonnie mellé....
Szanaszét csóválom a fejem ezen a sorozaton, régebben kiskoromban még azért más szemmel néztem természetesen:)
Pl épp látjuk, hogy SPM fokozatban 200mérföld felett száguld, aztán mutatják, hogy az egymástól 25m-ére álló villanyoszlopok úgy mennek el mellette, mintha 80-al menne, stb..:D
De azért fasza kis sorozat, még mindig örömmel nézem, de már kisbb csodálattal.


Viszont tetszik benne a GPS rendszer, bár tuti nem SiRF 3-as chipset van benne :DD

(#280) #16741888


#16741888
törölt tag

Viszont egy valami tagadhatatlan, a szöveg a filmben hihetetlen jó.:R Könnyed lágy humor, még az eröltetettség látszatát se kelti a nézőben.:) Nem tudom ki írta a szinkronját de bravo.:C Persze az eröltetett ''szakkifejezésektől'' azért megkímélhetnének minket.:(((

(#281) Panky válasza #16741888 (#280) üzenetére


Panky
tag

Nekem a tegnapi bezúzás miatt kiskoromban biztos ronggyá sírtam magam. De tegnap megkormosodott a mellszőrzet azé az csocsesz volt....
Mameg a 28x-os gyorsítás! Amúgy az autó télleg jól néz ki még ma is.

(#282) Jégkokó válasza Panky (#281) üzenetére


Jégkokó
veterán

Egyébbként pont csak a mai rész végére értem haza.Szóval akkor hogy is csinálták ujjra a kittet?Mert az előző részben nagyon keményen össze lett zúzva.Egyébbként a lehúzott tetőt talán csak egy részben használták, bár nem igazán értem, hogy miért, pedig ugy is tök faszán nézett ki a kocsi

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#283) Dufresne válasza #16741888 (#280) üzenetére


Dufresne
addikt

Így van le a kalappal, tényleg igényes a magyar fordítás, leszámíva a szakblablát..:D

Sajna énsem láttam az egész mai részt, de asszem valami roncstelepi ''ScrapHeap'' típusú szerelőcsapat dobta össze a vasat...KITT-et:)

[Szerkesztve]

(#284) Vukocska válasza Jégkokó (#282) üzenetére


Vukocska
tag

Egy eldugott sikátorban lévő garázsban munkanélküli ''csavargók'' szerelték össze a kasznit
A rendszert meg Bonie rakta össze egyedül.

(#285) Dufresne válasza Jégkokó (#282) üzenetére


Dufresne
addikt

Jah a kocsi is tényleg megállná a helyét a mai formák között. Főleg, hogy megint kezdenek az én szememnek ártó irányba elmenni a gyártók, pedig 3-4-5éve kezdtem már reménykedni.

(#286) #16741888 válasza Dufresne (#285) üzenetére


#16741888
törölt tag

Jaja, király lenne még ma is, pici ültetés, meg egy szépnagy felni.:C Simán eljárkálnék vele, persze nem az eredeti motorral.:DDD Bele valami zúzós Gm motort.:D
Van a legújabb 9600ccm:C, pont jó.:)

(#287) Jégkokó válasza Vukocska (#284) üzenetére


Jégkokó
veterán

Egyébbként az benne a vicces, hogy emlékszem az első részben tök sokáig építették meg a kocsit, meg ilyenek.Erre meg pár suhanccal eggyütt pár pillanat alatt össze is rakja :Y

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#288) eXodus válasza Jégkokó (#287) üzenetére


eXodus
őstag

és még az spmre, cabriósításra is maradt idejük

(#289) Jégkokó válasza eXodus (#288) üzenetére


Jégkokó
veterán

Bár én azt nem értem, hogy a cabriós változat miért csak egyszer szerepelt a filmben, de az spm fokozat se volt benne túl sokszor

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#290) sekli válasza Jégkokó (#287) üzenetére


sekli
addikt

azért most már nem először rakták össze...:)

(#291) Jégkokó válasza sekli (#290) üzenetére


Jégkokó
veterán

De amikor bele esett a savba, akkor profi csapat rakta össze ujjra, de most meg ilyen suhancok

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#292) sekli válasza Jégkokó (#291) üzenetére


sekli
addikt

nekem is ez jutott eszembe...:)

(#293) sharpapa


sharpapa
aktív tag

nízzenekmá oda KITT nem tud az ólmon át beszélni...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#294) sekli válasza sharpapa (#293) üzenetére


sekli
addikt

jéé, meg a doki se röntgenezni...:D

(#295) Uher válasza Jégkokó (#291) üzenetére


Uher
aktív tag

de most csak gittelni kellet ;]

(#296) Jégkokó válasza Uher (#295) üzenetére


Jégkokó
veterán

És a májköl meg rágcsálta a gittet, hogy mindig nedves legyen :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#297) sekli válasza Jégkokó (#296) üzenetére


sekli
addikt

puha :DDD

(#298) Jégkokó válasza sekli (#297) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ja igen tényleg, de régen láttam már azt a filmet.
Viszont a mai részben megint használták az spm fokozatot meg a lenyíló tetőt :C

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#299) sekli válasza Jégkokó (#298) üzenetére


sekli
addikt

elsősorban regény... ;)

(#300) Jégkokó válasza sekli (#299) üzenetére


Jégkokó
veterán

Jó tudom, de a filmet talán tavaly láttam a regényt, meg évekkel ezelött olvastam

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.