Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12051) joky72

joky72
(csendes tag)

"""Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció: CG 0085797143 """

(#12052) CsumiRudi

CsumiRudi
(csendes tag)

Üdv Mindenkinek!
Szeretném mindenki figyelmét felhívni egy csalóra aki "Humunculus" néven van jelen.
Vettem tőle DDR ramot egy hónapja, a mai napig nem kaptam meg, nem lehet elérni sem.
Azt a négyezer forintot remélem patikára kell hogy költse.

Kiraktam

[ Módosította: Oczu ]

(#12053) msi36

msi36
(csendes tag)

figyelj csak nekem te nem jelezted hogy a monitor el tört , és másikat tettél a csomagba te miért nem figyelmeztettél engem az este mert akkor a csere lehet létre se jött volna ha meg írod az nap hardveron ..

Mindig érthetően magyarázd el, mit kell tennie a szőkének!

(#12054) batai15 válasza batai15 (#11935) üzenetére

batai15
(veterán)

Üdv, fejlemények vannak.
Nos mint kiderült a szervizes kollegánál kisebb részben az én hibámból is feküdt meg a telefon. Lévén amint elmondtam az olvasó rossz volt stb. Én leírás alapján meg próbáltam javitani ,kevesebb sikerrel. Lenyeg ami lenyeg hogy sikerült viszonylag olcsón helyre hozatni a telefont(még nem 100) mivel tisztesseges embernek vallom magam ezt elmondtam.
De!gattsu kollega bűnei továbbra is:rosz volt az sd olvasó, sd is rosz,2sd volt meg beszélve nem egy darab, illetőleg csak fenyegetés hatására küldte a telefont. Mikor kapott egy hetet rámirt és persze tagadta az egészet. Mondtam neki hogy legalább javittatásba száljon be ha már átvert, azóta se válaszolt.pedig fellépett azóta.valszeg az ügyből nem lesz semmi , és mivel csal 12ezer forintal röviditett még meg, rátok bizm mi legyen vele. Vagy repül, vagy fekete, de fekete mindenképpen jár neki.bár lehet a reptetése is jogos lenne.

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#12055) joky72

joky72
(csendes tag)

hello szerintem te folyamatosan nem mondasz igazat,

1,
hétfön mikor megkaptad a csomagot,és írtam hogy miért másikat küldtem,azt is irtam hogy ha nem jo így neked akkor küld vissza.....,,,ha megtetted vna akkor most nem beszélnénk itt és nem kellett vna 2 órát a rendőrségen ülnöm.
2-
szombaton a férjed azt hazudta hogy a csomag fel lett adva,pedig te már csütörtökön vissza hoztad a postárol!!!!
3
elküldtél egy csomagszámot,amit a M Posta még csak nem is talál,ami nincs is bent a rendszerben itt a link nézz utána.[link]
4
hétfön azt mondtad hogy jo lesz a monitor,mit küldj?? mondtam nekem mindegy vgy a sajátomat vgy notit küld.,sem tegnap sem ma nem adtál fel semmit.

én elég sok PC oldalon fent vgyok,szinte mindegyiken ami itt az országban megy,de hála istenek mindenhol 100% vgyok,pedig naponta adok vgy kapok 2-3 csomagot.Én fair vtam ,mert csütörtökön vissza hozhatam vna a csomagot én is a postárol,amikor reggel nem jött meg az email.De nem tettem meg,mert biztam abban hogy vgy olyan fair mint én.De te még mikor megkaptad a csomagot,és mondtam miért a másik monitort küldtem,még akkor sem küldted vissza,pedig csak annyit kellet vna tenned hogy bedobozolod,felteszed a postára,és én itt kifizetem vna azt a nyavalyás 2000ft utánvétet,ami engem nem vág földhöz.DE benned még ennyi korrektség sem volt,és akkor csodálkozol ha feljelentelek lopásért???????

(#12056) grrpowa

grrpowa
(aktív tag)

Sziasztok Sethnore-nak ne jegeljetek semmit.Félrereaktta vellem ezeket a dolgokat keddig.Kedden nem jelentkezett ráirtam hogy legalább egy PÜ-t dobjon ha mégsem kell neki a cucc de még csak vissza sem irt pedig volt azota fent a hardverapron

+36 20 / 385 7003

(#12058) Bojkaaa211

Bojkaaa211
(csendes tag)

Heló

Egy csalót szeretnék be jelenteni (Pimpuszka)
Vettem tőle egy fél gépet amibe volt egy XFX 4870 kártya
Megérkezet a gép és mikor ki próbáltam a cucokat nem müködök a kártya amit jeleztem is neki rögtön

Ő erre annyit válaszolt hogy nála 100% jó volt és nem tudhatja hogy nálam romlót e el

Kértem tőle hogy vegye vissza de azóta semmi

1 hetet kapott

Bojkaaa211 felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12059) fecer

fecer
(csendes tag)

[BénaNyurga] "csak szaros 3000 Ft"-tal vert át. Neki ez semmit nem jelent. Így vissza sem küldi a pénzem.

Egy netbook-ot vettem tőle aminek hiányos volt a billentyűzete.
Felárért (3000.-) új billentyűvel hirdette.

Én ezzel az opcióval vásároltam meg.

Erre fel megkaptam a gépet egy ugyanolyan használt és hiányos billentyűzet társaságában.

Amikor ezt szóvá tettem nála, ennyi a válasz:

Nincs garancia, nem fizetem vissza a pénzt!

A legbosszantóbb, hogy külön 2 napot vártam arra, hogy megkapja az "ÚJ" billentyűzetet, és még meg is írta privátban, hogy "teszteltem, tökéletesen működik".
Gondolom fel sem tűnt neki, hogy hiányzik az egyik gomb.

Mik a lehetőségek ilyenkor ?

- Feljelentésnek van értelme ?
- Csak egyszerűen keressem meg az egyik este és verjem pofán ? (nevét, címét tudom)

1 hetet kapott

[11 éve újonc, az mi ? :)]

(#12060) baderoli válasza baderoli (#11990) üzenetére

baderoli
(tag)

Érdeklődnék hogy ezzel az üggyel történik valami? Üdv!

Kiraktam

(#12061) anevemearl válasza dedy19 (#12035) üzenetére

anevemearl
(aktív tag)

Mondeo_X kollega:

Tudom, hogy ki lett rámolva, de nekem még egy üzletből fennmaradt 6310-es Nokiával lóg... Telefont nem veszi fel, sms-re no reakció, ph-n meg nem írt ameddig nem volt kitéve...

No comment.

S tolunk varod,hogy atadjuk a 12.000ft-ot, vagy mit kellene tennunk meg az ugyedben?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12062) DeathAdder válasza DeathAdder (#11765) üzenetére

DeathAdder
(veterán)

Végül is csak 12 ezer Ft-al lettem megkárosítva és rengeteg idővel, mégis úgy látom egy árva feketét sem érdemel ki.
Bezzeg az igen aki egy nyamvadt találkahelyen nem jelenik meg, mert közbejött neki valami :W

Legközelebb be sem írok, tudom nem fogom visszakapni soha a büdös életben a pénzemet, de ha csak egy lojális fórumtársat óva inthettem volna ezzel, már
megérte volna.

A csalóké a világ ez itt is bebizonyosodott, lehet megérné nekem is szakmát váltani :W

Privat ment

You'll Never Walk Alone

(#12064) kaktusz2 válasza DeathAdder (#12062) üzenetére

kaktusz2
(csendes tag)

én sem kaptam még kielégitö választ sem??de nem is érdekelel kapnak e feketét mert felesleges!!
pedig én is károsultam mint anyagilag mint PL idö: amikor a utánna kellett járni hogy a telot
amit vásároltam(kiüttessem) használni tudjam!itt idöm és +pénzem is bánta!!
A másik eset amikor a vásárolt proci nem jól ment a lapomba!(nem megfelelöen látta a procit)a tulaj tudta!de mivel nem volt ideje itt maradni?
itt hagyta próbálgatni!(az ellenérték fejében)hátha megoldom??De hiába egyeztünk meg akkor sem vette vissza !mivel a pénzt már elköltötte video karira!!ennél az üzletnél is kár ért mert hogy használni tudjam a procit ami rám maradt!!(vagy elpasszolom?)De ö is már több hete árulta?szóval nem nagyon kapkodtak érte!
DE talátt 1 balekot a személyemben.Tehát sok választásom nem volt,
Ujabb vásárlásokat kellett eszközölni!nevezetesen másik alaplapot és hozzá memoriát.
Persze ha össze számolom menyibe volt igy a konfig akkor az érték arány elégxar lett
amit el se tudok adni csak mélyen ár alatt!!ez a szivás
De ezek a dolgok elhanyagolhatóak !!az mellett ha valaki nem megy 1 randira!!
nem Nevetséges kicsit??

(#12065) batai15 válasza batai15 (#12054) üzenetére

batai15
(veterán)

Oczu!csak rosz a telefon.az sdt nem olvassa alap lap cserés az 25 ezer. Ez pedig gatsu sara, mivel sdt nem lehet helyre hozni. Repüljön a gyerek.

Kirakva

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#12066) mrbikerider válasza mrbikerider (#12022) üzenetére

mrbikerider
(tag)

Történt valami kizárták azt a köcs..öt? mert be jelntkezget de nem válaszol :((( itt meg semmi nem történik ? hagyjátok hogy másokat is le húzzon 22000 ft-ra ? ez ma sem kevés pénz vagy csak én gondolom így ?

1 hetet kapott

DrSebi

(#12068) Oldfirehand

Oldfirehand
(csendes tag)

Hatalmas fekete pontot kérnék edit25-nek. indoklás: október végén elutaltam a pénzt. azóta nem kaptam semmit. egy chieftec 600w tápról lett volna szó. már több mint 1hónapja várom. több időpontot ismegadott hogy postázza: október közepén kaptam egy olyan választ hogy majd a jövő héten. aztán egy másik: "dec 4-én feladom, 5-.én ott van" ma van 6. és nem kaptam semmit. nem várok tovább. Mai magyarázata: "1nap ide vagy oda"...

1 hetet kapott

(#12069) hulk111 válasza Oldfirehand (#12068) üzenetére

hulk111
(csendes tag)

edit25-el nekem is volt dolgom. Vettem tőle egy sempron 145-öt 8 ezerért,ami állítólag kétmagosítható. Amikor nem sikerült a kétmagosítás kértem tőle egy cpu-z képet arról,hogy neki működött-e. Erre küldött egy kamu(vízjeles)képet. Visszavételre nem volt hajlandó. Pár hónapja történt,akkor nem kértem neki feketét,mert nem találtam hirdetés linkjét,mert törölte. Most kérnék neki egy fekete pontot.

Megbízhatóság: https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?type=-&stext=hulk111&submit= üdv.hulk111

(#12070) aunker

aunker
(csendes tag)

Üdv, nem tudom kihez kell pontosan ez ügyben fordulni de itt olvastam hogy ide lehet írni a negatív észre vételeket!
Aaronbass kollega megbizhatonak tünt több üzletet is bonyolított ( nem velem ) itt az oldalon, 46 levél váltás után 1 hét alatt sikerült megegyeznünk hogy beszámítja a laptopomat és ráfizet még pénzt, mert drágább a laptopom mint a számítógépe (ő róla lenne szó) nah szóval tegnap este lefixáltunk mindent megbeszéltük bele ment a dologba, én nem tudtam autót intézni ő sem, megbeszéltük hogy a mai nap folyamán akkor nyélbe ütjük az üzletet!
Majd közölte velem hogy még se jó neki ez az üzlet amire előzőleg már igent mondott sőt ő ajánlotta fel hogy ráfizet az értékegyeztetés miatt.. ez az üzlet nem jött létre, én más vevőktől estem el, írok neki nem hajlandó normálisan válaszolni.. csak azt hajkurássza hogy átgondolta és ez neki még se üzlet.. szerintem ez nem korrekt, mivel már letárgyaltunk mindent, és ha tegnap tudok fuvart intézni már réges-régen leboltoltuk volna.. nem tudom mi a teendő de emiatt várhatok újabb vevőkre szerintem ez üzletrontás!

mehet egy fekete

(#12071) victor29 válasza papper20 (#12033) üzenetére

victor29
(csendes tag)

sziasztok !

NEM TORTENT BECSAPAS !

nem bujkalok nem menekulok minossze volt 1 nehez hetem...

itt az utolso level amit papper20 -nak irtam

kozlom mindenkivel ehhez tartom magam !

5 eve vagyok itt es nem csaptam be senkit !

ÍME A LEVÉL

(#12072) #53314048

(törölt tag)

Sziasztok!

sagit nevű felhasználónktól vettem egy TP-Link wifi usb adaptert, aminek az árát rögtön el is utaltam neki, kemény 1500Ft-ot. Jött is a PÜ hogy nem tudja másnap feladni meló miatt, csak harmadnap ebédszünetben, rábólintottam, megbeszéltük hogy elsőbbségivel küldi. Az usb kütyü azóta sem jön meg és privát üzeneteimre, e-mailemre egyáltalán nem válaszol, végül megkértem hogy küldje vissza a pénzem, persze erre sem kaptam választ. Amit egyébként nem értek mert sok pozitív értékelése van.

Ezúton szeretnék neki adni egy negatív értékelést, amit mondjuk úgy, hogy a Mikulás bácsi küld, mert nem volt jó gyerek...

Szerk.: A dolog érdekessége, az hogy a hirdetés még mindig fenn van, csak jegelte, viszont már másnap írt üzenetet, hogy megkapta a pénzt.

(#12073) Yutani válasza hulk111 (#12069) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Ez lenne az?

Tipp: Ha Google-ba beírod a hirdetett tárgyat és az eladó nickjét, az elsők között hozza a hirdetést a találatok között. Több évvel ezelőtti hardveraprós hirdetést megtalálsz vele. ;)

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#12074) #53314048 válasza #53314048 (#12072) üzenetére

(törölt tag)

A dolog megoldódni látszik, kommunikációs hiba történt!
Szeintem nem lesz több gond. Később jelentkezem hogy a Mikulás javítsa a negatívat pozitívra.

(#12075) Oczu

Oczu
(senior tag)

Neki

neki

neki
Mehet a fekete

Felhívom minden tisztelt Fórumtárs figyelmét, hogy a Prohardver lapcsalád nem vállal semmilyen felelősséget az itt megkötött üzletekért! Ez mindenki saját felelőssége! A lapcsalád és a Moderátorok nem kötelezhetőek adatszolgáltatásra és egyéb intézkedésre. Mi maximum a kitiltani tudjuk a tisztességtelen partnert, a lehető legjobb eljárás ilyen esetben az illető feljelentése a rendőrségen.
Kérem, hogy a topic-ban adjátok meg a kellő tiszteletet mindenkinek és ha az ügyetekben nem láttok intézkedést, kulturált hangnemben érdeklődjetek! A vagdalkozó, követelődző hangnem sehová nem vezet, az ilyen beírásokkal csak hátráltatjátok a munkánkat.
A következő hasonló hangvételű post-okat már törölni, illetve jutalmazni fogjuk.

[ Szerkesztve ]

(#12076) papper20 válasza victor29 (#12071) üzenetére

papper20
(csendes tag)

Nos akkor.. Az, hogy nem történt becsapás az majd akkor fog kiderülni, ha a telefon is megérkezik.. Ha megjön akkor visszavonom az egészet.. köszönöm!

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12079) BénaNyurga válasza fecer (#12059) üzenetére

BénaNyurga
(aktív tag)

Szia!
- Írsz küldj vissza x lóvét mert különben kitiltatlak az oldalról!

De szerintem az elintézési mód nem ez! Hanem :
Szia vissza küldöm az általad Újnak jelölt billt és küld vissza a háromezer forintot amennyivel többet fizettem!

Jelzem ez eszedbe nem jutott! Opcióként se!
Na most én egy 200 forintos hibára nem fogok neked visszautalni semmit! Max 200 FT-ot!
Írtam továbbá azt is ha lesz rá mód rendezem! De mivel neked eszed ágában nem volt visszaküldeni semmit! Még csak fel sem merült a beszélgetésben így nem utalok neked vissza egy filért se!

Ha ezen irományom után jutna eszedbe hogy de én akkor visszaküldöm na az meg már nem érdekel!
Majd ha korrekten beszélgetsz levelezel nem fenyegetőzve akkor foglalkozom veled érdemben!
Eddig mindig rendesen intéztem a garanciális ügyeimet ha én voltam a hunyó fizettem saját káromra!

Lásd nem rég volt egy fuji üzletem van rá tanúm itt kelt el az oldalon sajnálatos mód tönkrement a vevő írt hogy te nem okés ott is volt huzavona de kifizettem 9700 forintot javításra saját kontómon! És rendeztük!
Ahogy írtad a "SZAROS" háromezer forint ha annyira szaros 3000 ft akkor mit vergődünk itt ?
Legyél korrekt ne csak elvárásod legyen és akkor nem lesz ilyen gondod! Eddig mindenkivel végtelenül korrekt voltam és nálad telt be a pohár! Nem fogom mindenkinek a nyűgjét lenyelni már ne is haragudj! Menj jelents fel simán kiröhögnek! Fordulj polgári bírósághoz ott is ezt fogják tenni!

És gondolkozz mielőtt mást akarsz befeketíteni!
Én ezt itt lezárom mert a semmire nem utalok vissza semmit!

Köszönöm hogy tőlem vásároltál de remélem soha többet nem üzletelünk!

UI: Azért ahhoz ember kell hogy engem pofán verjen!

(#12086) taaz

taaz
(aktív tag)

T. Adminok. Találtam már régi feltételezést magamrol. Az ember nem tudom honann szedte ezeket a dolgokat de engem nagyon bosszant h itt rágalmaz. Üzletem nem volt vele.
Ha esetleg [ezeket törölnétek] megköszöném.
Devilkével nem álltam kapcsolatban, max kérdésem volt vga javitás ügyében.
Falatka utánam nyyomozot és mindenhol megleset h ki is vagyok . Na de ha én ekkora genyo lennék akkor lenne annyi eszem h az adatlapomat elégséges szinten töltöm ki.

Ezek maradnak, mert a valóságot tükrözik

(#12087) papper20

papper20
(csendes tag)

Üdv!

Victor29-től megkaptam ma a telefont. Nem gondoltam, hogy ilyen állapotban van, de nem lepődtem meg, mivel említette.. :) Aranyos volt, volt mellékelve mikulás meg csoki is, szóval alapjáraton megérte!! :)

Szeretném a feketét megváltoztatni pirosra. Köszönöm szépen!

Üdv papper20

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12089) msi36

msi36
(csendes tag)

üdv te milyen jógon teszed ki a személyes adatomat :F szerinted ha átvágtam volna valakit nem irt volna ide azért van 14-pozitivom te s***** [Moderálva] fej :F és megint kérem ocut hogy a személyes adat nem tehető ki az én bele egyezésem nélkül szerintem :F

(#12090) msi36

msi36
(csendes tag)

tudom hogy privit nem lehet ki írnni de idézem a szabályzat előírja hogy ne fenyegetöz személyes adatot a bele egyezésem nélkül nem tehetsz ki se én sem te
idézem ezt irtad :
joky72
(lelkes újonc)

semmi más nem vgy mint egy nyomorék csoro aki lop...figadjunk hogy ***** [Moderálva] vgy...

(#12093) Ungibungi válasza Ungibungi (#11906) üzenetére

Ungibungi
(csendes tag)

Rendeződött ricky79-el a problémám!
Ma megkaptam a visszaküldött csomag árát!

Ungibungi

(#12094) Weaver

Weaver
(senior tag)

HeavyToys-nak [link] figyelmeztető szándékkal szeretnék kérni egy feketét. van meghírdetve két alaplapom:
[link] & [link]

írt, hogy mindkettőt megveszi. 3-án írt hogy mindkettőt megveszi. nem töröltem a hírdetést, mivel csak akkor szoktam amikor megjött az utalás. közben többen is jelentkeztek a lapokra , és nyomatékosan megkértem hogy akkor már vigye el, mert elhajtottam a vevőket. azt mondta IGEN, viszi. 4-én mondta h 5-én reggel utal. akkor még írt hogy csak délután tud utalni. azóta semmi, és a pénz sem jött meg.

most itt van a nyakamon a két lap, megint várhatok amig végre valaki elviszi és közben hülyét is csináltam magamból....
részemről a privát üzenetváltások elolvashatóak, és jelezni fogom neki és is hogy feketét kértem rá.

(#12095) joky72 válasza Weaver (#12094) üzenetére

joky72
(csendes tag)

csorikám,ha te az én csomagomat küldted el akkor hol van a DELL OPTIPLEX 330as gép?vagy azt már elfelejtetted?A csomagodat 2 postai dolgozó ellött bontottam ki,és egy monitor volt bent,amit csoro módon(gondolom nem volt rá pénzed hogy felad)utánvétel küldted,de a DELL gépem nem volt bent,Azt mivel magyarázod hogy nem küldted vissza????tehát azt mindenképp elloptad!!!

tudod teszek róla hogy az egész internet megismerje a neved,mert az hogy ide nem lehet ezek szerint személyes adatot kitenni,azt megértem,de felteszlek minden oldalra amire csak lehet,cimmel telefonszámmal, ha vki ""üzletelni""szeretne veled egyből megtaláljon-

(#12096) joky72 válasza Sanyi2007 (#12091) üzenetére

joky72
(csendes tag)

Én már a rendőrségre járok napok óta,mint pl ma is..egy ilyen szegény ember miatt!!!

(#12098) msi36

msi36
(csendes tag)

Bocsi de tudakold meg nyugodtan önkormányzat alapján hogy kik laktak itt ezelőtt meg hányan azt nem tudom mivel ez albérlet ez internettel kábel tv vel van kiadva ezt nem tudhatom ,hogy ezelőtt kik laktak itt .

(#12099) msi36 válasza msi36 (#12098) üzenetére

msi36
(csendes tag)

Akkor ha te ennyire tudod a Btk törvényt akkor te egy tiszenhárom éves gyereket nem tehetsz nyilvánosságba mert akkor Te nagyon de nagyon meg fogod szopni de ezt gondolom Te is tudod !!!

(#12100) Oczu

Oczu
(senior tag)

msi36, Joky72, fejezzétek be az itteni chat-elést!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.