Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ugy veszem észre, hogy mostanában minden részben használják az SPM fokozatot, pedig régebben nem erre emlékeztem.Meg vicces volt hogy belülről ugyan olyan gyorsan ment a kocsi mint ha sima fokozatban van, csak ha mutatják kívülről, akkor megy nagyon gyorsan :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#302) #16741888 válasza Jégkokó (#301) üzenetére


#16741888
törölt tag

A legjobb a vészfékezés volt:D
mintha a fizika törvényei nem lennének érvényesek az autóban:DDD

(#303) sekli válasza Jégkokó (#301) üzenetére


sekli
addikt

Mint régen a Turbo Boost-ot, de gondolom ezt olcsóbb belerakni minden részbe... :DDD
a fizika törvényeiről annyit, hogy a Passive Laser Restraint System miatt nem esik ki a kocsiból az aki benne ül fékezéskor..., így már érthető...:)

(#304) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Há dikkmá láttátok??? Májkel nem smárolt le senkit egy rész ereéig! E már valami! Talán meleg lett belőle vagy mi?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#305) Jégkokó válasza sharpapa (#304) üzenetére


Jégkokó
veterán

Lehetséges :D
Egyébbként vicces volt, hogy verekedett azzal a motoros fickóval, és a nő meg a másik fickó meg csak nézte, nem hogy segítettek volna neki :Y

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#306) Falco6


Falco6
tag

Hello mindenki! Ma bukkantam rá a topicra és tök megörültem neki, úgyhogy végig is olvastam:D én is nézem. tökjó nosztalgiázni. elég kicsi voltam mikor ment. és nemrég valameik nap lepődtem meg az spm fokozaton. nem emlékeztem rá és oan fura jó érzés töltött el mikor emlékezni kezdtem h ténleg ien is volt...:DDD Tökjó ez az általatok misztifikált elsőrész:D senki sem látta, senki sem hallotta, van aki látta de nem az elejétől, húúúuuuúúúú :C :DD :C tökjó érzés fogott el tőle:D


Ja és van ien matchboxom. sajna nem K.I.T.T. de az a Pontiac. és régi osztálytársamnak megvolt matchboxba K.I.T.T. :Y kabrióba méghozzá. fénnyel az elején. :D nagyon kira volt:DDD

[Szerkesztve]

(#307) slapec válasza Jégkokó (#305) üzenetére


slapec
tag

Dejó, hogy rábukkantam erre a topicra, én is mindig megnézem a sorozatot... ez az egyetlen, amit nézek, csak ez tud elszippantani a gép elől :)

A mai részben tényleg azért érdekes volt, hogy a nő, és az apja, -vagy ki- nézték, hogy verekszik a motoros csávó, meg májköl :)

(#308) Falco6


Falco6
tag

most miattatok csillapíthatatlan vágyat érzek h előkotorjam azt a jó kis matchboxot :P :DD :D

(#309) Motion_Blur válasza Falco6 (#308) üzenetére


Motion_Blur
félisten

dajerolt hajú, átlagon felüli mellszőrzettel rendelkező figurát is vegyél hozzá! :D

[kép]

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#310) Falco6 válasza Motion_Blur (#309) üzenetére


Falco6
tag

mondom nem igazi K.I.T.T. de majd beleképzeljük:DD

(#311) Motion_Blur válasza Falco6 (#310) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Amikor meglátom, hogy a háta közepéig ér a bőrdzseki, elkezdek sírni a röhögéstől :DDD Meg a zenék...best of 80-as évek eleje :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#312) Falco6 válasza Motion_Blur (#311) üzenetére


Falco6
tag

a fehér vászontrapigatya az igazán ütős:D akkora a szára h egy patkány simán sátratver alatta:DDD meg az az übergrósze haj L:DDDL

(#313) Falco6


Falco6
tag

ehh mekkora volt a mai rész:D
mikor a végén K.I.T.T. elkezdett dudorászni. naggyon ott volt L:DDDL

(#314) joshua7 válasza Falco6 (#306) üzenetére


joshua7
veterán

Dettó. Teljesen elfelejtettem én is ezt az SPM dolgot, néztem is először, h mi a fene az. :)

Semper Fi

(#315) sekli


sekli
addikt

Itt a kihagyhatatlan lehetőség: :) [link]

(#316) qestion


qestion
aktív tag

Vége! :(

a pálya

(#317) Falco6 válasza qestion (#316) üzenetére


Falco6
tag

nem láttam az uccsó részt :(
mi volt benne?

(#318) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Kár hogy tegnap volt az utolsó rész.Igazából szerintem még simán folytathatták volna tovább is, mert sikeres sorozat volt ez régen.Meg nem is ugy lett vége , hogy itt a véga és minden szép és jó , hanem egyszerüen félbehagyták a történetet :(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#319) Winner_hun válasza qestion (#316) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem úgy lett vége, hogy egy amerikai focimeccsen vannak és a végén K.I.T.T. ugrik a ''kapu'' vagy mi fölött?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#320) tildy válasza Dufresne (#285) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a kocsi szerintem ma is lazán elmenne. Mennyire fura, hogy amikor itt még a lada 1200esek, emg a wartburgok dívtak, az amcisk már iylen fasza, modern kinézetű kcosit össze tudtak barkácsolni....

Hihetetlen. Én nagyon szerettem azt az autót, azóta is eléggé bejövősek a pontiacok...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#321) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Új mozifilm: [link] :D

(#322) ponti_ak válasza Winner_hun (#319) üzenetére


ponti_ak
addikt

De igen, én is így emlékszem... :U

Jah, mintha valaki írta volna azt is, hogy bejönnek neki a ponti_ak-ok. Nos, itt vok... :DDD

Oké, xar poén volt... bocs, de nem bírtam kihagyni. :D

(#323) barnam_ válasza tildy (#320) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én is olyat vennék, Pontiac Firebird Trans Am-t, ha vennék autót.
Csakhát Mo-n 5000 cm3-s autót nem olcsó fenn tartani... :)

(#324) tildy válasza barnam_ (#323) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy ismerősnek volt, azt hiszem 3000 köbcentis?! Párom ment is vele, azt mondta eszméletlen egy autó:C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#325) Winner_hun válasza LLKobe (#94) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt kerestem, majdnem elkezdtem feltölteni, mert megvan. Police powa:DDD

szedjétek le, király. Csak azt nem értem, hgoy miért pont azt rakta be a motor, miért azt a blokkot láttam, azthittem most lett beírva:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#326) KMan


KMan
őstag

nemtom volt-e mar: [link] :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#327) sekli


sekli
addikt

van valakinek magyar vagy angol felirata az első két évadhoz?

(#328) sekli válasza sekli (#327) üzenetére


sekli
addikt

ok megvan..., feliratok.hu...:)

(#329) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Most kezdődik tv2-n

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#330) Winner_hun válasza Winner_hun (#329) üzenetére


Winner_hun
félisten

Végre, mostmár tudom, hogy hogy kezdődött a sorozat, eddig sosem láttam az elejét:O

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#331) Mazka05 válasza Winner_hun (#330) üzenetére


Mazka05
őstag

Hello!

Hallod nincsen valakinek meg az összes rész?!:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#332) Winner_hun válasza Mazka05 (#331) üzenetére


Winner_hun
félisten

felveném, digizném, de vista alól nem tok sok mindent csinálni:((( Meg helyem sincs:O Bár az megoldható lenne

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#333) Mazka05 válasza Winner_hun (#332) üzenetére


Mazka05
őstag

pf...Nah majd megpróbálom megszerezni egyik haveromnak úgy rémlik hogy megvan.:):D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#334) AMD Power


AMD Power
titán

Ezt a részt ami ma ment nem láttam kb 15 éve. Nagyon furcsa volt újra látni ezeket a képeket! :B

(#335) Buflon


Buflon
tag

Dejó, hogy rátaláltam erre a topicra!! :DD :DD
Én is nagy KR rajongó vok. Tudom régi már a sorozat, de én szeretem és ez a lényg.
Mindenki mehet nézelődni ide:[link]
Nagyon jó dolgok vannak ezen az oldalon. Sasoljátok meg.
Egy kicsit félek ettől az új résztől. Sokat hallottam róla, de hogy Hasselhoff nem játszik.....
Megértem, mert ez egy reprodukció lesz. Mint a STARSKY és Hutch - ez jó lett.
Csak sikerüljön visszaadni a feeling-et.!!!!! :( :( :((

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#336) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ujra leadják a TV2-n vasárnap 1255-kor.

Hurrá

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#337) 1010


1010
őstag

ma már nézhető a 2008as kr :DD

(#338) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Nézegettem a Trans-am eket, hogy mennyiért mennek, hátha elcsábulok, ezt találtam:
besz*rtok mind!

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#339) emre33 válasza Topiccsendőr (#338) üzenetére


emre33
addikt

azt a k**** anyát! :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Ezt látni kellene élőbe

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#340) emre33 válasza 1010 (#337) üzenetére


emre33
addikt

hol nézhető?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#341) Topiccsendőr válasza emre33 (#339) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez aztán a sonderedition ohne David Hazelnuss:DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#342) 1010 válasza emre33 (#340) üzenetére


1010
őstag

amerikába tegnap adták

szal ugyanaz a helyzet vele mint a lost vagy a prison break
de többet nem mondhatok :U

[ Szerkesztve ]

(#343) emre33 válasza 1010 (#342) üzenetére


emre33
addikt

köszziii .. megvan :R

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#344) Grass


Grass
aktív tag

Egyszer nézhető darab, de csak azok számára akiknek van valamilyen kötődésük az eredeti szériához.
Ez így, sorozat formájában nem ma már állná meg a helyét.

** SPOILER ***

A végén Hasselhoff nagyon rossz volt. Förtelmes alakítás.
"A nevem Michael, Michael Knight. Én vagyok az apád". :W

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#345) Topiccsendőr válasza Grass (#344) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

És ez is levágja a fia kezét lézerkarddal? Vagy csak furcsán veszi a levegőt a melszőre miatt? :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#346) 1010 válasza Grass (#344) üzenetére


1010
őstag

már az autó is elég gagyi,lejárt lemez a mustang
a kivitelezés is, láccik hogy minden számítogéppel lett készitve

az eredeti pont az ért volt jó mert valóságos volt
a kis trükjeivel amiket ma már bárki megcsinálhat

(#347) (Kolombusz) válasza 1010 (#346) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem alapjába véve tetszik, bár volt néhány jelenet, amin nagyon látszott, hogy számítógépes, illetve a végén az autós üldözés nagyon rosszul lett vágva, összetört, aztán hirtelen megint sértetlen autóval nekiment, megint összetört, újra és újra, úgy, hogy a számítógépes rendszerek ki voltak kapcsolva a kocsiban.

De én szeretném, ha lenne folytatása.

(#348) 1010


1010
őstag

sajnálttal olvastam ma,hogy ebböl a förmedvényből mégis sorozatot csinálnak :(((

vetített háttér, számítógépes modell autók
ez kell a népnek :(

(#349) Jégkokó válasza 1010 (#348) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem meg nagyon jó lett, méltó folytatása az eldőjének. Ebben a másfél órában sokkal több akció volt mint 10 régi részben együtt véve. Bár a régi igy visszanézve már kicsit gagyinak tűnik. De sztem lesz még benne utalás a régi részekre, mivel a garázsban ott figyelt KITT, vagy legalábbis egy nagyon hasonló autó. Sztem lehet, hogy még életre keltik a sorozat folyamán. Meg végre jól lett megcsinálva az, hogy lepattanak a golyók a kocsiról, a régibe csak annyi látszott, hogy lőtték a kocsit és szikrázott egy kicsit.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#350) 1010 válasza Jégkokó (#349) üzenetére


1010
őstag

volt akció a régi részekben ? :DDD

hof kicsavarta a rosszfiuk kezéből a kést,
kitt megszólalt, mindeki megiedt és elszalad
a vége pedig egy csók jelenet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.