Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rowon


Rowon
veterán

Mostanában, mintha több ilyet olvastam volna (az Acer rémlik is) és valahol elszomorítónak érzem ezt a virtuális hadakozás. Miért? Mert nem csak nagyvállalatokat támadnak, hanem olvastam már olyanról, hogy közműveket és kórházakat (!) is támadtak. Azt hiszem egy nyugat-európai kórházban a sürgősségi ellátást nem tudták megfelelően intézni, mert elhasalt a hálózatuk.

Elképesztő, hogy van egy tehetséges ember (vagy emberek csoportja), akik a tudásukat ilyen dolgokra használják.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#2) Joci10 válasza Rowon (#1) üzenetére


Joci10
őstag

Mindig lesznek ilyenek. Akik nem 'normális' emberként gondolkodnak, hanem úgy, hogy ők kivételezettek, ezért nekik kell ez, meg jár az. Most épp a pénz (meg úgy általában is anyagiasak), de néha a hírnév (hogy ők mekkora 'istencsászárok'), vagy a hatalom is benne van (megtehetem, így meg is teszem). Ráadásul az interneten arctalanok tudnak maradni, csak a kitalált/felvett nevük lesz 'híres', egyébként viszont a háttérbe tudnak húzódni, így nem fogják a bűneik miatt nyíltan (szemtől-szemben) keresni a hatóságok. De lehet, fel sem fogják, hogy ezzel másoknak ártanak, sok esetben csak poénként, kivagyiságból csinálják, amit csinálnak, és nem fogják fel, hogy ennek milyen hatásai lehetnek másokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.