Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Hi!

Egyik haveronak van egy kis gondja a Juiced 2vel. Amikor akarja indítani a játékot, akkor az hibát észlel, és leáll. Ezzel a fájllal van vmi gáz: d3d9.dll
Mi lehet szerintetek a gond? A gépe: 2ghz centrino, 1gb ram, x600 256 mb vga.
Köszi előre is a választ!

(#102) jagada


jagada
őstag

gamepadot hol lehet beállítani?? mer csak a bill-t engedi konfigurálni, azzal meg nem szívesen nyomnám....

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#103) bajusz15


bajusz15
senior tag

csácsá
miért van az, hogy az én juiced 2-őm 30fps-t visz?? :F :F :F
nem megy tovább :F , sőt amikor pl nem egyedül megyek a pályán (tök mind1 hogy meik pályán az a lényeg hogy vagyunk vagy 5-6-7-8-an) akkor lemegy min. 2 max. 30 fps-re :F
ez így egyszerűen játszhatatlan :((( :W
gépem:
-HD3870 512MB vidikari
-INTEL E6750 proci (2,66GHz)
-2048 MB (DDR2 SDRAM)

valaki tud valamit mondani erre?? :F

[ Szerkesztve ]

(#104) Dj Sügi válasza bajusz15 (#103) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Szar a játék!Eleget mondtam... :DD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#105) kiki144


kiki144
csendes tag

Húúúúú emberek! Ez a rész is olyan szar lett mint az első. De nem csak ez az autós játék. Gondolok itt pl. a nfs sorozatra,juiced mind a 2 része,street racing sindycate. Az összes felsorolt játék tiszta gagyi. Nem úgy mint ps3-mon a granturismo sorozat(pláne az 5) vagy xbox360-on a forza sorozat(pláne a 2). Ezeket érdekes módon megtutták csinálni élvezhetőre(de még milyenre). Pedig a játékiparban a számítástechnikában van a legnagyobb befektetés, és mégis ilyen szarokkal szúrják ki a szemünket. Tudom h a legtöbb pc-s autós játék konzol átirat, de mégis, miért nem tudják az általam felsorolt konzolos játékokat átirni pc-re?
Az összes eddigi pc-s autós játékot levernék. Lehet, h kicsit értelmetlenül fogalmaztam de remélem attól még értitek. :)

[ Szerkesztve ]

(#106) bajusz15


bajusz15
senior tag

és valaki nem tud valahonnan egy patch-et adni/belinkelni?? :O
geyáltalán van ilyen?? :F

(#107) Dj Sügi válasza bajusz15 (#106) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Sztem nincs! :(
De nem is ér annyit a game... Egyben még a tuning volt elviselhető, de ebben az is szar lett :(( :D

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#108) jagada


jagada
őstag

mindenki keyboarddal nyomja a gamét?????

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109) Dj Sügi válasza jagada (#108) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Én igen! ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#110) Amur


Amur
addikt

nekem megy rendesen(konfigomat meg tudjátok nézni a nevemre katt),
megy 1024*768ban szépen. nekem bejön. nem kiugró,de leköt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#111) kiki144


kiki144
csendes tag

Nem tud valaki "véletlenül" 1 olyan oldalt ahonnan letudnék szedni hozzá mentést?(lehetöleg 100%-osat)

(#112) dragonfx


dragonfx
veterán

Ha sietnek a webshopba akkor minyá a fa alatt lehet....de inkább a gépen..

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#113) pumesz83


pumesz83
csendes tag

mi itt a probléma??

még nem tudtam vele elindulni sem,kilépett hibával....
a gép elég hozzá: X2 4000, 2GB/800 nV8600GT
jah,és XP-t használok
mi legyen?

"minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!" a Witcher kupon már elment.... sorry!

(#114) cor


cor
őstag

áá ez borzalom :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#115) pdave


pdave
aktív tag

nekem állandóan, kilép, eddig legtovább a 2. pálya közepéig jutottam, de van amikor már a setupból is kilép. másnál is van ez? van vmi patch esetleg? (bár neten nem találtam)

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#116) dragonfx


dragonfx
veterán

Nem akartam elkiabálni elhamarkodottan értékelni, de ez a gém 1 fos..nagy kár mert az nfsps is azért ilyne mert nincs konkurenciája, gondolják az EA-s srácok mit erőltessük mi magunkat 80%ra amit majd patchhal feljívtunk 90re...mikor negyed gőzzel is mi vagyunka legjobbak..ezért olyna az is amilyen..ideje lenne már az nfs-nek konkurenciát teremteni..ettőla gémtől sokat vártam,de hatalmas csalódás..az első fos volt ez még annyira....a menü kialakítása kinézete stílusa zsír...de innentől az összes többi egy szégyen.2008 derekán :(

delete.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#117) pdave válasza pdave (#115) üzenetére


pdave
aktív tag

na megtaláltam a (fél)megoldást: az alaplapi hangkarit nem szereti valószínűleg, legalábbis a realteket. kikapcsoltam a hangot és már csak ritkán lép ki :F
amúgy sztem nem olyan rossz gém, a drift kifejezetten tetszik benne.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#118) Amur


Amur
addikt

nekem probléma nélkül fut.nektek gyanítom virágbolti verzió van... :F

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#119) Amur válasza pdave (#117) üzenetére


Amur
addikt

nekem is alaplapba(asus k8n)integrált realtek hangkari van,és semmi gond vele.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#120) pdave válasza Amur (#118) üzenetére


pdave
aktív tag

beletrafáltál :D

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#121) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

NA RÁJÖTTEM EGY DOLOGRA... :C :W
Ezek az "autós" játékok nemmennek a fejlesztőknek....egy a Juiced ritka szar....a THQ-is szerintem fos...kivéve a Stalkert(mert ott több évig fejlesztettek) :)) ...ami jó a játékban a grafika..és a Drift...persze a driftnél simán neki lehetett vágni az autót a falnak... :C
És a menűje is szerintem ritka pocsék.... :W :W
Csak azt nemértem hogy merték kiadni ezt a játékot... :U

Nekem az NFS PS bejött! :R (Végre egy NFS amit nemcsak azért játszottam mert NFS) :DDD

Egyébként nekem is hibaüzenettel kidobott az elején, de utána megint elindítottam és megint előjött de valamit megnyomhattam mert visszajött a játék és utána tudtam vele gamelni ami ritka szar volt... :))

(#122) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Ja még1....az is tetszett hogy találtam valahol egy olyan ablakot mint a Gears of War-ban...Xbox live...na ott is memória cím ütközés volt nekem...lehet hogy valami köze van a két dolognak egymáshoz :F :F :F :O :O

Meghamár kiadnak egy játékot pc-re akkor tiszteljék már meg azzal a vásárlókat hogy nekeljen kitalálniuk hogy a "piros" vagy a "zöld" gombot hol találom meg a billentyúzeten...ettől is kitudok akadni :W :W

(#123) Unbaised-Ben válasza Sirandrish (#89) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Tudom hogy egy kicsit megkésve de eggyétértek a kollégákkal :P
Ez a játék Überfos!
Még egy 500-ast se adnák érte :W :W :W

(#124) Gucunja


Gucunja
aktív tag

sztem se egy korszak alkotó vagy egy stílus teremtő játék, de vannak benne olyan új dolgok amiket mások is átvehetnének(cabrio autóknál lenyitható tető). Én egy TDU Carbon clónra vágyom! :C :C :Y :Y

Akinek hibával kilép: Valahol lehet hogy nem itt, olvastam hogy akinek realtek int. hangkártyája van kapcsolja ki a hangot megtettem és bejött ha egésznap játszok max egyszer vagy kétszer dob ki.

Sok hibája van , a grafika sztem maxon nagyon szép de akinek gyenge a konfigja annak vissza kell venni és egy picit buta grafikája lesz.

Ami tetszett:először is a Fogadási rendszer (megj. mint az életben)!! Sims szerű játékos készítés,maxon szép grafika, Sok autó, DE ami leginkább tetszett , hogy én is járok tuning fesztiválokra és gyorsulási versenyekre, és eddig ennek a játéknak a hangulata tudta a valóságot legjobban vissza adni, nálam sokat számít egy játék hangulata a kedvenc játékaim( MAFIA :R :R :R , Vietcong !1!, Call Of Duty 2,) leginkább a hangulatukkal vettek le a lábamról.

Ami nem tetszett: min grafikán kissé buta grafika, sok hiba, nagy gép igény, sok bug, Free ride hiánya(én nagyon szerettem a Most wantedben), rossz irányítás.

Összeségében engem leköt és ez a lényeg, ja és várom a 3. részt.

Addig is TDU the best car game :R :R :R :R :R

(#125) bajusz15


bajusz15
senior tag

csá
nah mostmár megy a játék normálisan csak olvasgattam és rájöttem hogy külön hangkártya kell, mert anélkül csak szaggatott össze-vissza...
mivel most külön hangkártya van benne simán megy ;] :DDD

(#126) Unbaised-Ben válasza bajusz15 (#125) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

LOOL :DDD

(#127) pdave válasza bajusz15 (#125) üzenetére


pdave
aktív tag

én inkább kikapcsoltam a hangot, mert sztem nem rossz játék, de ennyit nem ér :D

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#128) Noska10


Noska10
csendes tag

Hello

Ha van itt valaki akkor segítsen Juiced 2 -vel kapcsban.S.O.S

(#129) Unbaised-Ben válasza Noska10 (#128) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

azt mérnem mondod meg hogy mi a problémád?.... :W :W

(#130) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Akinek problémája van a Juiced 2 meg a Gears of War játékkokkal és ATI videókártyája van az szóljon....lenne egy tippem :Y

(#131) smisa válasza Unbaised-Ben (#130) üzenetére


smisa
őstag

Várom a tipped :D

(#132) Unbaised-Ben válasza smisa (#131) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

:DDD Hát nekem a GoW-val az volt a bajom hogy kidobált a játékról....memóriacím ütközés...és adtak egy tippet hogy atinál ha felvan rakva a tray tools(omega driver)...akkor az miatt..ha kilépek ati tray toolsról akkor már nincs hiba...simán megy a game.. :C

(#133) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

ez a játék a boltokban kb mennyibe kerül fórumlakók?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#134) Unbaised-Ben válasza Fittipaldi72 (#133) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

[link]
Na az árában nemcsalódtam...simán kinéztem volna 12 ezret...de még 8000-ért se venném meg ;]

(#135) smisa


smisa
őstag

:F

[ Szerkesztve ]

(#136) smisa


smisa
őstag

XP alatt szagat ha leveszem az összes hangot sokkal kevesebb a szagatás :F szerintem az ATI 3870 hang lóizéje akad össze a game-l Vista alatt semmi gond vele

(#137) smisa


smisa
őstag

:Y Bocs nem akartam 3x

[ Szerkesztve ]

(#138) napoleon2323


napoleon2323
tag

Akinek megvan ez a játék vagy tud linket küldje el üzenetbe.
Köszönöm előre is :R

With every conflict I grow stronger!

(#139) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

ettől sokkal jobbat vártam volni a hírverései alapján de elég gyenge ráadásulilyen grafikával sokkal gyöngébb gépeken is mehetne :))

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#140) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

hát nincs tolongás ezen a fórumon úgy látom és meg is értem az okát :Y

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#141) zsase16 válasza Unbaised-Ben (#130) üzenetére


zsase16
csendes tag

Heló nekem az lenne a problémám hogy van egy ati radeon x1650 pro 512 mb os karim és a juioced 2 -ben a matrica látzsik de foltokban szerintetek ez miért lehet csak azért kérdem mert a haveromnak 8500gt-je van 128mb ddr3-as és neki rendesen látszik

ui: elöre is köszi a segítséget ha tudnál segíteni légyszives erre az e-mail címre írj:zsase16@citromail.hu ;] :(((

(#142) zsase16 válasza Amur (#110) üzenetére


zsase16
csendes tag

csáó nekem is ati redeon x 1650 pro van 512mb osba de a matrica szétfolyik és nem tom mi lehet az oka légyszives írj ezzel kapcsolatban milyen drivert használsz? Előre is kösz
zsase16@citromail.hu

(#143) napoleon2323


napoleon2323
tag

Sziasztok!

Akinek meg van xlive.dll fájl küldjön egy üzenetet.
Sürgős lenne!
Köszönöm

With every conflict I grow stronger!

(#144) CJ3


CJ3
senior tag

Sztem nagyon jó játék,,,,Jó hogy karaktert lehet választani formálni,a rendszámos dolog is jo. meg ilyen Nfs Underground beütése van de sztem ez is jo benne ,Az irányitás sztem megszokható fura volt elösször de mostmár másodjára játszottam és már jol ment tehát ezzel sincs probléma....De pl az Nfs Pro Street nek is van egy irányitása azt is meg kellett szokni. Öszességében full grafikán egy élvezhető játék :C

Crypto

(#145) Dj.darth


Dj.darth
tag

Hali!!

Jó a játék,csak az írányítást rontották el benne! :F

Megcsináltam a Fast and furious-os Nissan Skyline-t!
Persze még nincs teljesen készen a verda! :C

Jah meg ismert zeneszámok vannak benne!

prodigy - Voodoo people
Meg az underground1,meg a tokyo drift egyik zenéje!

[ Szerkesztve ]

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#146) Dj.darth


Dj.darth
tag

Jah még valami,meg szerettem volna nézni az intro-t és össze-vissza akadozott!

Az miért van?

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#147) Sonja válasza Dj.darth (#145) üzenetére


Sonja
veterán

Így van, a PC irányítás egy kalap kaki sajnos! :( Szerencsére PS2-n jó az irányítás, így inkább ott játszok (a gyengébb grafika nem zavar). :B :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#148) Dj.darth


Dj.darth
tag

Itt akkor a Fast and furious-os nissan skyline
[link][link][link][link]
Itt meg a legjobb driftem,egy Mitsubishi Lancer Evo10-el: 1.674.881 point :Y :Y

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#149) Dj.darth


Dj.darth
tag

Ez a topik sem nagyon van látogatva!! :W

}{€ÄĐ$}{¤¤† Eljön a világvége!!!! HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH de jó lesssszzz!!!! Globális Felmelegedés.hu!!!

(#150) miov


miov
csendes tag

Érdekelne engem hogy tudnátok szerezni juiced2--höz magyarosítást .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.