Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merqree

    őstag

    Tegnap délután vettem át a készüléket.
    Vettem hozzá fekete tokot, de ami meglepett, hogy gyárilag is volt benne egy fekete gumiszerű tok.
    A boltban megmutatták hogyan kell a SIM-eket behelyezni, a szintén gyári tartozék védőfóliát pedig kérésemre feltették a kijelzőre. Még egy szerencse sütit is kaptam :)
    A készüléken 4.4.2 PingDigital rendszer fut, teljes magyarsággal.
    A felmásolt mp3-aknál van egy-két file, ahol kínai betűk jelennek meg a "á" helyett, de ez szerintem karaktertábla hiba. Túlélem, simán.

    Még régi SIM kártyám volt (2006ban kaptam), így felkerestem a V-on ügyfélszolgálatát, ahol díjmentesen kicserélték nano SIMre.
    Otthon minimálisat bütyköltem vele, egy-két számomra fontos programot telepítettem, fiókokat állítottam be.
    Gördülékenyen ment minden. Majdnem. Erről picit lentebb, mert én ronthattam el valamit.

    Tehát ma reggel már csak ez a készülék van nálam. Waze-t használom éjjel-nappal a BP-i közlekedésben, így elmondhatom, hogy semmilyen problémám nem volt, gyönyörűen végig, stabilan az úton vezetett. Tehát nekem teljesen pozitív a tapasztalatom ezidáig.

    Amivel nem bologultam:
    - a V-on kártyához nem tudtam beállítani a telefonszámomat, valamiért mindig sikertelen
    - a SIM eszköztár-t elindítva kiválasztom a V-on kártyát, és kiírja, hogy az alkalmazás eltávolításra került
    - Viber: ez készülék független, sajnos nem tudom csak az egyik számhoz hozzárendelni, és ez zavaró számomra, így a viber egyelőre várat magára, fórumokban keresek. Nem sok sikerrel. Inkább sikertelenül, már ami azt jelenti, hogy nem lehet dual SIM-es telefonon mindkét kártyához függetlenül felrakni.
    - nem tudom megváltoztatni az ébresztő hangját, de ez szerintem csak a saját file-jaim máshova másolásával meg fogom oldani
    - a kezdőképernyőn lévő zenelejátszó és galéria lapokat nem tudtam még kikapcsolni, számomra ezek nem fontossak, hogy szinte azonnal elérjem őket.

    Összességében nagyon pofás telefon, de még nagy gyerek cipőben járok.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés