Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Állásbörze  »  ''klímaszerelőt'' keresek! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!
Ma végre sikerült vennem egy olcsóbb klímát 40-ért.A gond a szerelésnél van.Nem vagyunk hülyegyerekek, de se leírás sehol se gégecső, se rézcső hozzá.

Szóval keresnék egy szerelőt, aki mihamarabb feltenné max 45k-ért áfával.Lehetőleg minnél hamarabb!Tudtok ilyet a közelemben?Budaörsön lakom, neten nem igazán találtam!

[Szerkesztve]

(#2) Spirit


Spirit
őstag

Valakinek valami ismerőse?

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=90282&st=0&hl=klíma

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Dexter68 válasza Spirit (#2) üzenetére


Dexter68
addikt

Az a baj, hogy pont a csöveknek elég húzós az ára... Elvileg kellene adjanak hozzá. Én anno azzal vetettem meg a klímát, aki szerelte. Megbeszéltük, hogy hol és milyet, ő hozta és feltette. Csak már nem tudom a számát. De ha leraktuk a gyereket, megpróbálom megkeresni.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5) Spirit válasza Dexter68 (#4) üzenetére


Spirit
őstag

eddig 3 mebrkét találtam, aki fali konzollal, minden lóüszarral 3m-ig(elég is lenne) beszerelné 35-ért, persze számla nélkül, de bazz, minimum 1-2 hét..addig meghalok..gyöngyöző homlokkal lesem a gépet bakker:(

(#6) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Mi a rák kerül 35ezerbe egy klima felszerelésén ?!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7) Spirit válasza Thulcandra (#6) üzenetére


Spirit
őstag

rézcsövek kellenek hozzá, a kültéri egység falikonzolja, bumibakok a rezonancia elkerülése miatt, kondenzvíz elvezetése, stb..plusz fúrás, lyukak gipszelése...

(#8) Apol77 válasza Spirit (#7) üzenetére


Apol77
tag

Nem kaptál tartó konzolt a klímához?
Gondolom ujonnan vetted.

(#9) Spirit válasza Apol77 (#8) üzenetére


Spirit
őstag

újonan bizony, de poén volt, mert akciós elkaptam egy General line ''márkájú'' TOSHIBA kompresszoros 2,3Kw-os split-et 39990.-ért...ennyiért még így is megérte bőven.

(#10) Apol77 válasza Spirit (#9) üzenetére


Apol77
tag

Jól jártál vele.
Nem nagyon szoktak elromlani, de azért figyelj oda hogy olyan ember rakja be, aki tud pecsétet is adni. Különben nem lesz garid.
Biztos nem olcsó, de talán hívd fel a Genexet hogy mennyiért raknák fel.
Mindenesetre röhely hogy mennyibe kerül a szerelés....

(#11) Spirit válasza Apol77 (#10) üzenetére


Spirit
őstag

Úgy néz ki szombaton dél körül jönnek Hóemberék, tök szupi:)

[Szerkesztve]

(#12) Apol77


Apol77
tag

Csak el ne olvadjon mire odaér :D

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

szívesen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) Spirit válasza fLeSs (#13) üzenetére


Spirit
őstag

Boccsa, el is felejtettem:(((

KÖSZÖNÖÖÖM!!:)
Egy egész közönség tapsol Neked!:):C:C:C:C:C:C:C:C:C

(#15) Spirit


Spirit
őstag

Köszönöm Fless mégegyszer...2-kor el is mentek a srácok..kész..KI*ASZOTT JÓÓÓ. Itt a tetőtérben még a mai 22 fok mellett is 29 volt délelőtt. Mst megy kerek egy órája a klíma...23 fok van..kirááááály!!!Szereléssel együtt kijött 80-ból.

(#16) jocov válasza Spirit (#15) üzenetére


jocov
csendes tag

hmmmm!
Na ezt figyu!
30-ért vettem egy 2.3KW-os GENEX climát felszereltem 10e. ért beüzemelték gari pecsét zöldkártya stb.
Reméllem nem lesz vele gondom.
De ha csak 3 évet megy el akkor is ok, mert három év mulva nagyon jó klímák lesznek, egyre olcsóbban.:C:C:C:C:C:DD:F

jocov

(#17) zkorosi


zkorosi
újonc

Jocov!

Ez a 10e beszerelős, pecsétes, garis, zöldkártyás történet engem is érdekelne! Ha lehetne egy kicsit részletezni... Holnap (azaz ma) megyek klímát venni. Eddig a legolcsóbb csávó 30e-t kér a beszerelésért, igaz, szerdán fel is rakja. Nekem min 3.6 kW-os klíma kellene, 35 nm hűtéséhez. A dolog nagyon sürgős, a kislányom 2 hónapos, és attól félek, hőgutát fog kapni a lakásban. :F

Nem a győzelem, nem a részvét, hanem a fontos...

(#18) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nincs itt valami klímához értő szakember? :U
Baromira nem akarja behűteni a lakást a klíma, csak megy és pörög a villanyóra. Be volt már szerelve, amikor ide költöztünk, de csak most lett kipróbálva és olyan, mintha nem is hűtene.
Kell bele tölteni valami hűtőfolyadékot, vagy mivel mennek ezek? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#19) tupacamaru válasza Gh0sT (#18) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha működik a klíma de nem hűt akkor nagy valószínűséggel nincs benne gáz. Vagy nem is volt vagy elszökött belőle. Csak klímás tudja feltölteni gázzal mert nekik van ilyen. Többfajta gáz létezik hozzájuk, rá szokták írni hogy milyen kell bele.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20) Gh0sT válasza tupacamaru (#19) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönöm, ezek szerint szakemberhez kell fordulnom.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#21) tupacamaru válasza Gh0sT (#20) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem mindenképpen. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  Állásbörze  »  ''klímaszerelőt'' keresek! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.