Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Amd vel mi van? Elaludt? :DDD ertem en hogy 7 es seria de a tobbi is kaphatna frisitest.

(#2) Rison77


Rison77
senior tag

Szóval a Február 23.-án érkező Company of Heroes 3-hoz, illetve a Február 17.-én érkező Hello Neighbor 2-höz már raktak bele profilt, de a pénteken megjelenő Hogwarts Legacy-hoz nem? Hátöhmokay :U Vagy már előre gondolkodnak, hogy 2 napon belül úgy is kell hotfixelni majd abban ? :DDD

(#3) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Kár, hogy elsőre nem sikerült egy normálisan működő verziót kiadni, ami nem bohóckodik a ramokkal :(

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#4) ledgeri válasza Rison77 (#2) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ezért keztem el, mondjuk, 3-4 havonta felrakni, de persze, hogy belekezdett egy olyanba, hogy amikor drivercsere van, és eltávolítja az aktuálist (Windows eszköz eltávolítós hang), akkor azzal ki is fagy a gép... Viszont restart után fent a driver, és minden működik.
Az elmúlt másfél évben csak akkor nem fagyott ki, mikor most, újév körül úgy raktam fel, hogy a win még nem látott netet telepítése után. (mondanom sem kell, hogy ez is az új winen ugyanúgy bekakkantott... Midegy másért érik egy "ohh átgondoltam, másképp csinálnám reinstall. Legalább a discordos cuccot zárjam ki. Ha csak nem valami nagy security cucc inkább nem növelem az SSD-im POR mutatóit...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Steven válasza Lacccca87 (#1) üzenetére


Steven
addikt

Guru3d-n van egy cikk , hogy heteken belül jön az új driver és az új vga ra fogják a csúszást :D

[link]

Csak valamiért PHnak ez nem volt hír.

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6) podtibi


podtibi
senior tag

Hát mivel még időben már a 4090 támogatása előtti drivertnél maradtam, így nem aggódom. Persze így is maradnak foltok amit a frissítés helyre hozna, de annyival több legalább nem lesz.

Ezt inkább rád bízom.

(#7) MongolZ válasza Steven (#5) üzenetére


MongolZ
addikt

De most tényleg azt várod, hogy a PH mindent lehozzon, amit más is? :/

(#8) Lacccca87 válasza MongolZ (#7) üzenetére


Lacccca87
őstag

Speciel én nem várom el hogy mindent is lehzzanak. De amikor minden apró szarságról megjelentetnek infókat (driver, sebezhetőségek, új modul stb...) akkor ennek bele kellene hogy férjen. Sőt szerintem ez inkább lényeges információ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.