Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Klepto blogja

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Na ennek az új témakörnek mi értelme volt :F
Most tesztelődik az új motor teherbírása :F
Egyébként ha már napló, ma rendeltem meg a fekvőházamat, mert nekem az kell :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) klepto


klepto
addikt

Naí most látom, hogy más blogjába nem tudok írni.
Így már tényleg nem látom értelmét ennek a kezdeményezésnek :(
Csak arra megy ki az egész, hogy mindenki hamarabb érje el a következő rangot :F :(((
Ez nagyon nem tetszik :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3) klepto


klepto
addikt

Na ma kaptam a szókásos Krisztina hírlavélcsokron belül egy jó vicces történetet ;] Ezt bemásolom ide is, hogy aki betéved legalább akkorát röhögjön, mint én ;)
Jó mulatást :C

Mese


--------------------------------------------------------------------------------

Réges régen a tv hőskorában, még esténként a nők olvastak fel esti mese gyanánt. Egy alkalommal, teljesen váratlanul az utólsó pillanatban a bemondónő rosszul lett, és helyette az egyik férfi kollegát kérték fel mesemondásra.

- Szervusztok gyerekek! - köszönt illendően az ötvenhárom éves szakálas figura.
- Fecske anyó vagyok! - folytatta, és a korabeli felvételen látszik, hogy az operatőr megbillenti a statívot a röhögéstől. A mesélő, nagydarab szakálas figura folytatta - ... és épp a tojásaimon ülök... - a korabelli kollegák szerint, ekkor a hangosító, valamint az összes diszletes, és kellékes, halkan kiosont a folyosóra, majd összeesett a röhögéstől.

Utolsónak az operatőr maradt, aki a következő mondat után hagyta el a stúdiót.

- ...és a fészekből kilóg a szép villás farkam...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) klepto


klepto
addikt

Na ismét egy ökörszem, amit megőriznék a jövőnek, és aki olvassa nevessen egy jót rajta :C

Hobbi


--------------------------------------------------------------------------------

Modern kislány vagyok nagy hibákkal teli
A foglalkozásom nem háztartásbeli.
Főzni nem tudok a mosáshoz nem értek
A házimunkához kedvet nem érzek.
Ám egyet büszkén be merek vallani
Sok mindent nem tudok, de van ám valami
Amit oly pompásan értek
Mint kevés asszony ezen a vidéken.
Mert tudom azt bármiféle pózban
Gyors és lassú tempóban.
Tudom oldalt fekve, lábfekve és háton
Ahogy jónak látom.
Tudásom e téren több mint tökéletes
S hogy hason is tudom az csak természetes.
Jó korán elkezdtem gyakorolni ezt én
Mivel tanítóm egy fiatal legény.
Fiatal volt mégis jól megtanított ő
S nem voltam e téren tudatlan nő.
Bevallom először borsódzott a hátam
Mikor a fiú nagy rúdját megláttam.
Eleinte azt hittem leszakad az ég is
Lihegtem kapkodtam de csináltam mégis.
Idővel rájöttem mi ennek a titka
S feltárult előttem mindennek a nyitja.
Később már oly rutint szereztem
Hogy tudásommal pénzt is kereshettem.
Csináltam reggeltől korán felkelve
Mert ilyenkor jön meg minden ifjú kedve.
És nagyon boldogan vidáman műveltem
Még estefelé is mikor a nap lement.
Hull rólam a ruha mint fazékról a zománc
És testem olyan lesz mint a fénylő topán.
Van aki gumisapkát húz a fejére
Ám ez a gyönyört csökkenti felére.
Ez az én gyengém ezt kell elhallgatnom
Én a nedvességet érezni akarom.
De hát mit nevettek nem kell ezt megszólni
Nem kell mindjárt rosszra gondolni.
Nincsen abba semmi amit elbeszéltem
Ha hiszitek ha nem az úszásról beszéltem.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) klepto


klepto
addikt

Szükségem van erre a képre:
Nem jött be amit akartam :O
Viszont ha valaki ráismer erre a játékosra, adjon egy linket ahol megnézhetem az adatlapját. A linket ebbe a topicba írd: Bővebben: link
Köszike ;)

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) klepto


klepto
addikt

Na ismét itt a blogban :U
Eltelt pár hónap higy nem írtam, de jó volt visszaolvasni a régi vicceket :D
Mint látható én sem vagyok egy naplóírogató tipus, de ha kapok valami jó viccet, azt ezentúl mindíg elmentem itt. Lassan egy hónapja megvan az új Daciam, eddig még semmi bajom vele kop-kop-kop ;]
Azt hiszem mára ennyit az értelmes monológból, csak tudatni akartam a bloggommal (kedves naplómmal), hogy még élek, és nem haltam meg :DD
Ja és mégvalami: soha nem voltam rocker, de aki tudja, szerezze meg a Rózsaszin Pitbull zenéjét, mostanában azt hallgatom, szerintem fenomenális dalokat írtak, csak nem szabad túl komolyan venni ;]

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7) klepto


klepto
addikt

Na azt hiszem picit megint okosabb lettem ma :U
A lényeg, hogy soha többet nem veszek Seagate vinyót... Amennyit szívtam vele az elmult 7 hónapban, azt hiszem ez érthető....
A másik amit soha többet nem veszek, az az Abit alaplapok, valahogy nem jött be bár az is lehet, hogy csak az Intel 865-ös lapkájával szerelt IS7 lapcsaládot szúrták el, vagy csak egyszerűen az Intel csipszetei szarok. Egyszerűen nem hiszem el, hogy a Sis-el gyorsabb a P4, mint i865-el :( De lehet, hogy ezt is a vacak Seagate vinyó miatt tapasztaltam így :F
Ma végre sikerült beüzemelni az újonnan vett Samsung vinyómmal az A64-es konfigot. Amin nagyon meglepődtem, hogy életem leggyorsabb win telepítése volt! Az oprendszer a formázást követően 10 perc alatt felment!!! Még a P4-re is kb. 25 perc volt, az SoketA AMD-re kb. 35 prec. Az A64 nagyot alakított, a 2,8-as P4-hez képest is gyors, sőt, még gyorsabb is nála! De lehet, hogy ez is a vinyónak köszönhető, és ennyire jó a Samsung vinyó, hogy még az IBM merevlemezt is kenterbe veri :F
Ami tény, Abitot, Seagate-et, és Intelt többet nem veszek. Lehet, hogy elfogolt vagyok, de eddig 2 AMD, és 2 Intel géppel a hátam mögött én úgy érzem, hogy az AMD messze jobb, mint az Intel! Igaz én nem is digizek vadul, és szinte egyálltalán nem érzem a HT előnyét :U
Szóval hajrá AMD :R

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) klepto


klepto
addikt

Na megvan a Chello, és a dvd is :U
A net az érezhetően gyorsabb lett, főleg az ADSL-hez képest :D
Szinte már szédülök, ez a tempó nekem túl gyors :DD
Egy apró infó, nyáron 100%, hogy ismét sávszélesség emelés lesz, és gondolkoznak egy olyan megoldáson is, hogy az éjszakai internetezés nem fog beleszámítani a havi forgalomba, de hogy ez milyen időintervallumot jelent, azt nem tudta megmondani a benfentes bekötést végző emberke :C

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) klepto


klepto
addikt

Kép beillesztési próba :U
[kép]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) klepto válasza klepto (#9) üzenetére


klepto
addikt

Picit késve, de mostmár átméretezve. Talán jó lesz :F[kép]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#11) klepto válasza klepto (#10) üzenetére


klepto
addikt

Taqlán most :F
[kép]

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#12) klepto


klepto
addikt

Erről ennyit, így már olvashatatlan.
Kedves blogolvasó, ez csak nekem volt fontos, és egy majdani kérdéshez kapcsolódik, de sajnos kép nem lesz, csak link :(
Ha majd megírom a kérdésem, beteszem ide a linket, hogy nehogy kifúrja az oldalad a kíváncsiság ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) klepto válasza klepto (#12) üzenetére


klepto
addikt

Ahogy megigértem itt a hozzászólás, amihez a fenit rajzot próbáltam volna beilleszteni [link] ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14) klepto


klepto
addikt

Én és a Fogorvos!

Aki ismer tudja, hogy rettegek a fogorvosoktól. Egészen pontosan nem a fogorvosoktól, hanem az általuk végzett munkájuktól. A gyermekkori iskolai fogászat nagyon rossz, negatív emlékként él bennem. Már egészen korán megmutatkozott, hogy fogaim nagyon rossz állapotban vannak, hiába mosom, nem építi be megfelelően a kalciumot, aminek a vége fogtörés lett. Sok fogorvosnál megfordultam, és a legjobb már gyerek fejjel is Alexandr Baburin volt. Igaz, nála szenvedtem a legjobban, de olyan fogat húzott ki, amiben én már nem is hittem. Nem volt korona, csak gyökér. Ez egy hátsó nagy őrlő volt, különösen erős, nagy méretű gyökerei voltak. Ez az élmény rányomta a bélyegét az egész további fogorvoshoz nem járásomra, bár már akkor is dupla injekciót kaptam, és a második után már akkor is elviselhető volt a foghúzás. Sajnos a tömésekkel sem voltam szerencsésebb, mert a bennem kialakult gátlások miatt nem hatott a lidocaint injekció. Teltek múltak az évek, és kritikus állapotú lett a fogsorom. Elhatároztam, hogy altatásos fogászatra megyek. Addig jártam körbe ezt a témát, míg végül ráakadtam a számomra ideális klinikásra, ahol altatásban rendbe hozták az akkorra már 10 foggyökérből álló kritikus gócpontokat. Közben teltek az évek, és azok a fogak amiket a klinikán meghagytak a majdani fixen rögzített protézis tartófogainak, szépen elkezdtek szuvasodni. Az egyik a régi kritikus módon, mire észrevettem a fél korona már hiányzott. Hát majd elmegyek fogorvoshoz, ha lesz pénzem, gondoltam. De az élet közbeszólt, mert elkezdett fájni annyira, hogy a falat kapartam, és aludni sem tudtam. Hát mehetnék Székesfehérvárra bódításos fogászatra, vagy Pestre altatásra. De egy fog miatt nincs értelme elaltatni magamat, a fehérvári orvosnál meg minimum 1 héttel későbbre tud csak időpontot adni, ráadásul időközben elkapott egy jó kis influenza, ami ha jól tudom mindkét esetben kizáró ok. Mit tegyek, meglátogatom az azóta már jó ismerőssé avanzsált Baburin doktort. Bementem, meglátott, ledöbbent, és nem hitte, hogy velem bármit el tud érni. Kicsit beszélgettünk, majd belekukkantott a számba, és közölte, hogy nincs értelme várni. A nővérke is kedvesen megkérdezte, hogy inkább szenvedek még pár éjszakán át? Közben persze alig tudta leplezni a gyávaságommal kiváltott nevetését. Bevallom megfutamodtam. Megígértem nekik, hogy van még kint egy beteg, hívja be, addig meggondolom, hogy mit tegyek. A beteggel miután végzett, kijött a doki és meglepetten látta, hogy nem mentem el. Rám szólt kissé határozottan, de csöppet sem mérgesen, hogy döntsek. Bement a rendelőbe, de az ajtót kissé nyitva hagyta annak jeleként, ha akarok lépjek be rajta. Bátortalanul nyitottam be a rendelőbe. Az orvos kedvesen intett, hogy jöjjek bátran. Én bementem, az ajtót becsuktam. A nővérke, aki egy kedves, fiatal hölgy volt meglehetősen meglepődött, ez látszott is rajta. Erőt vettem magam, némi beszélgetés után beültem a székbe. Egy kis félelem és bátortalanság után megkaptam a szurit. Baburin megkérte asszisztensét, hogy nézzen ki várnak-e rá, de a váró üres volt. Engem nem engedett ki, a székben kellett várnom a zsibbasztó hatást. Megmondom őszintén bölcs döntés volt tőle, mert lehet, hogy nem lett volna merszem visszamenni. Amíg az érzéstelenítő hatott az orvos elvonult olvasni a szobájába, a nővérke meg beszélgetett velem. Ez jó hatással volt a félelmeim és szorongásom elűzésére. Mire visszajött az orvos, hogy nekikezdjen a fogamnak, kissé megnyugodtam. Az érzéstelenítő amit kaptam nem úgy hatott, mint a lidocain, nem zsibbadt el tőle az arcom. A doki mondta, hogy nyomást érezni fogok, ez természetes, de fájdalmat nem fogok érezni. Én megkérdeztem, hogy nem baj-e, hogy nem érzem az injekció hatását, azt mondta nem az arcomnak kell elzsibbadnia. Bevallom éreztem, ahogy hozzáért, de nem fájt. Erre annyira megijedtem az érzéstől, hogy kértem még egy szurit. Lehet, hogy kár volt, mert akkor már csak lidocaint kaptam, amitől még most is, ennek a cikknek az írásakor bő 3 órával a beavatkozás után is el van zsibbadva a fél arcom, de a foghúzás helye ugyanúgy fáj. Az orvos mondta, még 3 perc. Közben jöttek hozzá ismerősök, és berohant az újságért amit olvasott. Meglepődtem amikor felolvasta az őt éppen „felizgató” pletykát. Mivel szokatlan volt az újság mérete jobban megnéztem magamnak, és akkor vettem észre, hogy Orosz újságból fordít éppen. Nos letelt a 3 perc, kimentek az ismerősök, és megkezdte a velem való huzavonát. Eleinte valóban nem fájt, csak nyomást éreztem. Ahogy az idő haladt, már egyre erősebben éreztem a nyomást, aminek a következtében megijedtem. Már azon gondolkoztam, hogy kérek még injekciót, de gondoltam még egy picit kibírom, és ha sokáig tart, akkor tényleg szólok. Szerencsére mire szólni akartam kint volt a fog. Még a doki is meglepődött, mert ilyen fognál nem látott még ekkora gyökeret. Azonnal a húzás után még a székben ülve belém nyilallt egy tompa, de lüktető intenzív fájdalom. Amikor a tampont adta megijedtem, hogy mit akar még csinálni, mert ez már határozottan fáj. De szerencsére nem tört bele. Később tudtam meg, hogy fogadott az orvos és a nővérke, miszerint nem fogok visszamenni. A jelek szerint mindketten vesztettek. Bevallom, még mindég félek a fogorvostól, de már nem annyira. A Baburin jó orvos, és a városi közgyógyellátásban megszokott hideg, embertelen bánásmód rá egyáltalán nem jellemző. És tudják mi a legviccesebb az egész történetben? Baburin bevallotta: Ő is fél a fogorvostól...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#15) klepto


klepto
addikt

Na a múltkori foghúzás után mér pénteken gondolkoztam, hogy folytatni kéne, de mire elhatározásra jutottam már nem rendelt. Tegnap ismét bementem a rendelőbe, de csak a váróban történő ücsörgéshez voltam elég bátor. Ma elmentem a magánrendelőjébe. Egy jó 20 perces lépcsőházban szobrozás után bementem a váróba, és megvártam amíg az utánam jövő előttem bemegy informálódni. Ő elment, és én kettesben maradtam a dokibácsival. Én beszélgetni akartam vele, ő meg tömni akart. Bíztatott, hogy ad abból a jó szuriból és egyálltalán nem fogom érezni. Mondom de hát... Ő meg betett egy cd-t, éskedvesen de határozottan, kb. 10 perc kérlelés után, rámszólt, hogy nem tökölni beülni! Hát engedtem az erőszaknak, beültem és megnézte, majd közölte, hogy két luk, és már sprézett is. Elment felszívni a szurit, én meg közben hezitáltam, hogy talán mégsem. Ő rámnézet, legyintett, és eltörte a fiolát. Szuri fölszív, majd megkérdezte, hogy multkor fájt-e a szuri után, mert neki szokott. Mondta, hogy nyissam ki egy kicsit, és egyből szúrt. Erre elmesélte, hogy mikor neki tömnek ő 1 ml érzéstelenítőt szokott kapni, és attól is 2 órán át el van zsibbadva, de nekem 4 ml-t adott, úgyhogy legalább 4 órán át biztos nem fog teljesen kimenni a szuri hatása. Majd elment valami papírt töltögetni. Én meg be voltam szarva, ficeregtem a székben, felkeltem letenni az övemről a mobilt. Erre jött a doki, hogy kezdjük. Én meg a szokásos de biztos fájni fog, kapálóztam kicsit. Ő megnyugtatott ha fáj, ad még szurit, és ha nem akarom ki sem kell nyitnom a szám ő akkor is elkezdi :) Na jó, nem átfúrva az ajkamat, hanem félrehúzva mivel szemfogról volt szó. Mondom rendben. Megmarkoltam a szék karfáját, és elkezdett fúrni. Miután tapasztaltam, hogy tényleg nem fáj, elkezdtem alzítani. Ő meg erre abbahagyta. Mondom már kész is? Nem, mondja ő, de hátulról is elkezdem, aztán majd befejezem előlről. Mondom jó. A legnagyobb bajom a szaga volt, egy idő után már büdösvolt a fúrás. Közben feltünt, hogy a zenében mintha a gyévuska szót hallottam volna. Erre elkezdtem a dalra figyelni, amikor betette még nem tünt fel semmi különlegesség, csak az, hogy angol popzene. Nem hittem a fülemnek, de az egyik szám egy orosz popzene volt :) Szóval a dokinak lett igaza, és tényleg nem fájt a fúrás! Vajn még egy fogam, amit őszerinte meg kell csinálni, és gyorsan be kéne tömni, mert ha begyulladt akkor már csak húzni lehet, és elég nagy a luk rajta. Úgyhogy a hét végén, vagy a jövő héten visszamegyek hozzá :) Aztán marad nyárra a protézis csináltatás, és utána a rendszeres ellenőrzés. Inkább fél évente kontrol, és tömés, mint a félelem miatt fogfájás, és húzás :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#16) klepto


klepto
addikt

Két informatikus beszélget:

- Képzeld, tegnap az éjszakai klubban megismerkedtem egy csinos szőke nővel.
- Szerencsés fickó...
- Felhívtam a lakásra, ittunk egy kicsit, átöleltem...
- És aztán, mi volt még?
- Egyszer csak azt mondja: ''vetkőztess le!''
- Nahát...
- Levettem a szoknyáját, aztán a bugyiját is, aztán lefektettem a notebook mellé, az asztalra...
- Nocsak vettél egy notebookot? Milyen processzorral?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#17) klepto


klepto
addikt

Ideális PC éjszakázó lanparitózknak :D
[kép]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#18) klepto


klepto
addikt

Ma el lett altatva a szülői házban lakó egyik kutya.
A múlt héten egy nap arra keltek föl a szülők, hogy a Kuvasz (ez volt a neve) vérben fekszik a kocsi emellett. mint kiderült, valaki, megrágcsálta a lábát. A kuvi egy fajtiszta kuvaszhoz nagyon hasonló kinézetű vpásztor kutya volt. Van egy másik kutyánk is, akivel már kölyök koruk óta együtt voltak, az egy kis testű, hosszú szőrű keverék kutyus. Természetesen a Kuvi volt a vezér. A szülők szerint a Gombóc (a keverék) harapta meg a lábát, én nem mernék erre megesküdni. Ami tény, a Kuvi előtte egy nappal már rosszúl volt, hányt. Szokása volt, hogy elkapta, és megette az egereket, valamint a patkányokat is megfogta, és azt a gazdniak vitte ajándékba. Én arra tippelek, hogy egérméreg okozta a kutya rosszúlléteit. em direkt módon, hanem indirektül, egy jóízűen elfogyasztott, előtte mérget evett egértől. A lábán lévő hararapás nem okoz halálos sérülést. A kutya azután már nem volt életképes. Nem tudott lábra állni, bár amikör fölemeltük megállt, és a járásán nem látszott a lábsérülés. A kutya fekve remegett, és epilepsziás rohamhoz hasonló tüneteket produkált a mérgezett egér elfogyasztása óta. Szóval 1 hét alatt sem javult semmi, sőt egyre rosszabbúl lett, nem evett, nem reagált az ingerekre, csak feküdt, és bámúlt a semmibe maga elé. Az orvos nem tudott vele mit kezdeni...
Így 1 hét reménykedés, és bizakodás után elvittük elaltatni (milyen humános szó a meggyilkolásra). Sajnos ebben a stádiumban ez már megválltás volt a kutyának, a szuri után fél perc alatt elaludt a kutya, semmit nem szenvedve...
Nyugodjék Békében!

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#19) klepto


klepto
addikt

N em azért élek a Földön, hogy megfeleljek a Te elvárásaidnak,
Te sem azért jöttél e világra, hogy az én elképzeléseim szerint élj.
Ha véletlenül mégis egymásra találunk, az nagyszerű dolog.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#20) klepto


klepto
addikt

A csodacsiga
(Romhányi József)

Egy csiga azt leste a magas buckáról,
hogy ki jégre megy, elhasal, bukdácsol.
Figyelte csak egyre, dideregve, fázva,
mert érdeklődését roppant felcsigázta.
Majd töprengve egy-két hetet,
alkotott egy elméletet:
- Talpon marad a síkoson,
ki csak araszolva oson.
És hogy bizonyítsa ezt az eszes tételt,
jégre ment, és estig csúszott is egy métert.
Látjátok! Nem esem! Csúszó csoda vagyok! -
szólt ki diadallal, aztán odafagyott.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) klepto


klepto
addikt

[kép]Pórba

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#22) klepto


klepto
addikt

[kép]

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#23) klepto


klepto
addikt

[kép]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#24) klepto


klepto
addikt

[kép]

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#25) klepto


klepto
addikt

Lassan véget ér a Gólya tábor :O
Eddig minden fantasztikus volt, nem is hittem el, hogy ilyen idősen ennyire jól tudom érezni magam, és ennyi bulira elmegyek.
Az első napon, a csónakházi buli is egész jól sikerült, isteni kajával, és nagyon jó társasággal. Na meg bár nem akartam inni, ennek ellenére mindenkinek 2 kör ital volt fizetve. Én csak az első körömet kértem ki, de a poharam soha nem volt üres. Akárhányszor elment mellettem egy felsőbbéves, belenézett a poharamba, és köztölte, hogy igyál :D
Tegnap sajnps elmaradt a soxak vetélkedő, de ez holnap pótólva lesz.
Ma a sörtúrán vettünk részt, sajnos a tankörből csak öten mentünk el, volt aki beijedt, volt, aki hazautazott. Én minden álomáson jól éreztem magam, és minden állomáson jót mulattunk magunkon és a másikon is. Sajnös az örömbe üröm is merült, az utolsó állomáson kiugrott egy csoporttársam térde, és őt egy mentő vitte el. A kiérkező ápoló már ott a helyszinen visszarakta a térdét, de azért bevitte egy rngenre. Remélem már ki is engedték, és jön a holnapi utolsó rendezvényre.
Már most tetszik a Főiskolai élet, és nem tudom, hogy ez az egész nekem a tanuláról, vagy inkább a buliról és a jó hangulatról fog-e szólni. :B

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#26) klepto


klepto
addikt

Microsoft Ima

Miatyánk Microsoft, aki a merevlemezen vagy, szenteltessék meg a te Windowsod, jöjjön el a te frissítésed, legyen meg a javítókészleted, miképpen a Windowson, azonképpen az Officeban is. Mindennapi MSNünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg a mi kalózmásolatainkat, miképpen mi is megbocsátunk a Matávnak. És ne vígy minket az IBMhez, de szabadíts meg az OS/2-től, mert tiéd a Dos, a Windows, és az NT, Mindörökkön örökké,
Enter.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#27) klepto


klepto
addikt

próba

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Klepto blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.