Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Flo87


Flo87
csendes tag

Kérek egy piros pontot BLiNk3r kollegának ezért az üzlet-ért, a végén csak megtaláltuk egymást! ;)

Раб судьбы но не лакей закона

(#3302) Flo87


Flo87
csendes tag

Kérek egy piros pontot zee1970 kollegának az Xperia U telóért( sajna a linket már nem találom), korrekt eladó remélem hogy még bizniszelünk! :)

Раб судьбы но не лакей закона

(#3303) swingstar válasza HZsolt001 (#2365) üzenetére


swingstar
csendes tag

Vissza is jár a piros pont HZsolt001 kollégának, ezért az üzletért. Megbízható, korrekt vásárló!

.oOo. Üdv: Marci .oOo.

(#3304) Payskin


Payskin
tag

Sziasztok!

Nagy piros pontot szeretnék kérni neutron22-nek ezért az üzletért. Igaz, hogy a Magyar Posta mindent megtett, hogy mindkettőnkből előhozza az ideget, de végül tegnap megnyugtatóan zárult a történet, és a füles valóban tökéletes állapotban van és remekül működik.

Végtelenül korrekt volt az egész eszmecsere során, mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#3305) Sandokansan


Sandokansan
csendes tag

Üdv!
Pirospontot kérnék creation kollégának a T2500 prociért. Megbízható,gyors,mindenkinek ajánlom...
Sandokansan. Köszönöm.

A nemzetközi helyzet egyre fokozódik.

(#3306) vmicza


vmicza
csendes tag

Üdv,

Pirospontot adnék the dealer felhasználónak ezért az üzletért.
üdv

(#3307) caterman


caterman
csendes tag

Az SSD-ért piros jár geeksnake kollégának. Gyors és precíz posta,azonnali válaszok privire. Utalás előtt már postára adta a cuccom. THX!

(#3308) geeksnake


geeksnake
csendes tag

Jár a piros pont caterman-nak az üzletért. Korrekt, megbízható vásárló!

(#3309) titussz


titussz
csendes tag

Pirosat kérnék moldek kollegának ezt vette tőlem és maximálisan korrekt és rugalmas volt. :R

(#3310) Keba210


Keba210
újonc

egy piros pont [link] ezért [link]

(#3311) mycoola


mycoola
csendes tag

Egy nagy piros pontot kérnék 761219 kollégának, ezért a csere üzletért. ezt cseréltük erre Csak ajánlani tudom mindenkinek,Nagyon kedves,megbízható,korrekt partnert ismertem meg személyében. Köszönöm szépen a cserét.
üdv.mycoola :R

(#3312) PaNdaR3N


PaNdaR3N
csendes tag

Kérek egy pirosat Energie X-nek a vételért és a rugalmasságáért amit ezen árú vételekor tanúsított :R .

http://www.facebook.com/akp.87

(#3313) Remington


Remington
őstag

Kérnék egy pirosat mad1 -nek ezért :R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#3314) WOLF1stein


WOLF1stein
tag

Ezért az üzletért kérnék szépen egy pirosat KicsiMarcell kollégának.

Rugalmas, gyors és korrekt vevő. :R

A nagy embereket a szerénység teszi még nagyobbá. Ezért vagyok én is az.

(#3315) megott


megott
tag

Nagy piros krisz2011 kollégának a gyors és korrekt vásárláshoz!

[ Szerkesztve ]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#3316) Stef3


Stef3
csendes tag

Piros pontot kérnék hgabor001 kollégának ezért az üzletért. Maximálisan korrekt partner, ajánlom mindenkinek! :R

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#3317) toga007


toga007
tag

Piros pont jár david9999999 kollégának ezért.
Megbeszélés szerint házhoz hozta a hibátlan kijelzőt.
Ajánlom Mindenkinek!Megbízható!

[ Szerkesztve ]

+36 7O 532 II47

(#3318) alejandri


alejandri
tag

Egy nagy piros pontot szeretnék kérni SLIEDER fórumos kollégának ezért az üzletért.
Korrekt megbízható vásárló! :K

(#3319) leflef


leflef
csendes tag

Piros pontot kérek a tökéletes lapért Pista78 fórumtársnak.
Ezért: GIGABYTE GA-MA74GM-S2H Dobozos *ELKELT*

(#3320) david9999999 válasza leflef (#3319) üzenetére


david9999999
tag

Szintén jár a pirospont toga007 kollegának ezért. Korrekt, megbízható vevő nagyon gyorsan lebonyolítottuk az üzletet. Csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

(#3321) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Frisi fórumtárs részére kérnék egy PIROS pontot az XP50 üzlet miatt. Kifogástalan termék jó áron,megbízható eladótól. :R

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#3322) kornel76


kornel76
aktív tag

Piros pontot kérnék Domesz úrnak ezért az igen jó TB fülesért . Korrekt és megértő eladó.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#3323) veze


veze
őstag

piros pontot kérek BL@C fórumtársunknak ezért az üzletért. midnen rendben zajlott , csak ajánlani tudom.

(#3324) Tornado85


Tornado85
tag

Sziasztok egy piros-pontot kérnék cbm1974-nek Ezért!Megbízható eladó,tökéletes kis hűtőt kaptam!

[ Szerkesztve ]

Ha én válaszolok az üzenetedre,te is vehetnéd a fáradságot hogy vissza válaszolsz!

(#3325) szkury


szkury
tag

Nagy pirosat kérnék Thoms-nak ezért az üzletért! :R :C

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#3326) the dealer válasza vmicza (#3306) üzenetére


the dealer
tag

Pirossal jutalmazom vmicza kollegát a sikeres üzletért!

Real life is just a hobby.

(#3327) BL@CK


BL@CK
aktív tag

Szeretnék kérdni egy pirosat veze kollégának, ezt vettem tőle. Nagyon korrekt eladó, csak ajánlani tudom!

Shatter your limits!

(#3328) adi mester


adi mester
tag

Piros pontot kérnék uccso23 kollégának, ezért az üzletért: EKL AG hűtők

Az üzlet során minden rendben ment, a srácot, mint vásárlót csak ajánlani tudom!

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#3329) Boryszka


Boryszka
tag

Piros pontot szeretnék adni ezért az üzletért a megbízható és korrekt lavorka nevű játékosnak! :D

BL

(#3330) uccso23 válasza Neil Watts (#1) üzenetére


uccso23
csendes tag

Piros pontot szeretnék adi mesternek (http://hardverapro.hu/tag/adi_mester.html) ezért az üzletért: http://hardverapro.hu/apro/uj_ekl_ag_processzorhutesek_foleg_htpc-kbe_vagy_al/hsz_1-50.html

Köszi

(#3331) Malibuuu


Malibuuu
csendes tag

Nagy piros pontot xFive kollégának ezért az üzletért.
Megértő, gyors, pontos értékelései magukért beszélnek. :R :R :R

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#3332) henter


henter
tag

Piros pontot kérnék LadyLorien-nek. Ezt a fényképezőgépet vette meg, minden gyorsan és rendben zajlott. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#3333) LadyLorien


LadyLorien
tag

Szeretnék egy pirosat henter -nek. Ezt a fényképezőgépet vettem tőle. Korrekt és gyors eladó! :R Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#3334) rx7tomy


rx7tomy
tag

Szeretnék kérni egy nagy pirosat totyogo kolegának a remek kártyáért, és hogy el is hozta nekem azért külön köszönet.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#3335) rx7tomy


rx7tomy
tag

Nagy pirosat dobnék tibi683 kolegának a gyors és patent üzletért.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#3336) knight1987


knight1987
csendes tag

Kérnék egy PIROS-at rasztee88 kollégának, egy HP 6735s típusú notebook-ot vettem tőle! Gyors, korrekt, megbízható partner! Ajánlom! +++++

(#3337) Snow Soll


Snow Soll
csendes tag

simihun-nak egy nagy piros pontot ezért

(#3338) westhaus


westhaus
csendes tag

Egy piros pontot kérek medve74 kollégának [medve74], ezért az üzletért [WD RAPTOR 150 GB]

(#3339) kalmi_v


kalmi_v
csendes tag

Kérnék szépen egy piros pontos OctoCore kollégának, ezért a bizniszért (köszi az akksit).

(#3340) SLIEDER


SLIEDER
tag

Szeretnék egy pirosat kérni alejandri fórumtársnak ezért az üzletért: lenovo_ls2023_20_led.

Korrekt megbízható eladó, nagyon segítőkész. :R :R :R

(#3341) Ghoost1


Ghoost1
csendes tag

Egy nagy piros pontot szeretnék kérni Doki-HUN1978 fórumos kollégának ezért az üzletért.
Korrekt megbízható vásárló! :K
Köszönöm a vásárlást! :R

(#3342) olbaidhun válasza robogár (#2113) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egy pirosat szeretnék kérni robogár fórumozónak a sokadik, sikeres üzletért.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3343) desert_camo


desert_camo
tag

Egy piros pontot szeretnék kérni yamahafan nevű felhasználónak, az egyik sapphire 7770-ért! Nagyon korrekt, megbízható, gyors partner! Köszönöm! :R

desert_camo

(#3344) Garfield92


Garfield92
csendes tag

Jár egy piros pont TheCif kollégának, a rugalmassága, a pontossága, és a korrekt üzlet miatt.

(#3345) BaLee


BaLee
addikt

Egy instant piros-pontot irányzok elő marinea2 kollégának, egy wot kuponkód 20 perc alatti lebizniszeléséért. :)

[ Szerkesztve ]

(#3346) ii77


ii77
tag

Guardiola87-től vettem ezt a pendrive-ot, minden rendben zajlott, pirospontot érdemel. Ezúton is köszönöm neki.

VESTAX QFO

(#3347) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Jár a piros sing1ep1ayer - nek ezért az üzletért. Korrekt, rendes, megbízható eladó.

Na!!!

(#3348) hyperfaun


hyperfaun
csendes tag

Menjen vissza a piros Oranos kollégának egy AMD proci vétele miatt.

(#3349) fematthew89


fematthew89
tag

Egy Beats Audio Monster Headset-et vettem AndrewPeers fórumtárstól, amit a HTC Sensation XL-hez kapott annó gyári tartozékként! Minden rendben ment és gyorsan, ezért kérnék egy piros pontot! Köszönöm! :K :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

(#3350) faresz5 válasza pakfong (#3165) üzenetére


faresz5
senior tag

Egy piros pontot kérnek a következő vevőmnek: pakfong [link],
ajánlott,villámgyors vevő! Memóriakártyát vásárolt [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.