Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41401) vhunor válasza Pepe78 (#41345) üzenetére


vhunor
őstag

Pepe78-nak szintén jár a piros, gyorsan és hibátlan, a hirdetésben leírt állapotában kaptam meg a házat.

(#41402) Ryck


Ryck
csendes tag

Piros pont Ybron-nak!
Bár volt egy kis félreértés az üzlet során, de korrektül és gyorsan rendezte a dolgot!

(#41403) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

NOVGAB-nak egy hatalmas pirospontot szeretnék kérni. Nagyon segítőkész úriember. :K A hetekben kiraktam aláírásba, hogy N73-ra jostick kupakot keresek, meret az enyémről elveszett. Ő 2 napon belül fel is ajánlotta priviben, hogy elküldi nekem ingyen és bérmentve, az Ő feleslegessé vált alkatrészét. Tegnap meg is kaptam, és hála istennek a telóm, megint régi pompájában tündököl.
Nem tudom, hogyan bizonyítsam az "üzletet", mert hirdetés nem volt. Mindenesetre majd ti megmondjátok.

Előre is köszönöm. :R

(#41404) Omega81


Omega81
senior tag

Pirospont gekov2 fórumtársunknak. Vásárolt >> microSD-t <<, privátban lebeszéltük, Ő utalt, jelzett, én küldtem, jelzett. Minden rendben volt.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#41405) Pityesssz


Pityesssz
csendes tag

omikron23 az egyik leg korrektebb vevőm.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Nagy Up-ot neki. :C

[ Szerkesztve ]

Az elv olyan mint a fing,tartom ameddig birom...

(#41407) balint0806


balint0806
csendes tag

Hali,

Nekem HPservice-el van pozitív tapasztalatom. Teljesen korrekten intézte a lapi eladását. A DM3 pedig naaaaagyon zsííír.... :DD
Tudom ajánlani. Mindkettőt... :C

Bálint

"There is nothing so deceptive as an obvious fact."

(#41408) shteer


shteer
titán

Zso2 kollégának kérnék bevésni egy pozitívat a vga-ért

..szerintem jónak tűnik

(#41409) pandemonius


pandemonius
csendes tag

Megy a pirospont SEMTEX kollegának, gyorsan, gond nélkül jött a csomag, csak így tovább!

(#41410) Coolby


Coolby
tag

Jó nagy piros pontot kérnék telegurunak ezért a jó kis Iphoneért. [link]
A srác egy zseni, ajánlom mindenkinek!

(#41411) sagit


sagit
addikt

Pirospont Bocsek-nek ezért!

Minden rendben ment, köszönöm a webcamot... ennyiért nagyon hibátlan darab :D :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#41412) DjKoxi


DjKoxi
senior tag

Pirospont ismét Kis Joe - nak az itt vásárolt fejhallgatóért.

Gyors, pontos és megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#41413) Bögre


Bögre
aktív tag

Szép kerek pirospötty nagyito88 -nak. A biznisz tárgya egy MyTouch 3G telefon volt. Minden rendben és gyorsan ment. 1000% -ig megbízható. :R

(#41414) Reiko


Reiko
tag

Pamokának egy piros pont a korrekt és pontos üzletért! :)

(#41415) vargapdavid


vargapdavid
tag

Megy a Salvador20 Úrnak ezért az üzletért!! Köszönöm a rugalmasságot, segítőkészséget! Mindenkinek csak ajánlani tudom! :C :))

(#41416) embe


embe
nagyúr

Egy nagy jár DaveJr fórumtársnak, a gyors üzletért. Az adás-vétel tárgya: eme [Coolink Anti Vibration Bolts] . Minden gyorsan, pontosan ment.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41417) zoleek


zoleek
tag

Sziasztok.
Szeretnék kérni egy piros pontot a korrekt bizniszért howey kollegának. Az üzletet 2db 256Mb 133 SD gyorsan és korrekten kötöttük meg.

Köszönöm.

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#41418) waccamár


waccamár
senior tag

PIROS pont geolang-nak ezért a bizniszért!

(#41419) zoleek


zoleek
tag

Szeretnék kérni egy piros pontot Savanya kollegának a sikeres átalakító bizniszért.

Köszönöm!

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#41420) waccamár


waccamár
senior tag

sorry, kétszer postoltam, törölhető hsz.

[ Szerkesztve ]

(#41421) Savanya


Savanya
addikt

Piros pont jár Zoolek -nek ezért .

Köszönöm :R

Mobilszámom: 70-516-8068

(#41422) Plucifer


Plucifer
csendes tag

Gomezz kedves kollégánknak jár a piros eme remek bizniszért [link] mindenkinek csak ajánlom mert megbízható partner!

[ Szerkesztve ]

(#41423) Salvador20


Salvador20
őstag

piros pont vargapdavid-nak a logitech g11 üzletéért

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#41424) Plucifer


Plucifer
csendes tag

Uzmany kedves kollégánknak jár a piros eme remek bizniszért [link] mindenkinek csak ajánlom mert megbízható partner!

[ Szerkesztve ]

(#41425) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Piros pontot szeretnék adni: [Bögre] kollégának, mert az üzletünk a megbeszélt módon jött létre. Bátran ajánlom mindenkinek!
[HTC MAGIC] -álltalam vásárolt termék.

[ Szerkesztve ]

(#41426) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Piros pontot szeretnék kérni epityesz kollégának ezért a cseréjért korrekt és megbízható :R :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#41427) Csabee.


Csabee.
nagyúr

dedix kollégának, mert egy szép monitort vásároltam tőle! Gyors eladó! Ajánlom mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#41428) Bocsek


Bocsek
aktív tag

Pirospont sagit nevű fórumtársnak a következő üzletért: link!

Korrekt, gyors vevő! :R

(#41429) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Kérnék egy piros pontot DjKoxi részére az AKG K414 miatt

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#41430) Antibazsi válasza Chris78 (#41265) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Chris78-nak is jár a piros pont! Korrekt vásárló, személyesen eljött az áruér, bárcsak ilyen simán menne minden üzlet!

Üdv, Balázs

(#41431) vittuka


vittuka
aktív tag

Piros pontot szeretnek kerni Flex Wheeler forumtarsnak, sokadik uzletunkon vagyunk mar tul, barkinek batran ajanlom! :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#41432) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

Paca2-nek szeretnék kérni egy piros pontot.
gyors és korrekt, pikk pakk utalta a pénz, ma pedig egy kitesztelt proci boldog tulajdonosa lett :R
bátran üzleteljetek vele, korrekt srác :C

(#41433) Paca2


Paca2
senior tag

pirospontot kérek Zé_Mesternek a gyorsaságérti5 750 és segítőkészségért

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#41434) Bonzo


Bonzo
tag

Kérnék egy piros pontot ruzsabazsa részére az X1950pro miatt! :R

(#41435) Gyalo94 válasza Bonzo (#41434) üzenetére


Gyalo94
tag

Pirospontot érdemel zazahoho Kolléga a Gyors és Korrekt Csere Üzletért.Bátran ajánlom a kollégát,nagyon korrekt és őszinte eladó. :C :R

(#41436) lamantin


lamantin
tag

Nagy pirosat SimonYana kollégának, a gyors és korrekt üzletért. Bátran ajánlom emberünket :D .

(#41437) miles.co


miles.co
csendes tag

Piros pont Harrien kollegának! :)
RAM-ot vettem tőle, és igaz vártam rá kb. fél órát, de ez a sztrájk miatt szerintem elmegy, meg bele is számoltam. Nagyon korrekt eladó, mert a késés miatt lefelé kerekítette az értéket, és nem 100 Ft-ot.. :U
Egyszóval (vagyis kettővel) szerintem korrekt, rendes eladó. :K :R

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#41438) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Piros pont Norb3rto -nak ezért az üzletért!

(#41439) fasirTTT


fasirTTT
őstag

pirospötyöt adog partymacinak ezért az üzletért, mert átvette utánvételel! :R

(#41440) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Oyabun kollégának, egy Radeon 9250est boltoltunk. Köszi

Üdv: Csabee.

(#41441) sanykusz


sanykusz
csendes tag

Pirospont jár [ezért] az üzletért [schlecker] fórumtársnak. Megbízható, pontos üzletfél!

(#41442) partymaci


partymaci
aktív tag

Egy nagy pirospont K!LLeR kolegának ezért az üzletért ! :o

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#41443) Papaj x


Papaj x
tag

Egy hatalmas pirosat kérnék Isee kollégának a tökéletes dvd íróért és a bill+egér combóért! Minden a megbeszéltek szerint zajlott le, maximálisan korrekt! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41444) Papaj x


Papaj x
tag

Egy piros pont jár HANDO88 kollégának a tökéletes WD merevlemezért. Nagyon segítőkész volt, a lehető legtöbbet tett meg az üzlet lezajlásának érdekében!! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#41445) CollectoR


CollectoR
aktív tag

agemate -nek piros pont, mint vevő a következő áru miatt : Öntapadós kicsi alumínium hűtőbordák

(#41446) Oyabun


Oyabun
tag

Csabee. kollégának az abszolult korrekt üzleti magatartásért.

(#41447) Isee válasza Papaj x (#41443) üzenetére


Isee
senior tag

Én pedig viszonoznám JANIKAKA kollégának a piros pontot, megbízható, korrekt ügyfél, aki nem hiszi, tegye próbára :K
üzlet: DVD-író, egér+bill
:R:R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#41448) szab0729


szab0729
tag

stigma kolléga, pirosat neki ezért a lapért, nagyon korrekt és megbízható.

(#41449) szab0729


szab0729
tag

XaraX: megy vissza a piros pötty, gyors, pontos és korrekt vevő.

(#41450) DaveJr válasza embe (#41416) üzenetére


DaveJr
őstag

Piros pont jár embe kollégának a gyors és zökkenő mentes üzletért!

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.