viszont az meglepett, hogy Izland lealázta a franciákat ;]

(#202) jootomy válasza rdi (#200) üzenetére

jootomy
tag

beleszámolta.. így is továbbjuthatunk, de ha mégyegyet nyerünk akkor már 100% hogy ottvagyunk a negyeddöntőbe

(#203) sgergi válasza troland26 (#199) üzenetére

sgergi
veterán

Igen, a második félidő gyengébbre sikerült, de szerencsére az első 15-20 perces előny kitartott a meccs végéig.

addikt

eheh kövi 2 meccs spanyolok + horvátok...
a világelit gyakorlatilag. ha egy xet sikerülne megcsípni a 2 meccsen akkor sztem már jók voltunk.

ez a válogatott 3-4-5 év múlva lesz igazán erős sztem, sok a fiatal most, de azért remélem már Pekingben is szépen fognak szerepelni :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#206) jootomy válasza concret_hp (#205) üzenetére

jootomy
tag

Hát igen. Kíváncsi leszek spanyolok ellen mit fogunk alkotni, ugyanis eddig mindig annyit játszottak, amennyi épp kellett..

A jelenlegi állás: [link]

Puljazevic a kapusok rangsorában 3. 45%-os teljesítménnyel (82 lövésből 37 védés)
Legeredményesebb góllövőnk Gál Gyuszi, aki 21 góljával a 16. helyen áll a rangsorba.

(#208) lord_m

lord_m
senior tag

Remélem Puljezevics-nek rendbe teszik a derakát a további meccsekre...A szünetben már annyira fájt neki, h. azért nem védett 1 percet sem a második félidőben. :(

(#209) R3ĐßuŁŁ válasza lord_m (#208) üzenetére

R3ĐßuŁŁ
őstag

Ebben minedni reménykedik:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#210) R3ĐßuŁŁ

R3ĐßuŁŁ
őstag

Tegnap a meccs végét nagyon ellazáskodtuk,vagy a csehek javultak fel? :U Az a lényeg nertünk..:D Az eleje ütős volt! :R

(#211) jootomy válasza lord_m (#208) üzenetére

jootomy
tag

meg hogy pici önbizalma legyen Nándikának is:) de sajnos nem igazán akaródzik belelendülni :(

(#212) jootomy válasza R3ĐßuŁŁ (#210) üzenetére

jootomy
tag

sztem is-is..:) a csehek még mindig alszanak :))

(#213) Integra

Integra
titán

hánykor lesz ma a meccs?
magyar 1 adja?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#214) thaler2

thaler2
senior tag

REmélem este a horvátok kapuját is szétszedjük:)

18:00 Sport1.

Tegnap egyik cimborával néztük az a Spanyolország - Oroszország meccset, és az volt a benyomásom, hogy iszonyat lassú és dinamikátlan a játékunk hozzájuk képest :F Amilyen támadások voltak... A spanyol kapus hihetetlen volt (persze ilyen szinten talán nem is meglepő). Az eredmények természetesen mindenre fényt derítenek. Az, hogy dánok szorors meccset játszottak, talán bizakodásra adhat okot, de nem ártott volna látni az eredmény alakulását, mert az a kettő minusz lehet hogy nyolcból maradt, és a végére kiengedtek a horvátok. :U