Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Egon


Egon
nagyúr

Nyitok egy ilyen témát, ideje már (három meccsen is túl vagyunk).
Várom a véleményeket az eddigiekről, illetve a ''jóslatokat'' az elkövetkezendőkről.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2) Latissimus Dorsi válasza Egon (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Hát a mai pontot megköszönhetjük Pálingernek!

:R :R

1-6 reális elvárás, de inkább a 6 felé, mint az 1 felé. Mindenesetre lehet hogy jól jön, hogy nincs elvárás velük szemben.

[Szerkesztve]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#3) Egon válasza Latissimus Dorsi (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát igen, ezzel egyetértek.
A mai meccsel, és az elkövetkezendőkkel kapcsolatos véleményemet bemásolom ide, egy másik fórumról egy az egyben:

Szerintem nem fogunk továbbjutni (hacsak valami váratlan eredmény közbe nem jön, pl. ha Korea ma kikap az afrikaiaktól). A hátralevő két mecscből az egyiket mindenképpen meg kellene nyerni (ahogy számolom, az 1 pont nem lenne elég), és az eddigi meccseken mutatott forma alapján erre vajmi kevés az esély. A sok eladott labda valóban bosszantó, de az igazi probléma szerintem a védekezés. Úgy tűnik, N.A. mindent alárendel a minél kevesebb csere oltárán, de ha egyszer rossz a védekezés, cserélni kell, nincs mese. Középen Ferling és Kindl katasztrofális (igazából akkor jöttünk fel tegnap is, amikor beállt előbb Hornyák, aztán Tóth), véleményem szerint a Szűcs-Tóth-Hornyák trióból kellene kettőt védekeztetni középen (akár mindhárman bent lehetnek védekezésben, és Szűccsel támadhatnánk is akár). A jobb és bal kettőben védekezők alacsony termete is komoly gond: erre is jó lenne valamit kitalálni. Pláne úgy, hogy szerintem a sokak által dicsért Balogh Bea (aki támadásban valóban jól muzsikált, főleg ma) rendkívül lassan fordul, nem túl jól védekezik, így mellette Borbásnak duplán kell figyelni (amiben hamar elfárad). Azt sem értem, miért nem próbálunk többet védekezni nyitotabban (5-1 vagy 4-2). Summa summarum: nagyon drukkolok a csapatnak, de félek, hogy ez kevés lesz. Most jön egy pihenőnap: remélem ez elég lesz ahhoz, hogy kicsit összekapják magukat (főleg fejben) a csajok, valamint a szöv. kapitánynak, hogy az eddigi tapasztalatok alapján a lehető legjobb változattásokat hajtsa végre a szerkezeten.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) Egon


Egon
nagyúr

Azt hittem, népszerűbb topic lesz... :o

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) Egon


Egon
nagyúr

Senki többet?!?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) Loretto


Loretto
veterán

Látom beelőztél Egon, az EB-ről én nyitottam.

Sajnos eddig csak a sajtóból értesültem az eredményekről, de nem baj, ha egy kicsit hozzászoknák már most a terheléshez (küzdeni akarás, koncentráció).
Jó csapatnak tartom a mieinket, ha mentálisan kitartanak, lesz érem.

Soirée...

(#7) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

A mai meccset végre + tudtam nézni.
Azt hittem ennél jobbak vagyunk.
A védekezés nagyon rossz.Szerencsére Pálinger azért mentette az 1 pontot.
A továbjutáshoz bravúr kellene v az ellenfelek botlása.
Hajrá Csajok!!!

Go Pats!

(#8) Egon válasza LicskaiJ (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát igen, ki-ki meccset játszunk majd Dél-Koreával. Kérdés, hogy melyik csapatra fog negatívan hatni a tét nagysága: aki veszít, az szinte biztos kieső. Sajnos az ilyen pszichés behatások általában mindig a mieinkre nézve kedvezőtlenek...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) lord_m


lord_m
senior tag

Az a baj, hogy ha Görbiczet kiveszik emberfogással a játékból, nincs elég kreativitás a támadásainkban..... :F

És hát eddig csak Görbe hozta a tőle elvárható teljesítményt. A többieknek is fel kéne javulni és akkor nem lehet gond.

Hajrá csajok!!![kép]

[kép][kép]

(#10) Loretto válasza lord_m (#9) üzenetére


Loretto
veterán

Igen ez az Ő tornája lehet. Mindenki tudja hogy áldott tehetség, de nagyon szétszórt (volt), néha a merészség, a vagány játék áldozata lett.
Várható volt hogy ilyen nyögvenyelős lesz már a csoport is? :F

Soirée...

(#11) cortez25


cortez25
aktív tag

Világbajnokok leszünk....most sikerül :D :D ha nem akkor ezüst....

[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#12) lord_m válasza Loretto (#10) üzenetére


lord_m
senior tag

Ami azt illeti, elég nehéz csoportba kerültünk, és hát utána sem a könnyebbik ágon leszünk (mert remélem továbbjutunk)..... :F

Nem tudom mi alapján készült a sorsolás....[kép]

(#13) lord_m válasza cortez25 (#11) üzenetére


lord_m
senior tag

Vagy esetleg bronz.... :B

(#14) Egon válasza Loretto (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen. Olyannyira, hogy a nemzetközi elemzések azt jósolták, hogy mi (azaz a két évvel ezelőtti vb ezüstérmesei) tovább sem jutunk a csoportból...:( Norvégia és Dél-Korea világkupa döntőt játszott alig 1 hónapja: elvileg ők a két legjobb (vagy legjobb formában levő) csapat a világon jelenleg. A papírforma alapján 3. helyen juthanánk tovább, de ahhoz meg kell(ene) előzni a világklasszisok sorát felvonultató, jó formában levő Szlovénokat. Vicces, hogy a dánok meg besétálhatnak az elődöntőbe - de az olimpián meg nekünk volt hasonlóan kedvező sorsolásunk (az összes kalapból a könnyebb ellenfelet kaptuk). Tény, hogy kézilabdában valahogy hihetetlen mértékben a nyugat-európai csapatoknak szokott kedvezni a sorsolás (a csúcs az volt, amikor pár éve a férfi BL-ben 4 német csapat jutott a legjobb 8 közé, és mind elkerülték egymást)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) Loretto válasza Egon (#14) üzenetére


Loretto
veterán

Annál nagyobb lesz a siker (tudom optimista). :B

Soirée...

(#16) tope


tope
addikt

Sz@r játékkal is nagy nehezen megvertük Angolát, a tegnapi mecset nem láttam, de olvasom ott se volt jó játék, remélem mikor kell összeszedik magukat mentálisan, mert képes bejutni a 4 közé (bár lásd utóbbi időben Olimpia... :O ) a jobb gólkülönbség miatt lehet 3. a magyar csapat (az a 57-9 dobott ám rendesen, kár hogy nem láttam, de az eredmény láttán :Y szoros mecs lehetett :D )

(#17) lord_m


lord_m
senior tag

Remélem ma legyőzzük Koreát!![kép]

(#18) Egon válasza lord_m (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Jaja. HAJRÁ CSAJOK!!!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#19) lord_m válasza Egon (#18) üzenetére


lord_m
senior tag

SZÉP VOLT CSAJOK!!! :C :C :C

Szépek vagytok csajok! :P

(#20) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Szerintem lazán csoportelsők leszünk + drukkolok hogy a Norvégok kiessenek.
Tipp:
1. Magyarország
2. Szlovénia
3. Dél-Korea
4. Norvégia
5. Angola
6. Ausztrália

(#21) Loretto


Loretto
veterán

Norvégia-Szlovénia 29-22 (16-10).

Így a norvégok a második helyre ugrottak, ellenük a csoportelsőség a tét..

Soirée...

(#22) lord_m


lord_m
senior tag

Norvégia-MAGYARORSZÁG 18-20 (9-6)

Szép volt csajok! [kép][kép]

A végjáték elég izgalmasra sikeredett, a frász jött rám 1000-el... :Y [kép]De ha ezen múlik, ám legyen.

CSAK ÍGY TOVÁBB!! :))

(#23) Bernardo20 válasza lord_m (#22) üzenetére


Bernardo20
senior tag

:C :C HAJRÁ CSAJOK!!! :C :C

(#24) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Sajnos nem tudtam nézni a meccst! :O

SZÉP VOLT CSAJOK!!! :C :C :C

Go Pats!

(#25) tiv61us


tiv61us
őstag

Mvel total uj csapatunk van abban is csak remenykedtem, hogy tovabbmegyunk, de hogy 4 ponttal, azt nem hittem volna
ez valami csoda
a kozepdontoben a Horvatokka, a Hollandokkal,meg az Oroszokkal meccselunk, az elso kettot meg kene verni/ nem lesz egyszeru, de nem is eselytelen/ az oroszoktol valszinuleg kikapunk
ha ez sikerul akkor a masik csoport elsojevel jatszunk-ezzel mar a terv tulteljesitve:)- a dontobe jutasert/talan a danok?/
aztan ha megis nyerunk akkor ujra az oroszok
az ezust mar csoda lenne

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26) Egon válasza tiv61us (#25) üzenetére


Egon
nagyúr

A horvátok meg a hollandok szvsz nem okozhatnak problémát, ha csak egy kicsit is át tudunk menteni az utolsó két meccsen mutatott formánkból. Az oroszok már más tészta: ellenük szvsz csak a legjobb formában fogunk tudni nyerni, legalábbis az eddigi meccseket elnézve.
De azért a helyzet ennél picit bonyolultabb. Egyrészt nekünk most könnyebb dolgunk van, míg a ruszkiknak valszeg vért kell majd izzadniuk egy nagyon bizonyítani akaró, kőkemény Norvégia, és egy, a továbbjutásra is esélyes, futógép Dél-Korea ellen. Egyes vélemények szerint már most fáradtak: lehet hogy ellenünk már nem nagyon marad szufla. Ezen túlmenően, akár el is bukhatják ezeket a meccseket, akkor meg tökmindegy mit játszunk ellenük, mi megyünk tovább csoportelsőként.
Ami a másik csoportot illeti: ki fog derülni, hogy Dánia vagy Románia a nagyobb favorit jelenleg (nekem valami azt súgja, hogy az utóbbi: szerintem a románok meg fogják alázni a dánokat). Summa summarum: magyar-dán és orosz-román elődöntőt várok (és nagyon remélem, hogy az eddigiekkel ellentétben, most bejönnek majd a tippjeim).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#27) tiv61us válasza Egon (#26) üzenetére


tiv61us
őstag

en magyar-roman elodontot varok
es magyar orosz dontot remelek
csak nehogy eltoljuk a hollandok es horvatok ellen
de jo ez a csapat
hajra lanyok!

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#28) tiv61us válasza Egon (#26) üzenetére


tiv61us
őstag

ez meg csak most tunt fel
'' Egyes vélemények szerint már most fáradtak: lehet hogy ellenünk már nem nagyon marad szufla.''
az oroszoknak elfogy a szufla? :DD
nane
sziberiaban kialkult genek, Berlinig futottak
aztan haza
az oroszokat meg lehet verni mindennel, csak erovel nem:(

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#29) Egon


Egon
nagyúr

Lehet hogy ez általában igaz, de nem a bazi magas, testes átlövőiknél. Azért megnézném, hogy egy orosz (de a nemzetiség tökmindegy) súlylökő vagy súlyemelő mennyit bír futni...;]
De még ennél is egyszerűbb lehet a válaszom, ha visszakérdezek: a köztudottan klasszis, hazai pályán játszó oroszok miért csak nyögvenyelősen, egyetlen góllal verték meg a (hozzájuk képest) gyengécske horvátokat?
Különben ez a szufla-dolog hamar ki fog derülni: legkésőbb holnap estére, a két középdöntős meccsük végére. Kíváncsi vagyok, különösen Koreával szemben hogy bírják majd a rohanást. Persze ez függeni fog az ázsiaiak védekezésétől is, mert ha simán átlövik a falukat (ahogy mi tettük), akkor nem lehet kontrázni. Meglátjuk.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#30) tope válasza Egon (#29) üzenetére


tope
addikt

Valaki közölje már az ereményt kb. 16.15-körül azt nagyon megköszönném.
Korea ellen :R , átgázoltunk rajtuk. :C
Norvégia ellen sajna nem láttam, és :O ma se fogom látni, mert 15.00-kor kezd

(#31) tiv61us válasza tope (#30) üzenetére


tiv61us
őstag

Felidoben 16-13
Nem oda:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#32) tiv61us


tiv61us
őstag

Szokas szerint szenvedev de MEGVAN
27-26 :C
Meg a hollandok es ha az is megvan akkor elodonto:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#33) Loretto


Loretto
veterán

Nyöszörgős meccs volt, függetlenül hogy nekem nem tűnt túl erősnek ez a csapat.A zsinórban kimaradt három hetes, kicsit vosszavette a csajokat.
Ez a végjáték... :) a lényeg hogy megvan, bár nem kellett volna ilyen szorosnak lennie.

27:26 nekünk.

Soirée...

(#34) Egon


Egon
nagyúr

Idézek egy másik fórumról, egy fórumtárs írását (bennem is hasonló érzések dúlnak):

''szép volt csajok,de többet nem nézek meccset.élni akarok''

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#35) Egon


Egon
nagyúr

A középdöntő eddig lejátszott meccsein bejött a papírforma (mármint a vb papírformája: egy hónappal ezelőtt egy Dél-Korea -Oroszország meccsen nem a kettesre fizették volna a legkevesebbet a bukmékerek...): nyertek az oroszok, a románok és (talán ez egy kisebbfajta meglepetés, bár csak azoknak, akik nem követték figyelemmel a franciák játékát a csoportmeccsek folyamán) a németek.
Az esti meccsekre is nagyon kíváncsi vagyok. Főleg a dánok produkciójára: Ukrajna lesz talán ez első komoly ellenfelük.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#36) lord_m


lord_m
senior tag

A mai, Hollandok elleni meccs sem lesz egyszerű, sőőt.... kicsit tartok is tőle. Tegnap 30-30-at játszottak a Norvégokkal, de szinte végig ők vezettek...
Remélem, hogy ma azért jobban fogunk játszani, mint tegnap és akkor meglehet az elődöntő.

HAJRÁ CSAJOK!![kép]

(#37) Balinov


Balinov
félisten

nem láttam még,ezért bátorkodom beírni. index-en online közvetítésként mindíg az mutatják az aktuális állást,kommentálva a főbb mozzanatokat. tegnap én is így ''néztem'' a magyar-horvátot melóhelyen,és mire hazaértem,épp elcsíptem live az uccsó 2 perecet.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#38) Loretto


Loretto
veterán

11. percben 9:2 nekünk, pedig néha kapkodunk a támadásban.Így tovább.

49. perc: komolyan mondom ez elképesztő, ennyit játszani (olykor kettős) emberhátrányban, nem csoda hogy para a meccs.Nem a bírókon múlik ez a sok kettő perc sajna. 30:26 nekünk.

Soirée...

(#39) Egon válasza Loretto (#38) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért egy pár kiállítás messze nem volt jogos (mondjuk tévedtek a hollandok kárára is szvsz). Ettől függetlenül, véleményem szerint egy pillanatig sem volt kétséges a győzelmünk: az első perctől kezdve vezettünk, és a legszorosabb állás a 2 gól fór volt.
Mint Vác-drukker, azt sajnáltam a legjobban, hogy a Hornyák Áginak most nem nagyon ment. A fakezű BB-t elfelejthetnék végre: remélem az oroszok ellen már a Kovacicova kezd.
Nagyon drukkolok a csajoknak, egyszersmint kíváncsian várom a hátralevő - de jó kimondani - 3, azaz három meccs eredményét, és a nyújtott produkciót, nem különben a VB All-Star válogatottjának kihirdetését, amiben ha minden jól megy (és folytatódik az eddigi produkció), szvsz két magyar is lesz minimum: Ginnie és a Görbe.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#40) lord_m


lord_m
senior tag

Csak ismételni tudom magam:

SZÉP VOLT CSAJOK![kép] :C :C

Ha jól tudom, akkor Szombaton az első elődöntőt játszuk, (13:30) mert az Oroszok mindenképp 16:00 kor kezdenek, függetlenül attól, hogy hányadik helyen jutnak tovább... :F
A másik, hogy mivel az Orosz-MAGYAR meccs 17:00 kor lesz Csütörtökön, és a másik ágon a Dán-Román csak 19:00 kor, így utóbbiak elvileg ''választhatnak'' ellenfelet maguknak....(mindenképp ez a 4 csapat van az elődöntőben) :F

Bár ahogy hallottam, mi is pihentetjük a kulcsembereinket az Oroszok ellen. Lehet, hogy MAGYAR-Román elődöntő lesz......? :(((
Mindenesetre továbbra is HAJRÁ CSAJOK!!
[kép]

(#41) Egon válasza lord_m (#40) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen-igen, jól tudod. Egy másik fórumon ezen agyaltunk már oda-vissza regeteget. Nem akarom ismételni magam, de úgy tűnik, annak is lenne előnye, ha nyernénk holnap, meg annak is, ha (pihentetve a kulcsembereket) nem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#42) peterszky


peterszky
őstag

eddig csak egy meccset hagytam ki (a szalagavatóm miatt)
a norvégok ellen teljesen leizzadtam
véleményem a csapatról:
nem játszanak olyan jól, mint ahogy kéne, de a szivük a helyén van
úgy érzem Németh András nagyon jó munkát végez a válogatottnál, mivel a csapat abban a bizonyos 5 percben játszik a legjobban, amiben eddig mindig nagyon gyenge volt és ezen elég sok cím elment, sajnos
számomra a csaat legjobb játékosa egyértelműen Pálinger
nem tudom hogy véd így, csodálatos bravúrok a fontos pillanatokban, heteseket is nagyon jó százalékban védi, ha nem lenne sztem nem lennénk még elődöntősek sem
a csapat többi játékosa is nagyon jól játszik már ( nem mint az első meccseken )
Hajrá Csajok!

What else you gonna do on a Saturday?

(#43) peterszky


peterszky
őstag

jól kezdődött a meccs az oroszok ellen: 3-1 ide
hajrá :C

What else you gonna do on a Saturday?

(#44) peterszky


peterszky
őstag

ez elment :(
a bírókról megvan a véleményem, ok hogy házigazdák, de ezt nem vártam volna :((

What else you gonna do on a Saturday?

(#45) Egon válasza peterszky (#44) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért ez szvsz nem volt annyira vészes bíráskodás, leszámítva 1-2 kiállítást, no meg a meg nem adott gólt (az sajnos a legrosszabb pillanatban jött: kettővel mentünk volna, de így pont kiegyenlítettek).
A végére kiismerték a támadásainkat, és szarul is védekeztünk (mondjuk az uccsó 10 percre behoztam volna a Pálingert; kíváncsi vagyok, akkor mi lett volna a vége). Németh András szerintem túl sokat variálta az összeállítást a végén, ami azt eredményezte, hogy megzavarodott a csapatjáték. 50 percig remekül játszott szinte mindenki (különösen örültem az Őri Cili remek játékának).
Ebben a vereségben a pozitívumokat kell keresni, mert vannak:
1. Kiderült, hogy vannak minőségi cseréink (olyannyira, hogy remélem a BB-t most már hanyagolják).
2. Kiderült, hogy az oroszok verhetőek, ha a legjobb összeállításban játszunk velük (legalábbis számomra ez jött le a mutatott játék alapján).
3. A dánoknak és a románoknak nem alibizni, hanem vért izzadni kell, ha el akarják kerülni az oroszokat - ebből jól jöhetünk ki az elődöntőben.

Summa summarum: bízom a csapatban, HAJRÁ CSAJOK!!!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#46) Egon


Egon
nagyúr

Ezt kénytelen vagyok bemásolni az NS fórumáról (tix hozzászólása):

''Elöször is gratulálok a lányoknak. A 10-es yetitől azonnal kromoszoma vizsgálatott kérnék. A döntőben, amibe remélhetőleg bejutunk egyértelműen Kovacsiz kezdjen BB és Őri Borbás helyett bár ha nyerünk felőlem Zsiga Gyuszi is lehet jobbszélső és a vén kéjenc Laurenc pedig beálló. Egyébként ha az a vadisznó tizes játszhat mi is kivihetük volna Charliet.''
:)):)):)):)):))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47) Loretto


Loretto
veterán

Sajnos tegnap már nem tudtam reagálni de, engedjétek hogy most reflektáljak.

Ugye ez az orosz csapat nem a 2-es számú verzió volt? Mert szilárd meggyőződésem hogy a kezdő gárda nagyon jó eséllyel léphetne pályára ez ellen a csapat ellen a későbbiekban.
50 perc ''tökéletes'', fegyelmezett játék, nem volt rajtunk a góltalanság szele sem (kiemelném hogy hamar tudtunk golt, lőni, jó érzés volt nézni).
Kovacicova mindeképpen kezdő lehet (nem utolsó sorban csinosabb is :B), továbbá úgy érzem a cserék fel tudnak nőni a feladathoz.
Ami idegesítő volt az úgy az 52. perctől történő sorozatos sima gólok beszedése, és itt ne a jetire koncentráljunk, hanem a beállóra ill. a balátlövőre, és a gyengus:F kaputeljesítményre.Nem hiszem el hogy ennyire klasszisok, hogy még emberhátrányban is tiszta helyzetet voltak képesek kijátszani (vagy edzői terror :) )
Mivel a felkészüléskor nem figyeltem a csapatot lenne egy kérdésem: Radulovics, illetve Kirschner miért nincs a keretben?

Soirée...

(#48) lord_m


lord_m
senior tag

Sztem is sokkal jobban játszottunk az Oroszok ellen, mint várható volt.De most az a legfontosabb, hogy Szombaton (13:30) Görbe tudja vállalni a játékot. Bár sajnos így sem lesz százszázalékos... :O

A Románok elleni elődöntő amúgy sem lesz egyszerü. Mindenesetre HAJRÁ CSAJOK!!
[kép]

(#49) Egon válasza Loretto (#47) üzenetére


Egon
nagyúr

Tudtommal ők a kvázi legjobb összeállításban játszottak ellenünk, bár az az ellenszenves tatár/mongol beállójuk, Bodnyeva pihent vagy 20 percet.
Az uccsó 10 percről: kisebb hullámvölgyek sokszor előjönnek a nőknél egy meccsen belül is sajnos - ez nekünk pont rosszkor jött. A Szűcs Gabi kipontozódása is rosszul érintett minket (úgy látszik, mindig van egy kulcsember középen a védekezésünkben, akinek a hiányát nehezen viseljük - bár ez általában a Tóth Timi). A kapusteljesítmény is gyenge volt a végén (az uccsó tíz percre igazán behozhatta volna Ginnie-t).
Radulovics már öreg(nek érzi magát): lemondta a válogatottat, az Era meg sérült tudtommal (ahogy például a Nagy Ivett is).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#50) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Szerintem verni fogjuk a Románokat meg az Oroszokat is a VB-t simán megnyerjük. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kézilabda világbajnokság 2009 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.