Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Szalma válasza Apophis (#100) üzenetére


Szalma
őstag

(Januárban keress meg StarWars ügyben, ha komolyan gondolod, mert öcsém szerintem el akarja adni az eddig megjelenteket!)

Szeretettel:
Szalma

(#102) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Helló!
én is lenni nagy rajongója eme filmsorozatnak!. :C
Anno minden késő délután ültem a tv előtt és néztem az osztrák adón! Király volt!!!
Magyorul nem nagyon láttam, mer elég rossz időben nyomták, és akkor még videóm se volt. :(
Jó lenne vmilyen digitális formában. Most is megnézném.

(#103) Apophis


Apophis
őstag

Hátha van, aki még nem látta. Kötelező:Bővebben: link
Bakta Rider 1,2

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#104) #16741888 válasza corlagon (#95) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nem, a savazás után a lopakodó üzemmód jött. A cabrio, meg SPM megmondom neked az ÁL DEVON 2. részében volt, az 1esnek ugye azzal lett vége hogy az az ormotlan dög ripityomra törte Kittet mert a locsolókocsi rálocsolta a páncélját gynegitó levet.:DD
Kb az összes részt 10szer láttam, és ezen felül vannak ''kiemelt'' részek amiket rongyá néztem mert emlékszem minden részt felvettem, csak aztán mindíg szombatonként amikot jött az új rész le is töröltem. Még azt is megmondom nektek hogy minden szombaton 6kor kezdődött az 1esen.:C
Ja és egyébként a németek elkészítették a sorozat digitálisan felujjított verzióját és a közelmultban le is adta az RTL.
És én valami olyat hallottam hogy szeptemberben jön ki a DVD változat. Ez csak amcsira értendő ugye:B:(((

(#105) corlagon válasza #16741888 (#104) üzenetére


corlagon
senior tag

Hú vazz, ennyire azért nem vagyok Nájt Rájder-bubus... Jó sok éve láttam, ennyi maradt meg.
Azért a DVD-t (ha lesz) beszerzem valahogy!

(#106) Xelo


Xelo
addikt

Sziasztok. Régen én is néztem a Knigh Rider-t, nagyon szerettem. Csak abbahagyták az adását. De én azt a régi, igazi eredetit szerettem. Mert most van a Knight Rider 1020 vagy mi a gané is de az szerintem nagyon xar.:)

(#107) TheVeryGuest válasza gLes (#98) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Hát izlés dolga. Én speciel jobban örülnék egy ''Magnum P.I..''-nak DVD-n, mint a Knight Rider-nek.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#108) gLes válasza TheVeryGuest (#107) üzenetére


gLes
őstag

Ezt meg se hallottam ;]

(#109) ponti_ak válasza tildy (#93) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nos? :)

Kép? :F

...ugyismint Tildy LOVE Dévid H. ? :))

Várjuk ám itt többen is már... ;] Kiváncsian. :DDD

PS:
Ha nem lesz meg, asse baj, nem fogok haragudni nagyon. :)

(#110) tildy válasza ponti_ak (#109) üzenetére


tildy
nagyúr

Budapesten vagyok.A kép meg jászalsószentgyörgyön.
egy héten belül meglesz.Itt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#111) ponti_ak válasza tildy (#110) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ezexerint találtál/tatok már albit.. :) (Kb fél éve kerestél lakóhelyet a Kálvin tér környékén, ha jól tévedek....)

Köszi, ha tényleg felrakod képet, biztos érdekes lesz :D

(Én sajna nem megyek most haza 7végén, úgyhogy a KR-öntapadós-rágóspapír-gyűjtemény-felkutatás marad a jövő szombatra.. :U )

(#112) #16741888


#16741888
törölt tag

uppot ennek a jó témánaK
Van valakinek esetleg vhse?:U

ja a T.I.R. ből megszáoltam asszem úgy 5egész, 1fél, 1negyed, mégegy fél rész van meg, 2teljesen nincs meg 2t meg keresek.:D

(#113) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

A sorozat újraindul, levetítik az összes epizódot vasárnaponként a TV2-n azthiszem. Nemtudom érdekel-e vkit, gondoltam szólok :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#114) Viktor0610 válasza A_ScHuLcZ (#113) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos nézem, ha itthon leszek...
Retro-feeling rulez!!!

Samsung Galaxy A54

(#115) A_ScHuLcZ válasza Viktor0610 (#114) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Én gondoltam felveszem az összes részét vhs-re, csak az a baj, h otthon nem tudom bedigizni, nincs hozzá megfelelő cucc. De az első részét nem fogom tudni felvenni sajnos, mert most épp nyaralni vagyok, és pont vasárnap nappal utazok haza, az első részről pont lemaradok :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#116) sharpapa válasza A_ScHuLcZ (#115) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Én is annak idején felvettem az összeset, rongyá néztem mindet, csak tönkrementek a szalagok, nameg a videólejátszóm is:O. Most nem tom követni a fonalat: újraadják a sorozatot, vagy valami új film lessz vagy mivan? vki foglaljha már össze mitörténik, lusta vagyok visszanézni, de az utolésó oldal valami ilyesmiket sejtet.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#117) A_ScHuLcZ válasza sharpapa (#116) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Úgy néz ki, hogy újra leadják a régi sorozatot. Idézem:

''A TV2 képernyőjén újra nyomon követhetjük a nyolcvanas évek egyik kultsorozatának epizódjait, amelyekben Michael Knight, a jó útra tért csibész a ''legmodernebb'' technikákkal felszerelt, hűséges beszélő autójával száll szembe Amerika bűnözőivel.''

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#118) sharpapa válasza A_ScHuLcZ (#117) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Wow! Király! És mikor fogják adni? Remélem még augusztusban elkezdődik.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#119) silver-pda válasza sharpapa (#118) üzenetére


silver-pda
aktív tag

vasárnap 12:25. És az első résszel kezdik az elejétől. :))

(#120) A_ScHuLcZ válasza sharpapa (#118) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, vasárnaponként lesz 1 rész, csak én a legelsőt pont nem fogom látni, mert akkor utazunk haza. :(

Vki nem tervezi, hogy bedigizi az összes részt majd? :R

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#121) silver-pda válasza A_ScHuLcZ (#120) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Ha sikerül felvenni vhs-re, akkor párat bedigizek, csak az a baj, hogy elcsúszik a hang. Épp a minap próbáltam, és elcsúszott. :((

(#122) sharpapa válasza A_ScHuLcZ (#120) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Én lehet, ha van elég helyem hozzá.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#123) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Húú, nagyon megköszönném, ha vki megcsinálná, régen ez volt a kedvenc sorozatom :)

Össze szeretném gyűjteni az összes részét dvd-re. ;)

De nekem az is jó, ha én felveszem vhs-re, és vki megcsinálja nekem a digizést. Kivéve az első részt nem tudom felvenni, mert mondom, akkor sajna tuti nem leszek még otthon :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#124) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Na hazaérkeztem, de az első részről lemaradtam.

Van olyan, aki felvette és be tudja digizni? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#125) silver-pda válasza A_ScHuLcZ (#124) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Küzdök a digizéssel, mert le akarom magamnak archiválni.
DE, csúszik a hang, és nemtom egybeszerkeszteni. Kiakad a progi. :((:O

(#126) Integra válasza corlagon (#95) üzenetére


Integra
titán

nagy arc volt a kissrác a different strokes-ban anno...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#127) mityku


mityku
aktív tag

Nekem is nagy kedvencem volt a sorozat és örömmel látom, hogy elkezdik vetíteni újra! :D
K.I.T.T :R

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#128) Kraptor


Kraptor
őstag

Nagyon brutál a sorozat és még a zene is ütős:) Mondjuk mai szemmel nézve elég gagyi a szerkezet KITTben de mit számít az még akkor is naon jó sorozat. Jól emlékszem, hogy KARR az KITTnek a gonosz ''ikertestvére'' vagy csak azt álmodtam gyerekként?:)

(#129) Arnold2 válasza Kraptor (#128) üzenetére


Arnold2
őstag

Jól emlékszel.
Hát,hogy ikertesó azt csak átvitt értelemben használnám,de lényegében igen.

(#130) Ck.


Ck.
addikt

Nah ha vki bedigizte, és fel tudná vhova dobni netre, vagy postán eljuttatná hozzám az első részt, azt nagyon megköszönném, ugyanis lemaradtam róla.

Ha jáccik a posta, természetesen fizetek. ;]

(#131) Kraptor


Kraptor
őstag

Itt van pár eredeti angol wav file KITT és KARR beszélgetéseiből. Valahogy a magyar KITT hangja jobban tetszik, robotosabb.

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#132) A_ScHuLcZ válasza Ck. (#130) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, dettó ez a lehetőség érdekelne engem is, csak én épp utaztam hazafele nyaralásból, mikor az első részt adták. Pedig tudtam előre, hogy lesz, csak ház itthon minden áramtalanítva, antenna kihúzva, tehát... :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#133) #16741888


#16741888
törölt tag

mikor is kedzték el vetíteni?
Jól sejtem hogy ma volt a II. rész? Mikor lesz a többi?? mer a port.hun nem nagyon láttam kiírva:(

(#134) #16741888


#16741888
törölt tag

Elvileg minden vasárnap 12:25től...
Adják le a 85epizódot... azaz ha minden jól megy jövő karácsonyig lesz vasárnap Knight Rider.:DDD Ami úgyse lesz, de ha már a Goliátokig eljutnak én már örülök nagyon.:)

(#135) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Nincsenek meg vkinek véletlenül a sorozat epizódjai dvd-rip-ben angolul?

Nagyon kellene, csak az első évadot sehonnan nem sikerül megszerezni, ha meglenne, rápakolnám a szinkront!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#136) A_ScHuLcZ válasza #16741888 (#134) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Én a BMF-NIK-re megyek idén :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#137) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Naha valakinek megvan vidkarin és végre megjön a vidkarim és tom is hogy mennyi lesz és marad pénz tunerkártyára akkor én bevállalom a digizést, csak kellenek akkor a kazik;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#138) A_ScHuLcZ válasza Winner_hun (#137) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Sztem vidkarin nem lesz meg senkinek :DD:C

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#139) Winner_hun válasza A_ScHuLcZ (#138) üzenetére


Winner_hun
félisten

Őőőő izé:B:B:B gondolom azért írtam ezt, mert már csak a vidkari hiányzik a gépemből és arra várok ez jár az eszemben:B:B:B szal ha vkinek videjón megvan és ha lesz tunerkártyám akkor bedigizem szívesen, hiszen engem is érdekel:D retro rulz, bár régen láttam, nemistom hány éves lehetttem:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#140) GodHeart


GodHeart
senior tag

Ha valahol egyáltalán meglehet venni szinkronosan, vagy feliratosan a dvd változatot, az egy linket dobhatna ide! Nagy fan vagyok/voltam! :D

(#141) AMD Power


AMD Power
titán

Vasárnap megnéztem én is!:) Jó volt bár az első illetve a második részről lemaradtam.:(

(#142) AMD Power válasza A_ScHuLcZ (#138) üzenetére


AMD Power
titán

ACER Aspire 3003WLMi Csak nem te is beléptél az Acer klubba?;)

Ha érdekel a ''téma'' néz be a Notebook , PDa részleg Acer topicjába!

(#143) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Amgúy ha bedigizem és feltöltöm vhova az nem illegális?:F nem mintha érdekelne;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#144) GodHeart válasza AMD Power (#141) üzenetére


GodHeart
senior tag

hol is megy? :D burkoltan talán leszabad írni a csatorna nevét ;]

(#145) koob válasza GodHeart (#144) üzenetére


koob
senior tag

TV2 :)

(#146) A_ScHuLcZ válasza AMD Power (#142) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, már egy ideje én is Acer tulaj vagyok :))

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#147) A_ScHuLcZ válasza GodHeart (#140) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Épp tegnap töltöttem fel 3ndl3ssre az 1-2. részt dvdripben szinkronosan :))

Most készítem a 3.-at :C

[Szerkesztve]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#148) AMD Power válasza A_ScHuLcZ (#146) üzenetére


AMD Power
titán

Szívesen látnálak ebben a Fórumban. Oszd meg kérlek tapasztalataid és véleményed a gépedről.

Bővebben: link

(#149) GodHeart válasza A_ScHuLcZ (#147) üzenetére


GodHeart
senior tag

dobj egy mailt, foggalmam sincs mi az az endless:R

(#150) Richard válasza A_ScHuLcZ (#147) üzenetére


Richard
őstag

Hova töltötted fel pontosan? Dobj már egy mailt. Érdekelne mind3 rész! De főleg a 3. mert arról lemaradtam:(

üdv.: RicHarD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.