Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csako


csako
veterán

Biztos az volt a baj, hogy túl sokan játszanak vele ;]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2) Vincent_


Vincent_
aktív tag

970-esek, 3 gigás 1060-asok helló!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#3) CJ4567 válasza Vincent_ (#2) üzenetére


CJ4567
veterán

A 970 4GB VRAM-ot jelez vissza, szóval azzal nem lesz gond.

No Sana No Life

(#4) Vincent_ válasza CJ4567 (#3) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Legyen igazad! :R

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#5) MasterDeeJay

Mennyivel normálisabb hozzáállás lenne az hogy figyelmeztetne minden indításnál a teljes élményhez nem felel meg a videókártya ram mennyisége de tovább lehetne nyomni.
Aztán ha kifut a vramból akkor talán kicsit lagos lesz na bumm még mindig jobb mintha lehetőséget sem adnának a játékra.
Jobb motoroknál ha elfogy a vram akkor nem töltögeti be rendesen magyarán nagy homály lesz minden, esetleg betöltögeti és microlagos lesz.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6) Reggie0 válasza MasterDeeJay (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk egy online jateknal azert eleg szivas, hogy azert esnek ki a csapatjatekbol mert elszall a gepuk a keves memo miatt. Ez kiszuras a tobbiekkel is.

(#7) Chiller válasza MasterDeeJay (#5) üzenetére


Chiller
őstag

Naigen, de ez amcsiban nem működne, mert egyből perelnének ugye...

(#8) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Mivel a hivatalos gépigénynél nem volt kikötve a VRAM mennyisége, így gondolom az érintett vásárlóknak visszafizetik a játék árát. Ez lenne a normális. Csak kérdéses, hogy ezt, hogy lehet leellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#9) Alogonomus válasza FLATRONW (#8) üzenetére


Alogonomus
őstag

Elég sok játéknak emelkedik meg komolyan a gépigénye több évvel a kiadását követően a sorozatos tartalmi frissítések hatására. Például a Fortnite gépigénye is ez volt 2018-ban, viszont az aktuális Fortnite valószínűleg el sem indulna ilyen konfiguráción.
Intel HD 4000
Core i3 2.4 GHz
4GB RAM

Ennek ellenére nem követelheti vissza a játékos a játékba öntött pénzét azon az alapon, hogy nem fér hozzá a játékhoz.

(#10) CJ4567 válasza FLATRONW (#8) üzenetére


CJ4567
veterán

A játék többjátékos módja ingyen van, a kampány része fizetős. A Rocket League árát annó vissza lehetett kérni, miután bejelentették, hogy elvágják a Linuxos verzió támogatását, szóval ez már csak a MS-on múlik, hogy hogyan kezelik ezt.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#11) FLATRONW válasza Alogonomus (#9) üzenetére


FLATRONW
őstag

Azért a Halo nem egy egyszerű multi játék, mint a Fortnite. Itt az egyjátékos mód is simán eladta volna a játékot.
Sima multis játékoknál még elfogadhatónak tartom, hogy a fejlesztéseknek köszönhetően kikopik a vas a játék alól, főleg úgy, hogy azok többsége alapból ingyenes.
Szerintem az lenne a megoldás, hogy lenne két verzió a játékból. Az egyikben csak az egyjátékos mód korábbi verziója lenne benne, a másikban pedig a teljes kiadás, amit folyamatosan támogatnak.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kansas válasza FLATRONW (#11) üzenetére


Kansas
addikt

Hallottál már a Witcher 3-ról?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) Dragon3000 válasza CJ4567 (#10) üzenetére


Dragon3000
veterán

De itt kicsit más a helyzet, eddig is 4GB vram volt a minimum gépigény, ezután is annyi marad. Nem hiszem, hogy itt lesz visszatérítési lehetőség.

(#14) mindhunter


mindhunter
csendes tag

Vettem egy új videókártyát, amíg meg eladtam a régimet, addig beraktam az áthidalókártyámat, egy GTX 1050 2GB-osat. Poénból kipróbáltam, hogy FullHD-n tudok-e játszani vele pár modernebb játékban. RDR2 meg a Doom Eternal nem is engedte se a magasabb textúrákat, se a FullHD-t a meglévő 2GB videómemória miatt. De a youtubeon van videó, hogy kell megkerülni a limitet. Szal szerintem itt is megoldják a dolgot, nincs semmi veszve :DD

[ Szerkesztve ]

(#15) FLATRONW válasza Kansas (#12) üzenetére


FLATRONW
őstag

Több példa is van, pl. Metro Exodus EE csak RT kártyákhoz, de attól még a régebbi kiadás is elérhető. Kérdés, hogy az MS hogy fog hozzá állni a dologhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.