Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Loretto


Loretto
veterán

Elkezdtünk védekezni, pörögni. :)

Soirée...

(#452) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na ugye én megmondtam:)Kitartás csajok hajrá :R

(#453) cskamacska


cskamacska
addikt

27-24 vezetünk! :C

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#454) peterszky válasza South Velen (#450) üzenetére


peterszky
őstag

Mehlmann szídását is be lehetne már fejezni. Tény, hogy rossz formában van, de attól nem lesz jobb, ha mindenhol azt látja, hogy egy rakás szarnak sem nézik. Ezen a poszton nincs más játékos és kész. Egy jó meccse már volt, inkább szurkoljunk neki, hogy legyen még ilyen.

Tóth Timi csodálatos, 14 gólnál tart! :R a csapatnak. 3-al megyünk.

What else you gonna do on a Saturday?

(#455) L|zsidoboz válasza peterszky (#454) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ráadásul betegen is jött el a VB-re, még most is gyógyszerezik.
Egészségesen, jó formában húzó ember lenne sztem is.

31-28, ez meglesz remélem.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#456) Loretto


Loretto
veterán

Elképesztő.Két gólt kell lőni, és akkor megvan. Mehlmann lőtt. :D
Hát megint -1 ember. Nem alakul jól. :(
Így már megvan.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#457) venember83 válasza Loretto (#456) üzenetére


venember83
nagyúr

Majdnem csunyat mondtam rad, melozni akartam... De ezt latni kell!!!!!

Igy kell ezt csinalni, lenyeg, h ne nezzem s akkor gyozelem a vege :K

Megvan :C

[ Szerkesztve ]

(#458) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ezzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzz
Szééééééééééééééééééééépppppppppppp vooooooooooooooollllllllt
Nagysssssssssssszzzzzzzzzzzerrrrrrrrrrrrűűűűűűűűűűűűűűűűű
szépvolt lányok :R :R :R :R :R

(#459) peterszky


peterszky
őstag

PÁLINGER :DD Ez igen, MEGNYERTÜK! 34-31!!!!
Szép volt Lányok!

What else you gonna do on a Saturday?

(#460) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Szép volt. :C

(#461) Sdi


Sdi
addikt

Szép volt lyányok :C :R :C

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#462) concret_hp


concret_hp
addikt

eheh így kéne játszani mint a 2. félidőben :D
nemtom mit mondott a mester a szünetben.... :C

egyetlen apró gond, hogy a gólok 2/3át 2 ember dobta. de ha bírják végig a vb-n így akkor no problémó :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#463) Gergello


Gergello
addikt

Az első félidőben nem hittem volna. :C :R

(#464) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Toth Timea tök értelmes nönek tünik telefonon keresztül:)

(#465) Egon


Egon
nagyúr

Erről van szó, így kell játszani. A Sopit fikázók valahogy eltűntek minden fórumról, nem is értem miért...:D Persze aki kritizálni akar, az most is tud: volt 1-2 nagyon buta hiba (pl. Orsinak az elhamarkodott passza, amikor hárman vittük volna 1 védőre a labdát; egyből le is cserélte őt NA. Meg a kiállítások egy része is ostoba hiba volt - persze a játék hevében kívülről baromi könnyű okosnak lenni).
Mindenesetre a károgók megtanulhatnák végre, hogy a középdöntő végéig felesleges véleményezni egy csapat esélyeit. Most hogy is állunk? 2 vesztett pontunk van, veretlenek vagyunk. Ennél jobban _eddig_ két csapat áll: a németek (1 vesztett ponttal), és a norvégok (vesztett pont nélkül). Akkor miről is beszélünk? :U
Summa summarum: a koreaiak elleni meccsnek túl nagy tétje nincs: az ellenfél már szinte tutira kiesett (valószínűtlen a spanyolok botlása a lengyelek ellen), mi meg tutira továbbjutottunk (az első 3 hely valamelyikén). Az a vicces, hogy szvsz nem is lenne jó csoportelsőként végezni (ami nem csak rajtunk múlik: a románoknak le kellene hozzá győzni a németeket, vagy iksz esetén gólarányt kell javítanunk az uccsó csoportmeccsen): valszeg a házigazdák jutnak majd tovább a 4. helyen (hacsak nem borul a papírforma), és ellenük szvsz nehezebb lenne továbbjutni, mint az afrikaiak ellen.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#466) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

sajna nem láttam a meccset (mivel disznót vágtunk, most csináltam egy kis hagymás vért), grat a lányoknak, örülök hogy fordítani tudtunk. asszem most már akár világbaknokok is lehetünk. Csak tartson ki a jó forma. :R

Resistencia eterna

(#467) peterszky válasza Egon (#465) üzenetére


peterszky
őstag

Az már igaz, hogy a francik ellen nagyon nehéz meccsünk lenne, eddig sem tartottam teljesen korrektnek a bíráskodást, de ami ott lenne...

What else you gonna do on a Saturday?

(#468) joey04


joey04
titán

Na csak most néztem meg videóról mert melóztam. csodálatos!!az eddigi teljesítményünk alapján nem voltam biztos benne hogy nyerünk dehát bíztam a csapatban mert ebben a csapatban bízni KELL!!bizonyítottak!Szép volt csajok! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#469) concret_hp


concret_hp
addikt

hmhm igazából ha azt nézzük hogy a meccsek egyre nagyobb részében játszanak remekül a csajok, akkor a KO szakaszra meccsenként 1-2 perc kihagyás maradhat csak, ugyhogy csak mi nyerhetjük a vb-t :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#470) tiv61us


tiv61us
őstag

sracok ne szalljatok el
vb arany meg olyesmi
egyelore a lanyok hoztak a "kotelezot"
8 kozott vannak

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#471) Kicker


Kicker
senior tag

Jó meccs volt, be voltam szarva mikor a románok 5 góllal vezettek, és a játékunk is csapnivaló volt... :F Meg kell nyerni a VB-t, pörögjetek fel leányok! :C

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#472) joey04 válasza tiv61us (#470) üzenetére


joey04
titán

Én azt mondom ha érmet szerzünk akkor már 200%-osan elégedett leszek velük.de 4 közé be kéne kerülni.akkor már maradéktalanul boldog lennék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#473) Gergello válasza tiv61us (#470) üzenetére


Gergello
addikt

Igaz, de szerintem az első 4-be be lehet kerülni és mondjuk egy Bronz meccsel már elégedett lennék.

(#474) Egon


Egon
nagyúr

Jó volt újra nézni a meccset...:)
Tipikus magyar betegség: ha 1-2 meccsen nem megy, a lányok máris büdös ribik, akik a legjobb 12-be sem fognak kerülni, ha meg 1-2 meccsen megy, csakis az aranyérem az elfogadható?!? :O
Ébresztő! Ez még mindig ugyanaz a magyar válogatott, aki a világ legjobb 3-5 csapatának egyike, és aki (ha kijön a lépés) lehet első, de (ha nem jön ki) lehet 5. is... A dánok ki sem jutottak, mégse rémlik, hogy palotaforradalom tört volna ki naluk... :U

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#475) Gergello válasza Egon (#474) üzenetére


Gergello
addikt

te ezt a magyar betegséget hol tapasztalod? szvsz nem ezen a fórumon

(#476) concret_hp válasza Egon (#474) üzenetére


concret_hp
addikt

tényleg, a dánok hogy nem jutottak ki?

szvsz kb. a topcsapatok a norvég, orosz, francia, német, román, magyar (persze fordított sorrendben :D) ezek közül bárki nyerhet vb-t :) (meg persze a dánok)

a fenti csapatok egymás elleni meccsei apróságokon múlhatnak.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#477) L|zsidoboz válasza concret_hp (#476) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

generáció váltás van náluk, építik a jövő csapatát.

Good to be good, but better to be lucky.

(#478) tiv61us válasza Gergello (#473) üzenetére


tiv61us
őstag

meg egy meccs es jon a rajatszas
ott mar minden lehet
kikaphatunk az elso meccsen es nyerhetunk VB-t

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#479) tiv61us


tiv61us
őstag

amugy tenyleg a noi csapatok a legkiaszamithatatlanabbak
nem hivta fel a pasija
megjott a mensije
stb.

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#480) Egon válasza tiv61us (#479) üzenetére


Egon
nagyúr

Olyan már kb. 10 éve nincs, hogy megjön nekik világversenyen. Van gyógyszer, amivel ki lehet tolni pár hetet.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#481) tiv61us válasza Egon (#480) üzenetére


tiv61us
őstag

azt a gyogyszert spermiumnak hivjak
de akkor meg az baj :U
mer hogy nem jon meg
amugy tisztaban vagyok vele, bar ugy tudtam csak uszoknal hasznaljak
ilyen szarazfoldi csapatoknal nem
/amugy a lenyeg az volt, hogy a nok kiszamithatatlanabbak szerintem, es eppen ezert nyernek is :K
vagy nem
ez a ferfiaknal is vagy van
na ebbe belebonyolodtam
aki erti erti, aki nem nem :)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#482) joey04 válasza tiv61us (#481) üzenetére


joey04
titán

Az a lényeg hogy te érted! :))

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#483) tiv61us válasza joey04 (#482) üzenetére


tiv61us
őstag

hat ezaz hogy en sem
edzok szoktak panaszkodni, hogy a nokkel tobb baj van
raadasul szinti mindig becajozik az edzo valakivel a csapatbol
ezt most nem ide ertem altalanos tapasztalat
noi kziseknel is volt ilyen, meg noi poloban klubszinten tudok egyet kettot
es akkor mar nehez
azert hajra lanyok,szar is lenne ha olyanok lennetek mint a pasik

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#484) peterszky válasza Gergello (#475) üzenetére


peterszky
őstag

szvsz pont te követelted Németh András fejét, ha jól emlékszem ;)

Megyek meccset nézni a sörözőbe.
Egy kóla + sok mogyoró + jó meccs = szép este.
Jó szurkolást! HAJRÁ LÁNYOK!

What else you gonna do on a Saturday?

(#485) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

hát ez eddig elég gyenge. Remélem ez egy elterelés, h a következő ellenfelünk elbízza magát

Resistencia eterna

(#486) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nem állunk anyira jól.
Hajrá csajok! :R

(#487) L|zsidoboz válasza Bencus88 (#486) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Diplomatikusan fogalmaztad meg. :(
Ez katasztrófális teljesítmény eddig.

Good to be good, but better to be lucky.

(#488) hunnylander


hunnylander
őstag

:( :O :W

www.HunnyF1.com

(#489) Zoza24


Zoza24
senior tag

ha így marad,márpedig sajnos így lesz,akkor az oroszokkal játszunk?nagy élmény lesz... :(((

Forza Italy!

(#490) Gergello


Gergello
addikt

Most kapcsolódtam be. Mi volt itt? :(

(#491) Bencus88


Bencus88
nagyúr

:O :O :O
Kikaptunk ezektől a lámáktól

(#492) Egon


Egon
nagyúr

Hát ez most nem hiányzott. Teljesen tompák voltunk, nem tudtunk felpörögni. Nem jöttek a jó teljesítmények a mezőnyben; főleg támadásban voltunk gyengék, de a védekezés is elég rossz volt.
A legjobban azt sajnálom, hogy vissza fognak jönni a károgók, fikázók a fórumokra (főleg az nso-ra, meg a handball.hu-ra), és - jól érzékelhetően nagy örömmel - ízekre fogják szedni a csajokat. :( Ezen kívül probléma még, hogy mennyire tudunk felpörögni a következő meccsre, illetve hogy mennyiben érint hátrányosan az - elvileg - más ellenfél (persze ha a németek győznek, akkor tökmindegy: így is, úgy is Angolával játszunk, ha viszont a románok, akkor verhetjük a fejünket a falba: egyrészt az oroszok elég kemény falat, másrészt meg ha lenyomtuk volna Koreát, kaphattuk volna a nyugat-románokat, akik - a hazai pálya ellenére - mégiscsak a legkönnyebb ellenfélnek tűnnek...
Mondjuk az is igaz, hogy kár filózni: meg kell nyerni a hátralevő meccsekből minél többet, és akkor mindenki hepi lesz, ezt a meccset meg gyorsan el kell felejteni.

Szerk.: délelőtt még nem gondoltam volna, hogy a németeknek fogok drukkolni a másik meccsen...:O Remélem a spanyolok nyernek, és a koreaiak feldughatják maguknak a győzelmüket... ;]

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#493) joey04 válasza Egon (#492) üzenetére


joey04
titán

A legjobban azt sajnálom, hogy vissza fognak jönni a károgók, fikázók a fórumokra (főleg az nso-ra, meg a handball.hu-ra)

Na ezért van hogy bár imádom a sportot(kézilabdát különösen) sport témájú fórumokra sosem járok.vagyis nagyon ritkán...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#494) Egon


Egon
nagyúr

Eddig nem bíráltam az Ibit, de sajnos azt kell mondjam: most már tényleg el kellene felejteni, legalább a köv. meccsre. Hátha a lelátón helyrebillenne az agya. Vicces volt, amikor BB volt az átlövőnk: ennél még Hornyák is jobb lett volna.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#495) Egon válasza joey04 (#493) üzenetére


Egon
nagyúr

Jól teszed Sajnso én nem mindig bírom megállni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#496) peterszky


peterszky
őstag

Kiváncsi leszek, hogy ki lesz az ellenfél. Az oroszoknál legalább tudjuk, hogy mire számíthatunk :) Angolát még nem láttam egyszer sem, így nem tudom azt mondani, hogy szeretném őket. Annak örülök, hogy a norvégokat nem kapjuk meg biztosan :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#497) Egon válasza peterszky (#496) üzenetére


Egon
nagyúr

Rengeteget elemezték már ezt a kérdést, nem is kevesen. Angola állítólag a koreaiakhoz hasonló stílusban kézizik, az meg - úgy tűnik - nem nagyon megy nekünk (most legalábbis). Viszont azt is hallottam, hogy nem nagyon indítanak le, hanem inkább felállt fal ellen játszanak (ez jó a cseréink szempontjából). Az oroszok nem nagyon fognak lerohanni, viszont azok az átlövők...:O Sajna Gin nem túl jól fogja a magas labdákat, és azt ők is tudják (ki is szokták használni). Egyik sem tűnik könnyűnek, de a mostani meccsükből kiindulva, talán inkább Angola (bár lehet ők is inkább tartalékoltak a negyeddöntőre). Szóval nemtom. Az biztos, hogy olyan szempontból jobb lenne a 3. helyen végezni, hogy utána - HA sikerülne kiverni az oroszokat - nem a norvégokkal kellene szenvedni az elődöntőben, hanem (valszeg) a románokkal. Persze ehhez ki kellene verni őket.
De csak magamat tudom ismételni: fölösleges filózni. Most már nem lehet hibázni, szóval remélem fel tudunk majd pörögni (mert akkor nem lesz gond). NYerésre kell játszani, és ha sikerül, jó, ha meg nem, akkor is Pálinger az Isten...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#498) Egon válasza Egon (#497) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát, jönnek az oroszok, sajna...:( A románok jobban játszanak, és nem hiszem hogy 8 perc alatt 7 gólt dobnának a németek (úgy, hogy közben nem kapnak).
Mondjuk a vb elején az 5. helyet tippeltem: lehet hogy "csak" az lesz meg...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#499) concret_hp válasza Egon (#498) üzenetére


concret_hp
addikt

hát azt hiszem hatalmasat hibáztak ma a lányok. nehogy már ha odateszik magukat, akkor egy koreát ne tudjunk megverni... :O
így most jönnek az oroszok egy angola vagy egy francia helyett...

a németeknek volt eszük övék a legkönnyebb ellenfél szvsz így.

ha a lányok lezúzzák az oroszokat, akkor az már komoly siker lenne, de szvsz nem ez a realitás :(

Tóth Timi nyilatkozata

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#500) L|zsidoboz válasza concret_hp (#499) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Jaja, haverral pont azt beszéltük, hogy a németeken gyakorlatilag mind1 volt a mai meccs.
Vagy kapnak egy gyenge formában lévő, mégis otthon bármire képes francia csapatot, vagy egy sötét ló (nem rasszista töltettem mondom, mielőtt valaki félreértené) Angólát.
Talán még Angóla jobb ellenfélnek is tűnik, annak ellenére, hogy előrrébb végzett a csoportban, min a házigazdák.
Mi igazából nem ma buktunk nagyot, hanem a spanyolok ellen, azt a meccset kellett volna hozni, és akkor a németeknek sem lett volna mind1.

Így viszont nagy bravúr kéne a továbbjutáshoz, de az orosz csapat is verhető.

Good to be good, but better to be lucky.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.