Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeepDish


DeepDish
őstag

Bemutattak az uj SE-t P990i lett a neve!!!

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pc3_1_1&zone=pc&lm=pc3_1&prid=3982

(#2) DeepDish


DeepDish
őstag

Operating system - Symbian OS v9.1
Software platform - UIQ v3.0
Size - 114 x 57 x 25
Weight - 155g with battery and flip keyboard
Screen - Large 2.8 inch QVGA (240 x 320) touch screen with 262 k colours that supports landscape view for camera, video imaging and browsing
Interaction - Using touch screen, 3 way Jog Dial and dedicated buttons
WLAN - 802.11b compliant
Bluetooth - Includes car handsfree profile
Infrared - Yes
USB - Yes and charging via USB
UMTS - E-GSM 900, GSM 1800, GSM 1900 and UMTS 2100
Application memory - Up to 80 MB user free memory
Camera - Integrated 2 megapixel CommuniCorder 24 bit colour depth, autofocus for still pictures, video clip recording and video calls
Video telephony - Application included which allows video calls and video conferencing via the built-in dual cameras
Media player - Supports playback, streaming and playlists
Activity menu - Customizable top level menu
Upgradeable - Via Sony Ericsson Update Service
FM/RDS radio - Yes
Browser - Opera browser (version 8) supporting frames and javascript
Push email - Prepared for all major e-mail solutions including Research in Motion (Blackberry)
Messaging - SMS, MMS and email
PIM applications - Contacts, Calendar, To Do, Jotter for notes and sketches, Voice memo and Calculator, Converter, Stop Watch and Timer
Viewers - Microsoft Excel. Word, Powerpoint and Adobe PDF
Editors - Microsoft Word and Excel
Themes - Easy personalisation of animated icons, screensavers, wallpapers and skins
Speaker phone - Yes
Memory Stick - Memory Stick PRO Duo slot for up to 4 GB removable memory. 64 MB supplied
Flight mode - Includes option to turn Wi-Fi on
Local and remote synchronisation - via SyncML
Business telephony - Yes
Java™ ME platform support - Both CDC and C

(#3) DeepDish


DeepDish
őstag

http://mobil.mkf.se/ArticlePages/200510/10/20051010103014_MKF_MOB_Administratorer805/20051010103014_MKF_MOB_Administratorer805.dbp.asp


Video rola !!!!!!

(#4) tr00p3r


tr00p3r
őstag

jó a ''blog-od'' ;)

(#5) Pompi válasza DeepDish (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Te nagyon kész vagy.
Egyrész mondhatom remek topik címet találtál ki. :(((
Másrészt, 2 percen belül 3 hozzászólás... :(
Harmadrészt nem 990i hanem csak simán 990...

Szerk: az ilyen 90k-s (vagy nagyobb) képeket meg ha lehet linkelt inkább légyszíves.
MOD gomb használatát javaslom továbbra is!!!!


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#6) DeepDish


DeepDish
őstag

[kép]

[Szerkesztve]

(#7) DeepDish válasza Pompi (#5) üzenetére


DeepDish
őstag

CSak fanatikus vagyok !!

koszi az ertelmes hozzaszolasod!!! :O;]:((


u.i: Abszolute nem nagy kep errol meg ennyit!!

[Szerkesztve]

(#8) Pompi válasza DeepDish (#7) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A te értelmes hozzászólásaidról ne beszéljünk, annyira fanatikus vagy, hogy a telefon típusszámát se (4 karakter) se tudtad pontosan ide írni.
A 90 kb-os kép meg hidd el nagy egy fórumba, modemmel, vagy mondjuk GPRS-el (hamár mobil fórum) akár fél percig is töltődhet... köszi...

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#9) DeepDish válasza Pompi (#8) üzenetére


DeepDish
őstag

Megkoszonnem ha epito jellegu hozzaszolasaid lennenek es nem csak kritizalnal a faszsagaiddal!!!

Hibazni emberi dolog ehhez meg ezt tudom hozzafuzni!
Gratulalok,hogy ilyenekbe tudsz belekotni csak! :(((

(#11) DeepDish válasza Kalandor (#10) üzenetére


DeepDish
őstag

THX ;)

(#12) Wajk válasza DeepDish (#2) üzenetére


Wajk
addikt

szép, de azt nem bocsátom meg nekik, hogy lenyestek a szép nagy LCDből...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#13) DeepDish válasza Wajk (#12) üzenetére


DeepDish
őstag

p910 2.8''
p990 2.76''

Nem veszes szerintem!
De ami idegesito ,hogy meg mindig nem lesz vilagitas pl QWERTY-n ami fontos lenne igaz ez csak 1 aprosag de P910i-bol kiindulva gondolkodhattak volna!

(#14) Wajk válasza DeepDish (#13) üzenetére


Wajk
addikt

szóval a képek az látszik, hog yvan egy flip, ha lehajtod alatta egy gwerty bill, amit már nem lehet lehajtani nem? legalábbis a képek szerint.
akkor most azt is le lehet hajtani?

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) DeepDish válasza Wajk (#14) üzenetére


DeepDish
őstag

Azt mar nem duplan lehatani mi ertelme lenne :C

Aszem igy hasznalhatobb lesz a bill!

(#16) Pompi válasza DeepDish (#13) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez a billentyű világítós infó tuti?
Mert a QWERTY billentyűzet fix, így már semmi akadály nem lenne a megvilágításának... meg a billentyűk is úgy néznek ki mint amik átvilágíthaóak.

Feel Good Inc.

(#17) ByB


ByB
addikt

Nem aprózták el! :Y Ezt tényleg egy fullos teló lett!!! Van olyan populáris dolog, amit ebbe nem zsúfoltak bele? + Szimpatikus, hogy a sonyericsson.hu oldalán is feltűnt és nem kell heteket várni, mint más gyártóknál! ;]

(#18) ByB válasza Pompi (#16) üzenetére


ByB
addikt

Biztos, hogy világítanak! A hivatalos oldalon található képeken látszik is, ráadásul pont amit írtál, ha fix akkor tényleg egyszerű megoldani és világítás nélkül, szinte használhatatlanok!

(#19) orkester


orkester
senior tag

Nekem tetszik!:C

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#20) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Nah ez a teló sem a gyorsasága miatt lesz elterjedt!
de az kétségtelen h tudásban naon ott van!

(#21) Pompi válasza ByB (#18) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ez a billentyűvilágítás téma pipa :)

Tényleg bekerült a productok közé az SE site-on, ez dicséretes.
Viszont, akkor ezek szerint mégiscsak ''i'' lesz ?
Mert az első hozzászólásban linkelt sajtó bejelentésben simán P990-nek írják...
Bővebben: link
De ide már P990i-ként került :F
Bővebben: link

Csak mert az első hsz alapján leszóltam a lelkes topiknyitót, mondjuk akkor még úgy is volt, hogy nem ''i'' :DDD

Feel Good Inc.

(#22) DeepDish válasza Pompi (#16) üzenetére


DeepDish
őstag

En ugylatom,hogy vilagos a bill / feher/ es azert latszik ugy,hogy vilagit es masok szerint sincs benne ,mikozben elvileg mar semmi akadalya nem lenne plane,hogy most mar nem flippes a bill igy sokkkal egyszerubb lenne nekik is !
Remelem igazatok lesz es vilagitani fog!!

u.i: Szerintem nem lesz lassu, saccra olyan,mint P910i ha videot megnezitek!! :D

(#23) DeepDish válasza Pompi (#21) üzenetére


DeepDish
őstag

Erre nem mondok semmit se inkabb :DD

(#24) Pompi válasza DeepDish (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az a baj, hogy az a videós cím totál nem jó, csak már nem akartam azt is a fejedhez vágni ;]
''[L]'' és ''[/L]'' közé írd az ilyen címeket, hogy könnyebben meg lehessen nyitni.

Feel Good Inc.

(#25) Viktor0610 válasza Pompi (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg a SE minden nemzetközi (international) piacra szánt telefonja i végződést kap.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#26) DeepDish válasza Pompi (#24) üzenetére


DeepDish
őstag

Figy nemtom mi bajod velem de en nem csesztettelek es ha jobban megnezned es ctrl+c ---> ctrl +v es lam lam muxik!!

Ehhez sem akarok semmit sem hozzafuzni :C


Bővebben: link

:R

[Szerkesztve]

(#27) Pompi válasza DeepDish (#23) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ne is mondj. Mert a 90k-s képeddel és az a ''faszságot dumálok'' szövegeddel így is túlléptél pár határt...

Feel Good Inc.

(#28) DeepDish válasza Pompi (#27) üzenetére


DeepDish
őstag

REszemrol off nemtok mar mit mondani !!! :(((
Akkor veszem figyelembe irasod ha topic cimre iranyul!!

[Szerkesztve]

(#29) Pompi válasza DeepDish (#26) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az a baj, hogy kilóg a link szövege a hozzászólásodból, ezért nem elég azt kijelölni amit lát az ember, hanem az alatta levő üres sort is ki kell.
Nem érdekel, hogy mit veszel figyelembe és mit nem.
Két dolgot kértem eddig, az egyik, hogy nem linkelj nagy képet, a másik meg, hogy próbált meg a linket linkként és ne szövegként ide hányni.
Te se vettél figyelembe. Egy tiszteletlen rohadt nagy nagy nulla vagy a szememben.

Itt a link rendesen:

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#30) DeepDish válasza Pompi (#29) üzenetére


DeepDish
őstag

Nekem muxik masodjara neztem meg es kuldtem masnak is nekik is ment!!

(#31) Digital


Digital
addikt

Szerintem a P910i elrendezése talán a legjobb a P szériában,ezen az új modellen használhatatlanok az apró gombocskák :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) DeepDish válasza Digital (#31) üzenetére


DeepDish
őstag

Amig nem fogtuk kezunkbe addig minden lehetseges! :D

(#33) Digital válasza DeepDish (#32) üzenetére


Digital
addikt

Nyáron szemeztem egy P910i-vel,na az tetszett :C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#34) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Megvan az új telefonom.

Mivel eddig is okostelefont használtam, ehhez ragaszkodom a jövőben is, viszont olyat szerettem volna, ami 3G-s és nem Nokia.

Ez a telefon gyönyörű, és mindent tud, ami nekem kell. Alig várom, hogy bejöjjön.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#35) deicide válasza DeepDish (#22) üzenetére


deicide
veterán

nekem p900am volt, abban azt szerettem, hogy nem kellett hozzá billentyűzet, le is szedtem róla, erről ezekszerint a billentyűzetet nem lehet leszedni? mert az elég nagy baj.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#36) Digital válasza deicide (#35) üzenetére


Digital
addikt

Hát igen :( Tök bulin nézett ki egy P910i leszedett billentyűkkel!:)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#37) DeepDish


DeepDish
őstag

P900-nal en is levettem de most is mobilrol vagyok es nagyon megkonnyiti a helyzetem a qwerty bill es helyes,h odaraktak raadasul friss infoim szerint bill vilagitas is lesz!!

(#38) SGC


SGC
tag

Az elnevezésben az i valóban a nemzetközi verziót jelenti, ahogy az a az é-amerikai picra szántat, a c a kínait. Kivéve a P800-at, ahol a 3. számjeggyel különböztették meg 1mástól őket.

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

(#39) DeepDish válasza SGC (#38) üzenetére


DeepDish
őstag

Akkor megis csak jol irtam! )

(#40) DeepDish válasza SGC (#38) üzenetére


DeepDish
őstag

The P990 will be commercially available in Q1 2006. The variants will be:


P990i Dual mode UMTS (2100MHz) - GPRS 900/1800/1900 for Europe, Asia Pacific, Middle East, Africa

P990c Dual mode UMTS (2100MHz) - GPRS 900/1800/1900 for Mainland China. Launch for mainland China dependant on availability of 3G services.

The P990 will be available in 4 hardware keyboard variants: QWERTY, QWERTZ, AZERTY and Russian

(#41) bLaCkDoGoNe válasza DeepDish (#40) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De messze van még 2006 első negyedéve... :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42) DeepDish válasza bLaCkDoGoNe (#41) üzenetére


DeepDish
őstag

Eddig is sokat vartam mindig Se-re ,most is kibirom addig guyjtom a dellat! :D

(#43) DeepDish


DeepDish
őstag

Használja a képernyőn lévő billentyűzetet, a kézírás-felismerő alkalmazást, illetve a P990i megvilágított billentyűzetét. SMS, MMS és e-mail üzenetek. Gyors és egyszerű.



Ez tultargyalva!! :DD

(#44) AS


AS
félisten

Na itt van pár magyar info:



Symbian OS v9.1 (UIQ v3.0)
114 x 57 x 25 mm, 155 gramm
2.8''-es 240x320-as 262.144 színű érintésérzékeny TFT kijelző (vízszintes módban is működik)
WLAN - 802.11b, Bluetooth, Infrabörös és USB átvitel
GSM 900 / 1800 / 1900 és UMTS 2100
80 MB belső memória + 64 MB MS Pro DUO kártya (max. 4 GB-ig bővíthető)
2 megapixeles kamera
Videotelefonálás
RDS képes FM rádió
Push email (BlackBerry)
SMS, MMS és email támogatás
Opera v8.0 böngésző (keret és javasript támogatással)
Online szoftverfrissítés
Microsoft Word, Excel, PowerPoint és Adobe PDF megjelenítők
Microsoft Word és Excel szerkesztő
PIM alkalmazások (Naptár, teendők, Hangjegyzet, Naptár, Konverter, Stopper, Visszaszámláló, stb.)
Témák
Kihangosító
Repülőgépes üzemmód, melyben a WiFi aktiválható


[kép]

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) Ombi5


Ombi5
őstag

Tok jo hasonlitas kepmeretrol ERdemes megnezni!!

P910i vs P990i

Bővebben: link
Bővebben: link

(#46) Noncsi válasza Pompi (#29) üzenetére


Noncsi
tag

''Egy tiszteletlen rohadt nagy nagy nulla vagy a szememben.''

Már ne haragudj, de ez nem túlzás egy kicsit? Egyáltalán nem volt tiszteletlen veled, ellenben te vele... Nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te! :F

Szerintem kerüljük a személyeskedést! Sértegetések nélkül is meg lehet mondani a másiknak ha valami nem stimmel!

(#47) Pompi válasza Noncsi (#46) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Örülök'', hogy felhoztad a témát és lehet megint feleslegesen OFFolni.
Ez a Te véleményed, az meg az enyém. Nem ér annyit nekem a téma, hogy kifejtsem miért írtam azt amit írtam, aki megérti megérti, aki nem az nem.
Ezzel ezt a témát én végérvényesen lezártam, jó lenne tényleg csak a telefonról beszélni.

Feel Good Inc.

(#48) Pompi válasza Ombi5 (#45) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ebből is látszik, hogy a kijelző mérete miatt nem olyan nagy baj, a befixált billentyűzet. A másik topikban kiszámoltam, hogy a régi telefon kijelzőjének arányait és a mostani vízszintes felbontását alapul véve a 990-nek 240x370 lehetett volna a felbontása a 240x320 helyett, lehet, hogy annál az 50 pixelnél többet ér a talán normálisabban használható billkó.

Noncsi:
a kedvedért még egyszer visszaolvastam a történteket, az én olvasatomban ez úgy néz ki, hogy én kértem tőle valamit (nagy képek beszúrása, normális linkek, és talán megjegyeztem, hogy nem kellene 5 perc alatt 5 postot dobnia, majd erre ő közölte, hogy ne csesztessem a faszságaimmal. Nálam ez egyet jelent a mások kérésének nem tiszteletben tartásával. Na de itt tényleg végeztem, folytathatjuk máshol, ha ez tényleg ennyire fontos.



[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#49) Flashback


Flashback
addikt

De csúnya ez a telefon... Jól elqrták ezt a P szériát... :(((

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#50) Noncsi válasza Pompi (#48) üzenetére


Noncsi
tag

Annyira nem izgat a dolog, hogy külön veled megvitassam, végül is nem rólam van szó. Viszont nem azért nézegetem a fórumot, hogy mások szidalmait olvasgassam. Ez egy viszonylag kultúrált fórum (ami ritka manapság), maradjon is annak (és ez nem csak rád vonatkozik). Ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.