Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45) Egon válasza peterszky (#44) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért ez szvsz nem volt annyira vészes bíráskodás, leszámítva 1-2 kiállítást, no meg a meg nem adott gólt (az sajnos a legrosszabb pillanatban jött: kettővel mentünk volna, de így pont kiegyenlítettek).
A végére kiismerték a támadásainkat, és szarul is védekeztünk (mondjuk az uccsó 10 percre behoztam volna a Pálingert; kíváncsi vagyok, akkor mi lett volna a vége). Németh András szerintem túl sokat variálta az összeállítást a végén, ami azt eredményezte, hogy megzavarodott a csapatjáték. 50 percig remekül játszott szinte mindenki (különösen örültem az Őri Cili remek játékának).
Ebben a vereségben a pozitívumokat kell keresni, mert vannak:
1. Kiderült, hogy vannak minőségi cseréink (olyannyira, hogy remélem a BB-t most már hanyagolják).
2. Kiderült, hogy az oroszok verhetőek, ha a legjobb összeállításban játszunk velük (legalábbis számomra ez jött le a mutatott játék alapján).
3. A dánoknak és a románoknak nem alibizni, hanem vért izzadni kell, ha el akarják kerülni az oroszokat - ebből jól jöhetünk ki az elődöntőben.

Summa summarum: bízom a csapatban, HAJRÁ CSAJOK!!!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.