Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) benz


benz
csendes tag

Ha esetleg vkinek kéne mirror szóljon. Én egy UK-sról szedtem és fullon jött.

(#52) Sirandrish válasza benz (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

és hány*-os? AF?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) benz válasza Sirandrish (#52) üzenetére


benz
csendes tag

hmm nem tom, azt nem láttam hogy belehetne állítani, nvidia driverbe alkalmazásvezérelten volt:)

(#54) Sirandrish válasza benz (#53) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én ahhoz nem értek..ATI-s vagyok:)
kiváncsi lennék hogy fullon mit tud a game.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#55) Elmör válasza Sirandrish (#54) üzenetére


Elmör
senior tag

Na holnap letesztelem és akkor tudni fogod. Lövök majd screenshotot! :D
Egyébként megszívtam, mert amelyik mirrorrol szedtem az eleve terhelt volt, aztán meg leakadt valahogy és csak nemrég vettem észre. Egyszer nem nézek rá a gépre 4-5 órát és ez van. :DDD Mentségemre szóljon, hogy faterral nyomtam Fifa07-et PS2-n, majd Stranglehold-ot a PC-n. :)) Ez a Hajdú B. István meg tudott nevettetni. Tényleg jó, hogy vannak magyar szinkronos játékok. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#56) mad1 válasza Sirandrish (#54) üzenetére


mad1
veterán

nah leteszteltem fullon...sajna a v-sinc mindenkeppen 30fps re korlatozza.mivel konzol atirat igy csak ugyanannyi beallitast enged mint az elozo resze.iranyitassal minden ok,xbox joyon meg rezeg is.de a grafika....nekem nem jott be.a sega rally siman odaver neki shader4el.

Ne szemetelj ! = Steam

(#57) Sirandrish válasza Elmör (#55) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hajdu b-n és áltaában csak sirni tudok legalábbis ha Fifárol van szó:D
Viszont várom a Screenshotokat :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58) Sirandrish válasza mad1 (#56) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah de most te mint tesztelted? vagy mi ez a Xbox joy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59) qestion válasza qestion (#31) üzenetére


qestion
aktív tag

mi a VGA igénye a játéknak?

a pálya

(#60) mad1 válasza Sirandrish (#58) üzenetére


mad1
veterán

xbox360 kontrollerrel.pc-n ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#61) konas válasza qestion (#59) üzenetére


konas
senior tag

hello.
nekem egy kozepes Saphirre Radi 2600xt n fullon megy.

(#62) Sirandrish válasza mad1 (#60) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah értem:)
jólvan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) benz válasza qestion (#59) üzenetére


benz
csendes tag

min vga-nak nvidia 6600 és ati x1300at ír, az ajánlott pedig az nvidia 7900 vagy ati 1950

(#64) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

[link]

Ilyet csinált valakinél a demo? :F Annyira megindul a játék, hogy szinte lehetetlen irányítani az autót. Ha elindítom a frapsot és veszek fel videt akkor jó

(#65) Speed® válasza .:Kristian:. (#64) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

AMD DC Optimizert rakd fel, valszeg megoldja a problémát.

(#66) .:Kristian:. válasza Speed® (#65) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Köszi, megoldotta a problémát :R

(#67) SEMTEX válasza .:Kristian:. (#66) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Megéri letölteni a demot? :U

...

(#68) MaciG válasza SEMTEX (#67) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem nem.Elég unalmasnak néz ki;olyan NFS CArbon utámzat csak xarabb graff-la meg irányítással meg az egéssz olyan túl csicsás :)

BANZAII

(#69) SEMTEX válasza MaciG (#68) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Akkor hagyom :DDD

...

(#70) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Megvárjuk a jó öreg NFS-t :D

...

(#71) janati


janati
őstag

Ez a játék nagyon gagyi!

A kocsiválaszték tök király, teljesen felbuzdultam rajta!! Tényleg régi JDM vasak is vannak!!

De az irányítás valami fertelem!! Mintha C64-es lenne....

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#72) t1


t1
addikt

ez is egy gagyi gém lett :U :C

(#73) Dj Sügi válasza t1 (#72) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Még nem biztos...Ez csak demo, az irányítást meg tényleg elb*szták már megint! :(

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#74) t1 válasza Dj Sügi (#73) üzenetére


t1
addikt

eléggé.. meg a belső nézet is eléggé lol...ahogy kapkodja a kormányt :F

(#75) Dj Sügi válasza t1 (#74) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Azt nem láttam ,mert nem tudtam hogy melyik a kamera váltó gomb! :DD
vagy csak kívülről mikor megforgatod a kamerát?

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#76) excreator


excreator
csendes tag

Leszedtem a DEMO-t, fel szeretném installálni, de mikor a file másolás megkezdődne, teljesen behal a gépem, mindig ugyanott és ugyanúgy áll meg a gépem. Minden más megy de a telepítő áll.. Vkinek vmi hasonló volt már? Tipp megoldásra?

(#77) Elmör válasza excreator (#76) üzenetére


Elmör
senior tag

Melyik op. rendszert használod?
Nálam a Vista Ultimate 64bites alatt csinálta ezt, majd negyedjére sikerült feltennem, de nem indult el, aztán most már XP van fent megint és nincs ilyen gond.... :DDD

Egyébként sajnos nekem sem jött be a demó alapján a játék. A hangok idegesítenek a leginkább. Bakker hogy lehet ilyen nitrós hangot kitalálni? Meg nálam néha nagyon elhallkult a motor. A driftes pályán solo-ban szenvedtem a legtöbbet, de végül megcsináltam azt is, csak pont akkor lépett ki megint a demó. Miért rakták be ezt a buta limitet? A körversenyt elsőre megnyertem, meg a csoportos driftben második lettem, erre a sima drift megfingat és mire meglenne, akkor nem tudom az addig lock-olt versenyt elkezdeni már. Hát szép. Szerintem 9-5re elverte a ProStreet a Juiced2-t demó alapján. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#78) Dj Sügi válasza Elmör (#77) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Jah az NFS sajna megint oda fog verni a gaménak! Nem lesz ebből soha jó játék amíg csak leutánozzák az NFS-t és ráadásul bénán! :((( :(

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#79) Elmör válasza Dj Sügi (#78) üzenetére


Elmör
senior tag

Így van sajna.

Ezek a hangok mennyire nem sikerültek. Bakker, pedig vártam, meg így is fogom tolni, de a hangok azok valami irritálóak! Azt tényleg kilophatták volna az NFS-ből. A többi nekem az elmegy vagy tetszik kategória. Irányítás inkább csak elmegy, a grafika jó és a bemutatás, vagy nem is tudom minek lehet ezt nevezni az kifejezetten tetszik. A drift az nehéz, de ebben van a kihívás! Érdekes, de nekem belső nézettel jobban ment a drift! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#80) pizzas84


pizzas84
tag

hali

nekem oan gondom van, hogy a demo-t mikor elinditom megejelnik a kurzor mellett a homokóra, 5mp-ig ott van aztán mintha el sem inditottam volna a játékot, nem csinál semmit.
konf.: amd 2500+barton->3200+
1GB ddr400
7600GS

ÖTLETEK?

(#81) Elmör válasza pizzas84 (#80) üzenetére


Elmör
senior tag

Passz.
A rendszered szerintem vinné. VGA driverből melyik van fent? XP-t használsz?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#82) pizzas84 válasza Elmör (#81) üzenetére


pizzas84
tag

XP sp2őt, és 163.valameik. a legujabb jah meg dx 2k7 nov!!!

(#83) Elmör válasza pizzas84 (#82) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez pedig akkor tökéletes, nekem is ezekkel ment, csak más konfigon.
Próbálj meg máshonnan származó demót is! :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#84) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah jön már a gém?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85) Elmör válasza Sirandrish (#84) üzenetére


Elmör
senior tag

Az NFS PS már jön. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#86) Sirandrish válasza Elmör (#85) üzenetére


Sirandrish
legenda

közben megjelent a Juiced 2 is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87) feka007


feka007
nagyúr

Az első részt egyszer indítottam el, és már kapta is az uninstallt. Ez se ér többet ezekszerint?

(#88) Sirandrish válasza feka007 (#87) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemtudom..az egy nekem se tetszett a 2-t meg mindjárt próbálom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#89) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát a f*szom kivan mostanság a PC-s gamekkal...minden x360 átirat..ezis..jön a MS profil készitéssel...és természetesen mint minden MS profilos game ez is kilép..a karakterszerkesztésig jutottam...csináltam egy csöcsös csajszit bikiniben:DD

amugy erre az MS profilos sz*rságra valaki nem tud megoldást?
kicsit uncsi már hogy 1el se tudok játszani...Gow,Viva Pinata, Kyne and linch, és most ezis..mind mind kilép hibával..komolyan nem értem:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#90) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Nem lett valami nagy szám... :U
Grafika elég xar, irányítás übergagyi, kivéve ha felső nézetből játszol úgy elviselhető, tuning visszafelé fejlődött, hangok semmi szinten vannak, autókból ha ilyen kevés van akkor lol :D igaz még csak pár versenyt mentem később lehet hogy több lesz...
Van belső nézet, de minek irányítani lehetetlen belülről, drift rakás xar tömören ennyi
Viszont támogatja a tv-m felbontását ami az nfs-ről nem mondható el még mindig :(
10-es skálán kb 5-6... :((

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#91) Dj Sügi válasza Dj Sügi (#90) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Itt van pár kép: [link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#92) Sirandrish válasza Dj Sügi (#90) üzenetére


Sirandrish
legenda

neked legalább megy..nekem az összes X360 átiratos game kilép.:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#93) Dj Sügi válasza Sirandrish (#92) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Tőllem nem kért semmi extra profilt vagy ilyesmit....

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#94) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

drift olyan mint a demoban, v. javítottak rajta?

(#95) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

A teljes game, a demohoz képest kis javitgatáson,optimalizáláson esett át.Persze ez nem javit a helyzetén ;]
A hangokkal valamit nagyon elcsesztek...A hangok kikapcsolása jelentős fps növekedéssel jár... :U

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#96) Gucunja


Gucunja
aktív tag

felraktam a Juiced 2 HIN -t. Sztem a grafika jó. Tetszik a fogadsásos rendszer meg a kocsik tesztreszabhatósága. Egy bajom van játék közbe pár perc után alkalmazás hiba - üzenet jelenik meg és a játék megfagy. az üzenet szerint a játék hibás memóricímre hivatkozik, vagy mi, nálam a pro street akadás mentesen szépen fut csak elég gagyi lett a pro street...
a call of duty 4 is szépen akadás mentesen fut csak ez szarkodik szerintetek miért??
megpróbálom újrainstalálni, de az nem hiszem h segít...

(#97) size


size
tag

Sziasztok

Segitsetek
Hol lehet ebben a játékban beállitani azt hogy kormányal tudjam nyomni.
Mert ez a dög nem engedi átállitani. :W

Megbizhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=size

(#98) pizzas84


pizzas84
tag

Hááát elegem van.

A PS akadt a proc miatt! Most megvan a teljes Juiced2Hin és ez meg el se indul.
Xpben semmit sem csinál ha elinditom, Vista Ultimate-ben(32) szabálytalanságot csinál oct vagy keressen neten mo-t, vagy bezár!

1magos 2500+->3200+ra huzva(2200 valodi)
1,5DDR 400
7600GS->163 driver
XP sp2/vista ultimate

(#99) Sirandrish válasza pizzas84 (#98) üzenetére


Sirandrish
legenda

szvsz elégnek kell hogy legyen..a PS-hez biztosan mert azén 3500ösöm is 2200-n megy és Vista alatt peron megy...XP-n nekem is akadt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#100) pizzas84 válasza Sirandrish (#99) üzenetére


pizzas84
tag

csá

de neked a 3500 kétmagos?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.