Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Kártyabeolvasás gondja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) djtarajos


djtarajos
csendes tag

Hali! Azért nyitottam ezt a topicot mert nem találtam ilyen problénát ezzel a lappal kapcsolatban és van egy kis gondom.
Vettem anno egy ECS alaplapot melyhez adtak egy kártyabeolvasót (4 féle kártyát olvas be) aztán kiderült a lapról hogy egy kalap ... sem ér ezért visszavittem, persze a kártyaolvasó maradt (mivel ajéndék volt a laphoz:))
közben vettem egy Asus A7N8X-E deluxe lapot (ami egész jó), beleraktam a kártyaolvasót és azon kívül hogy telepítettte a hardvert és a látja is a gép a 4 meghajtót hiába rakok bele memóriakártyát egyszerűen semmi...:(
Ha tud valaki segíteni akkor syívesen venném... Köszi :P

(#2) 8Ball válasza djtarajos (#1) üzenetére


8Ball
tag

Hi!
Valszeg lap-függő az a kártyaolvasó. (Nem akarok hülyeséget mondani)
Próbáld meg egy másik ECSben.
USB-s?

[Szerkesztve]

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#3) djtarajos


djtarajos
csendes tag

usb-s de lehet hogy tényleg lapfüggő (de hát ha már usb-s akkor miért...)

(#4) pubwart válasza djtarajos (#1) üzenetére


pubwart
aktív tag

Sziasztok.

Kártyaolvasót keresek. Bár speciálisabb ennél, mert nekem egy Asus P4C800 Deluxe-om van és úgy tudom, annak az alaplapjára rá lehet csatolni közvetlenül. Nah ilyen izgatna, mert így nem foglalna USB Portot, meg semmit sem.

Tudtok segítnei? Mennyi egy ilyen és hol beszerezhető?

Köszi előre is

Where you go how is up to you

(#5) HERR Z


HERR Z
veterán

Na nekem is pont ilyen kártyaolvasóm van mint neked!
Csak ECS lappal megy........amíg fel nem teszed a hackelt drivert amivel már minden alaplap képes kezelni......nem tudom hol találtam anno keress rá google-ban de ha nem találsz semmi icq-n vagy e-mailen átkülöm

(#6) HERR Z válasza djtarajos (#1) üzenetére


HERR Z
veterán

na elküldtem mailben a drivert remélem menni fog

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Kártyabeolvasás gondja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.