Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem bejött az új széria így első blikkre. Vicces, persze, de eleve úgy álltam neki, hogy nagyon szar lesz, úgyhogy kellemesen csalódtam: ha nem is jó, de teljesen nézhető. Kíváncsian várom, hogy mit hoznak még ki belőle. Összehasonlításként a Terminator sorozat pl ez alatt van minőségben - szigorúan imho.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#352) Jégkokó válasza 1010 (#350) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen kb ennyi akció volt a régi részekben. De kiváncsi vagyok, hogy ebből kihagyják vajon az ugratást, vagy sem

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#353) joshua7 válasza Jégkokó (#349) üzenetére


joshua7
veterán

mivel a garázsban ott figyelt KITT, vagy legalábbis egy nagyon hasonló autó.

Nemá', tényleg? Pontosan melyik részén? Lemaradtam róla. :)
Nekem tetszett az új rész, főleg, h a végén maga az Isten is megjelent. :R :D

Semper Fi

(#354) Jégkokó válasza joshua7 (#353) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az elején, amikor bemennek a garázsba ott van az uj KITT en kívűl még 2 autó , az egyik jól felismerhetően csillog a fényben, mig a másik le van takarva.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#355) 1010


1010
őstag

én azért még reménykedek.hogy kap egy canelt, őszig :o

(#356) Jégkokó válasza 1010 (#355) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mi az a canel? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#357) tkesy válasza Jégkokó (#356) üzenetére


tkesy
őstag

gondolom cancelt akar írni magyarán törlik a sorozatott...

Mondjuk a számítógépes trükkök egy részét nme kellene erőltetni, mert nagyon nem megy, "meg van egy szuperautónk, de már az első részben feltörik a rendszerét" <-- ez kicsit gáz volt, de ettől függetlenül nekem tetszett.... Kiváncsi vagyok, hogyan tudják fojtatni....

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#358) R válasza tkesy (#357) üzenetére


R
aktív tag

vagy teve :-D

(#359) Jégkokó válasza tkesy (#357) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát szerintem ez nem fog előfordulni, mivel mindenhol sikere volt a kezdő epizódnak

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#360) Integra válasza Topiccsendőr (#338) üzenetére


Integra
titán

beszarás:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#361) R válasza Topiccsendőr (#338) üzenetére


R
aktív tag

metchbox-ból elég :))

(#362) The DJ


The DJ
addikt

Nekem bejött a pilot rész, persze van még hova fejlődnie a sorozatnak, de kezdetnek tökéletes. Aki a régit keresi benne, az úgyse fogja megtalálni, mert ez azért már más koncepció, de még mindig benne van a régi sorozat hangulata, csak tudni kell elvonatkoztatni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#363) Topiccsendőr válasza The DJ (#362) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na de várjunk. Soha nem lesz olyan, mint a régi sorozat. Bármilyen filmet készítsenek egy beszélő autóval, egyszerűen nem olyan a közeg, az éppen aktuális divathullám, stb, hogy jó kisülhet belőle, vagy legalábbis ugyanaz, mint akkor. Amikor az a sorozat készült, nem volt mobiltelefon, nem volt notebook. Ez egy hightech film volt, egy high end autóval. Akkoriban volt lecsengőfélben a nagy sci-fi őrület, ez valamennyire még elhajózott az akcióscifik farvizén. Szóval manapság egy gépjármű nem lehet high end dolog. Meg a beleépített számítógép sem. Meg különben is. DVD lejátszó, meg GPS majdhogynem alap a mai autókban. Egyszerűen túlhaladott a kor a témán.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#364) Topiccsendőr válasza R (#361) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Csilliáros lennék, már ott figyelne a garázsban, az fix. :K

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#365) greatchaos


greatchaos
addikt

na, megnéztem az újat. hát igen, egy rakás az. remélem nem lesz sláger, mert nagyon gáz. a kamiont meg frappánsan lecserélték:DD

amit esetlegesen sajnálok, hogy arra nem tértek ki, hogy mi lett az első k.i.t.t.-tel

(#366) Jégkokó válasza greatchaos (#365) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én inkább a régit tartom az ujhoz képes unalmas szarnak. Pont tegnap néztem meg egy részt és iszonyatosan vontatott története volt. De a Knigth 2000 is ritka szarra sikeredett, azt meg ma láttam. Szerencsére, azt a részt teljesen elhagyták a mostaniból, és az eredeti sztorira fog alapulni. Amugy azért nem gondolod, hogy majd az első részben mindent fognak mutatni. De nem kell izgulni, a régi kitt nagy valószínűséggel vissza fog még térni ahogy a Hasselhof is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#367) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nekem bejött. Mondjuk én nézem mostanában a régit is :D Remélem folytatják

Ja aggódtam, de kitt hangja qrva jó

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#368) greatchaos válasza Jégkokó (#366) üzenetére


greatchaos
addikt

" régi kitt nagy valószínűséggel vissza fog még térni" - nézegettem az első pár jelenetet, kikockázva. mintha a régi kormány, és az első sárvédőt véltem volna felfedezni. továbbá volt ott egy gyanus nyithatótetős kocsi is, tetőpanelek nélkül. na mindegy is.. lehet ennyivel elintézték, de bízom benne, hogy nem

(#369) Kleroo


Kleroo
veterán

Azt olvastátok, hogy glen a larsont meg sem kérdezték a filmmel kapcsolatban? és ő évek óta tervezgeti/csinálja A filmet. úgyhogy lehetnek még itt gubancok. remélem nem lesz a jó öreg buddy és michael a média háborújának áldozata
amúgy egész jó ez a filmecske.nem akart mindent lepipálni. egyszerűen csak jó. a régi sorozat sem volt nagy durranás, de imádnivaló. szerintem az ebből készülő sorozat is ilyesmi lesz(remélem:D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#370) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Most néztem meg a legujabb részét a sorozatnak, szerintem simán jó volt, csak éppen túl rövid. Mintha a pilot rész hosszabb lett volna. Bár az alap sztori sokkal jobb mint a régi sorozaté, legalábbis szerintem

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#371) barnam_ válasza Jégkokó (#370) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem is jó, bár nekem egy kicsit sok a digitális effekt, szvsz anélkül is jó lenne. Meg az a támadó mód milyen gagyi már :DDD

(#372) mindfreak válasza barnam_ (#371) üzenetére


mindfreak
őstag

Elmondom, hogy én is, mint nagyon sok más a Knight Rider-en nöttem fel. Mellette azért mentek a Star Trek meg Star Wars filmek is, szvl Sci-Fi az jöhetett minden mennyiségben. A 80-as évek egyik remekműve és legnagyobb ötlete volt ez a film: egy beszélő, repülő, mindent tudó autó jó poénokkal. Így 20 év elteltével kicsit megmosolyogja már az ember, de még mindig nagyon eredeti! Magasra került a mérce, talán túlságosan is!

Az új film minden egyes percét csak kritizálni tudom, egyetlen egyedi ötletet, megoldást, vagy nem kiszámítható fordulatot, vagy épp egy olyat amikor nem csöppen el a nyálam nem lehet látni benne. Az első 10 perc után MÁR kilőttem a filmet, gondoltam ehhez valami töményebb kell, hogy végig bírjam nézni sírás/nevetés nélkül egy ültemben. Természetesen ez idő alatt több csöcst láthattam, mint más sorozatban egy egész évad alatt! Ez nem igazán engesztelt ki. A főszereplő inkább hasonlít egy nyáladzó fürdős k*rvára, mint veterán katonára, mint azt a filmben állítják. Remek kezdés gyerekek, remek kezdés!! Az effektek halál gyengék, talán 10 évvel ezelőtt még elmentek volna egy B filmben, a történet nagyon-nagyon gyerekes a szereplőkkel és a párbeszédjeikkel egyetemben. Az sem értem miért van 10 szereplő a filmben, mikor egyik se csinált jóformán semmit, azon kívül, hogy húzták lefele az amúgy sem az egekben szárnyaló színvonalat a hülye beszólásaikkal.
A kocsi se illik a filmbe, habár nagyon tetszik a Shelby GT500KR, de KITT-hez inkább ez illet volna. A Pontiacnak is remek reklám lett volna. Bár lehet, hogy mikor látták a forgatókönyvet, meg úgy az egészet elképzelték maguk előtt inkább nem adták a nevüket ehhez a műsorhoz.
Ne kerteljünk, az új sorozat egy rakás sz@r lett, ne is csodálkozzanak, hogy senki nem volt Amerikában kíváncsi rá. Nem tudom ki volt azaz idióta, aki aláírta, hogy elkészítsék és adásba adják ezt a hányást, de szerintem azt se tudta mi az a Knight Rider. Biztos azt hitte ez valami brazil szappanopera lesz...

Na adok egy értékelést is, hogy teljes legyen a review ( :DDD ): 3/10. Jóindulattal.

[ Szerkesztve ]

(#373) barnam_ válasza mindfreak (#372) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igaz hogy nem ér fel a minősége a régi sorozattal, bár (szvsz) annyira nem vészes. Ami még feltűnt, hogy ez a széria sokkal erőszakosabb mint régi, annak pont az volt a lényege hogy fegyverek nélkül tesznek rendet, ebben meg már az első percben szétlőnek mindenkit :F
Az az új Pontiac Trans AM jól néz ki, de nekem úgy tűnik még nincs sorozatgyártásban, tehát ha akarták se tudták volna belerakni a sorozatba.

(#374) mindfreak válasza barnam_ (#373) üzenetére


mindfreak
őstag

A Transformersben lévő Chevrolet Camaro sincs még gyártásban, de mégis már 2 éve beletették a filmbe...

(#375) Jégkokó válasza mindfreak (#372) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem meg egyálltalán nincs semmi probléma a trükökkel, bőven jól meg van minden csinálva.Szerintem az uj sorozathoz képest a régi már kissé nevetséges, meg annak a története se volt minden esetben jó.Minden apró ügyért riasztották michelt és kittet.Bőven nézhető kategoriába tartozik . A kocsi is jól néz ki, szerintem hülyeség a régit keresni benne, mert ez teljesen más már.Azóta eltelt vagy 23-25 év és ez idő alatt rengeteg minden változott.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#376) R válasza Jégkokó (#370) üzenetére


R
aktív tag

hol adják?

(#377) barnam_ válasza R (#376) üzenetére


barnam_
nagyúr

interneten :DDD

(#378) R válasza barnam_ (#377) üzenetére


R
aktív tag

jaaaaa

(#379) szumoo


szumoo
senior tag

Tegnap megnéztem a sorozat első részét, hááát...
Olyan mint egy transformers! :DDD Látványra jó, de kicsit fura így elsőre.

A nyúlon túl?

(#380) Jarod1


Jarod1
addikt

megnéztem pár hónapja a filmet, elég furcsa volt főleg amikor végén bejött Hasselhof:) :DDD :DD :))

(#381) Hujikolp válasza szumoo (#379) üzenetére


Hujikolp
őstag

A régi klasszikus átalakulás már nincs is benne.. Pedig az hiányzik egy kicsit.. Tegnap adták a 3. részt :K

(#382) szumoo válasza Hujikolp (#381) üzenetére


szumoo
senior tag

Ez a baj egy remake sorozattal, hogy folyamatosan előjönnek az eredeti részek feelingje. :) Kíváncsi vagyok mit sikerül kihozni belőle. Megnézzük, oszt véleményezzük! :)

MOD: a filmet még nem is láttam. :Y :D

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#383) Hujikolp válasza szumoo (#382) üzenetére


Hujikolp
őstag

Milyen film? :F Volt egy pilot, de az nem film, vagy én maradtam le valamiről? :D

(#384) szumoo válasza Hujikolp (#383) üzenetére


szumoo
senior tag

Jarod1 írta, h megnézte a filmet. :F Most akkor nem tudom mivan. :D

A nyúlon túl?

(#385) parandroid válasza Hujikolp (#383) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyről beszéltek. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#386) Hujikolp


Hujikolp
őstag

No akkor: Volt még nyár vagy tavasz környékén egy Knight Rider rész, ami olyan másfél, egy órás volt. Az csak egy bevezető rész volt, amolyan kedvcsináló a sorozathoz. Ezzel méreték fel, hogy lenne-e igény a sorozatra. Nem tudom mennyire mondható filmnek, vagy pilotnak, inkább amolyan mézesmadzagnak nevezném :)

(#387) szumoo válasza Hujikolp (#386) üzenetére


szumoo
senior tag

Oh, értem! :R Én azt hittem, hogy csináltak ennek egy normál mozis filmet. :)
Amikor bejött, hogy lesz új Knight Rider, akkor vártam is a megjelenésre, aztán meg elfelejtettem. Ma még pótolom ezt a 0. részt, vagy minek nevezik. :))

A nyúlon túl?

(#388) ladybug válasza szumoo (#379) üzenetére


ladybug
őstag

Ugye? Szinte már gagyinak tűnik. Olyan mesebeli trükkök vannak benne. A másik, amivel nem vagyok kibékülve, hogy az első (?) Pilot még nagyjából ok volt, de a sorozat következő része ahhoz képest más stílus és hirtelen váltások vannak a cselekményben.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#389) szumoo válasza ladybug (#388) üzenetére


szumoo
senior tag

A pilot jobban tetszett, folyamatában jobban követhető volt a történet, mint a sorozat első részében és nem változott át a kocsi 3 percenként.
De majd megnézem a többit is hátha változik a véleményem. :D

A nyúlon túl?

(#391) mindfreak


mindfreak
őstag

(#392) Pitterix


Pitterix
őstag

Ma néztem az első kettőt, de nem nagy vasziszdasz....azt hittem jobb lesz, de azért nem adom fel, még nézem tovább.... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#393) mindfreak válasza Pitterix (#392) üzenetére


mindfreak
őstag

Sokan elkezdtük nézni pont azért, mert olyan gagyi, hogy jó nézni. :D

(#394) Pitterix válasza mindfreak (#393) üzenetére


Pitterix
őstag

No aztán azóta haladok vele és már kifejezetten tetszik!!!!! :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#395) mindfreak válasza Pitterix (#394) üzenetére


mindfreak
őstag

Talán az évad végére belemelegszenek és kifejezetten jó, hogy kicsit kevesebb szereplő is lesz. KARR-t is visszahozzák, na arra a részre kíváncsi leszek! :)

(#396) Pitterix válasza mindfreak (#395) üzenetére


Pitterix
őstag

Arra én is!!! De remélem az nem mustang lesz, inkább régi tütü! :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#397) mindfreak válasza Pitterix (#396) üzenetére


mindfreak
őstag

Úgy veszem észre egyre kevesebb összefüggés van a régi és az új sorozat között, valószínűleg nem a régi Pontiacot hozzák vissza. Az még a jobbik eset lenne, ha Mustang lenne, de valamelyik részben mutogattak róla tervrajzokat és valami robot volt. :F

(#398) Pitterix válasza mindfreak (#397) üzenetére


Pitterix
őstag

Na azt végképp nem szeretném, hogy nézne ki, ha rohangálna KITT után egy ilyen terminátoros robot....azért azt is nehéz volt megemészteni, hogy átalakul terepjáróvá, meg furgonná.....jó mondjuk azt kezdem lassan megszokni, de akkor is!!!
Kicsit viszont megijedtem, mikor írták, hogy kirúgják a szereplőket, hiányozna a kicsi Zoe!!! :K
De az öreg dokit lecserélhetik, mert elég gagyin játsza a szerepét.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#399) Hujikolp válasza Pitterix (#398) üzenetére


Hujikolp
őstag

A 4 "főhős" a legjobb :K

(#400) Pitterix válasza Hujikolp (#399) üzenetére


Pitterix
őstag

Jaja, szép Sarah szeme is.... :P
De Zoe......................................... :R
Már csak a jó öreg Dévid Háselnutt hiányzik, mintha azt hallottam volna, hogy ő is benn lesz majd.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.