Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41951) icecave válasza Tibee86 (#41946) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért ugye érzed, hogy a példád nem épp helytálló? Egy lógó lökhárító, vagy repedt üveg azon kívül,hogy szemmel látható dolgok a mindennapi használatot is befolyásolják,hisz karistolja az utat, vagy zavar a kilátásban. Míg az iPhone-os kattogás nem látszik, a rendeltetés szerű használatot sem befolyásolja, pusztán "b*ssza az ember csőrét".

Mint ahogyan a zörgés is ugyanez a kategória, nekem is eszembe jut néha,hogy nem csörgőt vettem a gyereknek (ha lenne) ennyi pénzért. :D

[ Szerkesztve ]

(#41952) vadászcsiga válasza kisbandima (#41947) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem itt 1687 elem van, ebből 1291 low memory, a többi különböző appok crash reportja.

(#41953) Tibee86 válasza icecave (#41951) üzenetére


Tibee86
veterán

Érzem érzem, csak még egyelőre nem megy annyira a beletörődés, hogy ez "ilyen".
Hátlap van rajta, úgyhogy így nem is tudom "kattogtatni", csak nélküle annyira jobb lenne, viszont akkor meg egyfolytában nyomogatnám, hogy hátha elmúlt :)
Viszont, hogy ne csak fikázzak, ma volt az első, hogy komolyabban is használatba volt véve a telefon(t1-2 óra telefonálás, gps(igaz, h leginkább a jelet vadászta csak), folyamatos 3g, netezés) és az akksi még mindig 50% fölött. Ebben nagyon kellemesen csalódtam, mert mielőtt megvettem, azt gondoltam, lehet h egy nap is necces lesz.
Kb. olyan 8 óra használat alatt merül le, persze akkor használva is van, nem csak világít a kijelző.

(#41954) Ragnar95 válasza Gordiann (#41950) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, megmarad,de csak akkor tudsz 4.0-t v 4.0.1-et felrakni a telóra,ha van hozzá shsh-d.
Amúgy nincs egyszerűbb múdszer, csak restore-ral lehet kideríteni,h gyári független-e a teló.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41955) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Mint sponsor app felelős, közelességemnek érzem bejelenteni a mait: Redbeacon 75 kreditért.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#41956) Kartács


Kartács
aktív tag

Hali,

Külföldön függetlenített (USA) iPhone-t itthon lehet már használni vagy még akkor sem?
Köszi

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#41957) ittakary válasza Mela Kehes (#41955) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem most van ezzel együtt 2100 pontom. Ti mire költenétek? Infinity Blade 2 már megvan :) iMovie-n gondolkozok most de félek tőle mert sokan lehúzták.

(#41958) DanielK válasza ittakary (#41957) üzenetére


DanielK
addikt

Én marha anno véletlenül megvettem az iMoviet. Azt hittem , hogy milyen f*sz* lesz vágni a videót. Hát azóta sem csináltam videót. :W

(#41959) szabopali válasza icecave (#41526) üzenetére


szabopali
aktív tag

Igen ez a taxis app nem lesz 1xrű, de készül !
[link]

szabopali

(#41960) Mela Kehes válasza ittakary (#41957) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem most csak 870 van és a Real Racing 2-re gyűjtök. Mondjuk frissíthetnék már a listát, ha lehet ilyen szemtelen kérésem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#41961) Orient84


Orient84
aktív tag

sziasztok,

ha telefon böngészővel felmegyek a freemail.hu oldalára és onnan továbbítok egy olyan levet,amiben van csatolt fájl,azt miért nem küldi tovább?

(#41962) Ragnar95 válasza Kartács (#41956) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet, mivel a 4S már GSM+CDMA és a 4-ből is GSM változatot árulnak :K
ittakary: szerintem felesleges, nagyon kevés dolgot tud a progi, ezen kívül szerintem nem videózol annyit telóval (bár nem ismerem a felhasználási szokásaidat), szerintem Fifa 12-t vagy Modern Combat 3-mat vedd meg,ha van elég helyed :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41963) ittakary válasza Ragnar95 (#41962) üzenetére


ittakary
nagyúr

FIFA egyáltalán nem izgat, a másik milyen?

(#41964) Kartács válasza Ragnar95 (#41962) üzenetére


Kartács
aktív tag

3Gs esetében? arról lenne szó most.
És gondolom cska a hivatalos függetlenítettet a szolgáltató által. :F

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#41965) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lehetséges hogy nyárra lentebb menjen valamivel a használt 3GS-ek ára? Régóta fáj már egyre a fogam, de sajnos 50-60 ezer forintot nem tudok telefonra költeni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41966) bobooo válasza ittakary (#41963) üzenetére


bobooo
addikt

Modern Combat 3 - Akciós játék (nem leértékelt hanem tudod öldöklős) :DD

(#41967) Ragnar95 válasza Kartács (#41964) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem írják,h az GSM v CDMA változat, rá kéne kérdezni a dologra. Szolgáltató nem függetlenít tudtommal Amerikában, csak a hivatalos AppleStore-os jó.
Amúgy amennyibe ott kerül a teló, inkább egy 4-re gyűjts szvsz, jobban megéri.
ittakary: szerintem a legjobb mobilos FPS, eléggé CoD:MW feeling, nekem nagyon bejött, sztori elég jó, grafika gyönyörű, irányítás is jó, csak sajna 1,7giga helyet foglal, úgyhogy meg kellett válnom tőle, 16gigába nemfér bele annyi :D
kovy29: van rá esély, a következő iPhone megjelenése mindenképpen lenyomja az előzőek árát,de addigra már nem lesz új szoft a 3GS-re, tehát inkább egy 4-et éri meg venni majd...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41968) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#41955) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, még 20 pont és meg van az IB2 vagy más. Nemsokára dontenem kell.

Ittakary
Valamelyik Apple app esetleg?

(#41969) DanielK válasza Ragnar95 (#41967) üzenetére


DanielK
addikt

Én úgy tudom, hogy csak az AT&T nem függetlenít Amerikában, a többi igen. Persze hülyeséget nem akarok beszélni! :B
Ezért jó egy 32GB-os iPad 2! :P

(#41970) Ragnar95 válasza DanielK (#41969) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehetséges, én is csak az AT&T-ről hallottam,h nem függetlenít,a többi lehet,h igen.
Megjelenik a 3, nekem is lesz egy 32 v 64 gigás :P Mondjuk 32-es iPod TOuchomat is sikerült megtelítenem, szóval... :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41971) Vandie


Vandie
tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen érdeklődök-e, de azt szeretném megkérdezni Tőletek hogy vodafonnál érdemes iphone4-et részletfizetéssel kihozni vagy T-Mobiltól? A Vodafonet sokan szidják a lassú netsebesség miatt illetve a rossz lefedettség miatt...viszont a vodánál kedvezőbb a részletfizetés és a telefon ára is...Mit javasolnátok, merjem a Vodafonetól elhozni? Köszönöm!!

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#41972) Ragnar95 válasza Vandie (#41971) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha olcsóbban jössz ki a dologból, akkor nyugodtan, én kb6 éve vagyok az ügyfelük és semmi gondom nem volt velük, mindenhol tökéletes a lefedettségük, ahol én lakom, ott jobb is, mint a T-nek, a netsebesség ugyanolyan, amíg nem lassítanak, tehát nem léped túl az adatforgalmi korlátot, szóval én tudom a Vodát ajánlani :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41973) Gordiann válasza Ragnar95 (#41954) üzenetére


Gordiann
őstag

Köszi szépen!

(#41974) Vandie válasza Ragnar95 (#41972) üzenetére


Vandie
tag

A 8gigásnak 85 a vége , míg a T-nél is,de a kezdője 40 míg a vodánál ez 22....egy körülbelül ugyanolyan tarifa esetében. és a benne foglalt net is a vodálnál a több ( 1 giga), kevesebb havidíj mellett...(700Ft eltérés)...a vodafone felé hajlok csak egy T-s barátnőm akinek szintén iphone-ja van inkább le akar beszélni róla,de ha neked nincs vele gondod, szerintem megvan a válasz. Gondolom havi 1 giga net az már jónak számít hozzá.

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#41975) Ragnar95 válasza Vandie (#41974) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is annyi van és napi 3-4óra mobilnet mellett is elég, ma pl 5 óra netezés mellett sikerült 50 mega adatforgalmat generálnom,úgy,h 3 mobilra ment a net kb 2 órán keresztül... :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41976) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#41975) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem nyomod gyengén :D mármint a megosztást.

De nem óra alatt ugye? Te olyat nem csinálsz. :D

[ Szerkesztve ]

(#41977) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#41976) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Suliban haverjaimnak kellett :DD :P
A 3-ból én voltam az egyik, szóval csak 2 másik telónak osztottam meg :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41978) asuspc96


asuspc96
senior tag

Szerbusztok!

az miért van, hogy így becsíkozza a képet amikor másolok/vagy erről töltök egyből fel a netre...
Régebben ez nem volt....

előre is köszi, asuspc96 :R

[ Szerkesztve ]

(#41979) Vandie válasza Ragnar95 (#41975) üzenetére


Vandie
tag

köszönöm...és az igaz hogy a fehér színű az sárgul egy idő után? Elvileg fehérben szeretnék...

Samsung Galaxy S9 -->Samsung Galaxy S10-->Samsung Galaxy S21

(#41980) Ragnar95 válasza Vandie (#41979) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én erről nem hallottam, szerintem nem lesz gond a fehérrel sem :)
vadászcsiga: szerinted órákon kívül töltök 2 órát is a suliban? ;] :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41981) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#41980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha tippelnem kéne nem :DDD

(#41982) kisbandima válasza vadászcsiga (#41952) üzenetére


kisbandima
tag

Úgy tűnik mégsem az iOS, hanem a sok megnyitott program lesz a ludas. Az Activity Monitor Touch szerint 13 mb szabad memóriám volt, amíg be nem zártam néhány programot. Most már 150 mb van. Nincs olyan program, amelyik megmutatja, hogy a programok mennyi memóriát használnak külön-külön? JB persze nem jöhet szóba.

(#41983) ittakary válasza asuspc96 (#41978) üzenetére


ittakary
nagyúr

Először másold fel PC-re és onnan töltsd fel. Hiányos a JPG fájl!

(#41984) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#41981) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Helyes válasz ;] :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41985) asuspc96 válasza ittakary (#41983) üzenetére


asuspc96
senior tag

nem ezt így másolja a pc-re is....nem értem... :Y (szóval most ez így korrekt)
Azt kell kitalálni miért másol így! (de az összeset gramra 384kb-re)
most egyedüli menekülési tervem erre nézve a dropbox...

asuspc96

(#41986) LogitechG15


LogitechG15
tag

Sajnos valószínüleg letiltották a telefonomat(folyamatosan azt írja ki, hogy nincs szolgáltatás restore után is, pedig a sim jó és térerő is van itt, csak holnap tudom más sim kártyával kipróbálni) 1 hónapja vettem az idea budában vagyis nem vettem hanem egy hibásat cseréltek ki erre, vadonat új volt. Van bárkinek tapasztalata velük? Sajnos mivel épp idegbajt kaptam hogy csak 8 gigásat tudnak adni a 32-esért cserébe teljesen kiment a fejemből az adásvételi ami csak is az én hibám és így valószínüleg már baszhatom az egészet, de ha valakinek van ötlete, hogy mit tegyek azt szívesen fogadom. T-mobile függő iphone 4... T-mobilhoz be kell mennem, hogy megtudjam, hogy le lett-e tiltva vagy mi a teendő ilyenkor?

(#41987) __H4X0R__ válasza LogitechG15 (#41986) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Azért csak úgy egy telefont magától nem tiltanak le, valamit csináltál vele? Vagy esetleg amióta megvan a telefon, azóta most Restoreoltál először?

www.kristofnagy.com

(#41988) LogitechG15 válasza __H4X0R__ (#41987) üzenetére


LogitechG15
tag

Nem, restoroltam már többször is most azért csináltam hátha attól megjavul. Azért gondoltam hogy tiltották, mert megtalálja a hálózatot a szolgáltató menüpontban, de nem megy fel rájuk, ha kiveszem az autómatikus opciót akkor kiírja mind a három szolgáltatóra, hogy "korlátozott hálózat. A kiválasztott mobil hálózata korlátozott. A beállítások használatával választhat másik hálózatot". Vodás kártyával is kiírja hogy nincs szolgáltatás pedig tudtommal egy függőnek nem azt kéne de lehet tévedek, viszont azzal nem is talál szolgáltatókat, gondolom azért mert függő, egy ismerősöm szerint nem így viselkedik ha tiltották. Ami főleg azt erősíti hogy tiltották, hogy egy ismerősöm szerint az ideások ott verik át az embert ahol tudják, de még mindig úgy gondolom hogy nincs semmi oka a tiltásnak. Egyébként nem csináltam semmit extrémet vele legjobb tuomásom szerint, nem szedtem szét, nem állítgattam semmit csak használtam, jailbraket sem használtam.

(#41989) __H4X0R__ válasza LogitechG15 (#41988) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Mondjuk ha JB-t se használtál, az elég érdekes, garancia papír sincs?

www.kristofnagy.com

(#41990) LogitechG15 válasza __H4X0R__ (#41989) üzenetére


LogitechG15
tag

Nincs, semmi sajnos ahogy írtam. T-mobilba kell valamilyen papír róla?

(#41991) vadászcsiga válasza LogitechG15 (#41988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Számlával nem késtél el?

(#41992) icecave


icecave
nagyúr

Lassan egy éve vagyok T-mobile előfizető és azóta először vettem hasznát a mobil TV-nek. Drága egyetlenem későn ért haza és most tudott nekiállni főzni. A barátok közt (nem röhög) meg most van, a Tv meg bent a nappaliban. Eszembe jutott, hogy van 40 óra mobil TV az előfizetésemben, úgyhogy beizzítottam neki az iPhone-on, odatettem a polcra, és a probléma megoldva :D :C

[ Szerkesztve ]

(#41993) __H4X0R__ válasza LogitechG15 (#41990) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Hát érdeklődd meg a t-Mobile-ban hogy valójában mi is, van, bár előtte probáld ki egy másik T-mobile-os kártyával, ha utána is rossz, akkor T-mobile, aztán reménykedj, h valami más volt a probléma...

www.kristofnagy.com

(#41994) Roland93 válasza Ragnar95 (#41975) üzenetére


Roland93
aktív tag

Hogyan lehet megosztani a netet? :)

(#41995) bobooo válasza Roland93 (#41994) üzenetére


bobooo
addikt

wifi beállításokba mész és van egy olyan pont h hálozat készítés ott megadod az adatokat és a többiek már látják is a telefonod

(#41996) vadászcsiga válasza icecave (#41992) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ipaden nem lett volna jobb vagy azzal nem megy?

(#41997) icecave válasza vadászcsiga (#41996) üzenetére


icecave
nagyúr

Azzal nem megy... mert ugye iPhone-ban van a sim, és a műsorújság alkalmazás kell hozzá. Így csak akkor volna iPadon,ha az 3G-s lenne, és abban volna a sim. Ilyen srteam cucc biztos van iPhone-ról iPadra, majd megnézem.

(#41998) LogitechG15 válasza vadászcsiga (#41991) üzenetére


LogitechG15
tag

Bocsi, de nem értem a kérdésed. Elkéstem, mert nem kértem akkor amikor megvettem és nem is tervezem ezután sem már.

(#41999) Gordiann


Gordiann
őstag

Mégegy kérdésem van:

Lehetséges az, hogy egy iphone nem gyárilag független, de nincs rajta cydia??

(#42000) __H4X0R__ válasza Gordiann (#41999) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Lehetséges.

www.kristofnagy.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.