Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tusi74


tusi74
őstag

Sziasztok!

Az alább olvasható ajánlatot hoztam:

"Kreatív csapatba, vezető fejlesztők mellé keresünk junior fejlesztőt az alábbi elvárásokkal:

Követelmények:
- OOP ismeretek
- Legalább 1-1,5 éves C# és ASP.NET fejlesztői tapasztalat
- Microsoft .NET technológia legalább alapszintű ismerete (3.5)
- Web alapú fejlesztésben legalább alapszintű ismeret (ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS)
- Visual Studio.NET 2005/2008 készségszintű használata
- Egyéni tanuláshoz, dokumentációk megértéséhez, írásbeli kommunikációhoz elegendő - angol nyelvtudás
-Gyors tanulási képesség, precizitás, csapatszellem

Előnyök:
- Microsoft SQL Server 2005/2008 ismeretek
- Szakirányú diploma vagy tanulmányok
- MCP vizsga
- Design Pattern ismeretek

Fényképes önéletrajzot kérünk."

Jómagam is ebben a kreatív csapatban dolgozom, nagy-nagy megelégedéssel, így elsőkézből tudok válaszolni minden, a hirdetéssel kapcsolatos kérdésre. Ha úgy érzed, hogy a feltételeknek megfelelsz, küldd el bátran az adatlapomon szereplő e-mail címre
fényképes önéletrajzod, illetve itt a fórumon, vagy privát üzenetben is tudsz kérdezni, akár hétvégén, vagy az esti órákban is. A beküldött önéletrajzokat a lehető leggyorsabban feldolgozzuk.

(#2) tusi74 válasza tusi74 (#1) üzenetére


tusi74
őstag

Hiába már én is csak "Budapestországban" tudok gondolkodni, így ismét lefelejtettem, pótolom. Helyszín: Budapest, XIII. kerület. Elnézést, ez fontos információ.

(#3) tusi74 válasza tusi74 (#2) üzenetére


tusi74
őstag

Nos érkeznek szép lassan az önéletrajzok. Egy jó tanács, mi nem közvetítő cég vagyunk, a kiválasztás szakmai alapon történik a fejlesztési vezető koordinálásával, így aki szeretne velünk dolgozni, egy kicsit részletezze, hogy melyik feltételt, milyen szinten tudja, hol használta. Szép dolog ez a nagyon tömör Europass-mánia, de nagyon nehéz ennyire kevés infóból kiválasztani, hogy kik azok, akiknek valós tapasztalata van. Nagyobb az esély az interjúra való invitálásra, ha a fejlesztési vezetőnek már az önéletrajz alapján kilalakult képe van a jelentkező szakmai tudásával kapcsolatban.

(#4) tusi74 válasza tusi74 (#3) üzenetére


tusi74
őstag

Sziasztok, még nyitott ám a pozi, lehet jelentkezni! :)

(#5) tusi74 válasza tusi74 (#4) üzenetére


tusi74
őstag

Még mindig nyitott.:)

(#6) erikszilva válasza tusi74 (#5) üzenetére


erikszilva
csendes tag

szia

milyen szintű angol kell?
a többi feltételnek elvileg megfelelek,
a másik dolog nem pesten lakok,hanem 1 órára onnan.
nekem nincs messze mert az egyetemre is mindennap mentem.
csak sokszor ez is szempont.))

(#7) tusi74 válasza erikszilva (#6) üzenetére


tusi74
őstag

Szia! Valami miatt nem kaptam értesítést a topicra. Elnézést. Az angol olyan szinten kell, hogy tudj leírásokat értelmezni angolul. Én 1,5 órát utazok a munkahelyre, és 1,5-et haza, úgyhogy ez sem gond. Ha érdekel, jelentkezz bátran!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.