Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin

Hozzászólások

(#5) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Nah lássuk csak mi történt a mai nap....! SEMMI ! (ami méltó lenne arra , hogy leírjam ):P
De most mégis megfogalmazom ...

Végig a számítógép előtt ültem és bámultam kifelé a fejemből. A reggeli vita anyávall megtette a hatását...rányomta egész bélyegét a napomra. Nem értem , hogy miért kell jelentéktelen dolgok miatt felhúznia magát. Már megint azon akadt fent , hogy nem csinálok semmit és , hogy a cipőmet a teraszom hagytam. Már most leszögezem , hogy ez nem így volt!!!! Délelőtt leültem matekozni és ő rögtön felháborodott , hogy mit képzelek magamról. Idézem: " Azt gondolod , hogy egész nap tanulni fogsz és semmi más.." Igen azt ! Mivel két hetem van az érettségire felkészülni ...azt gondolom ...Bármennyire fájó dolog számára , hogy nem segítek. Bár ez sem pontosan így van, mert mindig valamit elvégzek a házi munkák közül. Most pl. elmentem a boltba, kiterítettem 4adag ruhát, krumplithámoztam,mosogattam ....Gondolhatjátok , hogy ennyi minden mellett milyen nagy tanulás volt . SEMMI! Az ő hatására végig cselédeskedtem a szombatot és közben gépeztem , mert az érettségire való felkészüléstől totál elment a kedvem. Ráadásul ilyen lelkiállapotban , hogy lehet valamibe is belekezdeni . Bár belelehet ...az írásba . Végre kész egy nagyon jó sztorim ,ami igazán jól esett.... :C Ha minden jól megy ,akkor kirakom a logoutra is , de csak akkor ha Értelem és érzelem művésznő kritikát fogalmaz meg róla ....és érdemesnek tartja arra , hogy megjelíntsem. (Idővel kiderül, de most nagyon elfogllat , és nem is akarom zavarni.)

Holnapi nap reményében ...hátha jobban sikerül , mint a mai .:)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.