Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) L3zl13 válasza zLegolas (#50) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nagyon kellemes állandóan ki be lépkedni a gépből, ha valaki vegyesen dolgozik a gépen, meg videót néz néha...

Ezért is írta már az elsőben szerintem, hogy elsősorban Windows és csak végső esetben linuxos bootcds megoldás...

Aki hülye, haljon meg!

(#52) zLegolas válasza L3zl13 (#51) üzenetére


zLegolas
őstag

Hát, szerintem normál ember ha filmet akar nézni, nézzen, ha dolgozni akar meg dolgozzon!
Ha meg egyszerre 5 filmet akar nézni, meg mellette CD-t/DVD-t írni, internetezni és mp3-at hallgatni, akkor ne sírjon az erőforrásigények miatt, hanem vegyen pentium nagyonsokast, tele rengeteg megaherccel! :DDD

A Geexbox és Movix nem erre való. Az MPlayer igen, de az meg megint Linux.
Window$-ra passz. Ott tessék mindenféle kodekpekkekkel cenvedni, meg vírust írtani meg újratelepítgetni.

Bocs, hogy szóltam.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#53) Protezis


Protezis
őstag

Nem tudom, írta -e már valaki, Crystal Player direkt kis gépekhez való!
Próbáld ki!

[Szerkesztve]

(#54) GeeTee


GeeTee
csendes tag

Sziasztok!

Én már az összes felsorolt lejátszóval próbáltam XviD-et lejátszani, de mindegyiken szaggat!! :(:(:( Nem tudnátok valami olyat ajánlani (mondjuk XviD codeket) amivel nem szaggatna? Régen küldött nekem vki email-ben egy XviD codeket, amivel mentek a filmek, akkor egy PII 400, 64 MB-ram, 4 mb vga kártyás gépem volt! most leszedtem sok XviD codec-et meg mindenfélét, a de szaggat mindegyikkel! Most amúgy PII 433, 192MB ram, 32MB Savage4-esem van! Jó lenne, ha tudnátok segíteni! Jah, és még vmi: Az számít, hogy mekkora a képernyő frissítési sebessége, meg hogy milyen felbontásban van? Mert nekem tök mind1, mindegyikben ugyanolyan lassan játsza!

Előre is köszi mindent! :)

(#55) GeeTee


GeeTee
csendes tag

Nah találtam egy filtert, amivel tökéletesen játsza az xvid-et!

pontos neve: ffdshow-Xvid Filter

Nekem ezzel tökéletesen megy!:D

(#56) vtechun válasza zLegolas (#50) üzenetére


vtechun
veterán

én is egyetértek, leesett az állam amikor teszteltem, mert egy olyan ogm-et is tökéletesen kezelt amiben 2 db ac3-as hang és 2 felirat volt, és mindet ki tudtam választani... ja és persze az ntfs winyóról is vitte a filmet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.