Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hellas204


hellas204
csendes tag




Egy olyan programot keresek szoval 1 inernet limitert ami mukodik is.program Neveket mondjatok.A net limtert probalatam ki de ezt keptelen voltam hasznalni nem lattam csak a szervert a tobbi gepet a halozaton nem lattam!(tippek hogyan kell hasznalni hogy a tobbi gepet is lassam az is jo)



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koszi aki valaszol!!!!!!!!!!!!!!

(#2) VladimirR válasza hellas204 (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

neveket kersz? szuletesedkor nem kaptal?
itt egy par: bela, sanyi, geza, ferenc, bandwith contorller, istvan, pal, peter...

jah es en meg kevesebb felkialtojelet kerek

(#3) I_Am válasza VladimirR (#2) üzenetére


I_Am
veterán

''program Neveket mondjatok.'' ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) @rglaaf válasza I_Am (#3) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem kéne valakiknek valamit elolvasni:F

PSN:BiZzare_0 ️

(#5) fene_vad


fene_vad
senior tag

hat a netlimiter nekem sem akar mukodni...
a gepemen chello, halokarival meg kerio winrout lite-al ket masik gep fele megosztva. net megy mind a 3 gepen, haloban nem lat senki semmit. ha cszni akarok, mig mas browsol a masik 2 gep valamelyiken, ugral a pingem 10 es 500 kozott. feltettem a 2 kliensgepre a netlimitert, lekorlatoztam a browsert a savszel 25%-ra, megis 90 kbps-el tolti be az oldalakat, nekem meg ugral a pingem... a bandwidth controller meg szetbszta az egesz halot, nemment semmi, pedig esszeruen igyekeztem beallitani a dolgokat.
kerio winroute pro megoldana a problemamat? (netmegosztas, filemegosztas, netkontroll)
okosak valaszoljanak nekem szep szoval

(#6) Fade_Away válasza VladimirR (#2) üzenetére


Fade_Away
őstag

megvan a módeszer amivel elérhetjük újonc nenyisson topicot:
kiidegeljük.....
:)

jaés VladimiR ha mégeccer beszólsz felrakom a SC-BWt és jól elverlek! :)

(#7) Nyuf válasza Fade_Away (#6) üzenetére


Nyuf
senior tag

Ha minden új embert el akartok kergetni akkor hajrá...

[Szerkesztve]

Debian amd64 sarge

(#8) VladimirR válasza fene_vad (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

attol tartok hogy ezen a problemadon nem igazan tudsz segiteni, legalabbis windoze alol nem
van ugyanis a csomagoknak prioritasa es en ugy vettem eszre, hogy a http protokoll szinte mindennel elobbre valo, igy elkerulhetetlenul; kihagy par csomagot a cs
meg netlimiter nem is a legjobb megoldas, mert a kliens gepen barmikor atallitjak a limitet, amig te jatszol - meg netlimiterrel csak ovatosan, mert ha azon a gepen is fut, amin jatszol, akkor egymagaban elrontja a ping-et
az optimalis megoldas valami olyasmi lenne, amivel lehet allitani a csomagok prioritasat port, program, vagy protokoll alajan - ha jol tudom, ezt csinalna a qos is, de nem a legjobb munkat vegzi - elvileg linux alatti qus mukodik rendesen, de ehhez nem ertek, csak egy haverom mondta

Nyuf: csak azokat, akik nem tudnak normalisan megfogalmazni egy kerdest ;]

[Szerkesztve]

(#9) LordX válasza fene_vad (#5) üzenetére


LordX
veterán

Ugye ki is pipáltad, hogy korlátozzon, nem csak beírtad, hogy xy kbps legyen a limitja? :B Mert találkoztam már olyannal, aki csak nyígott, hogy nem csinál ez a progi semmit, amikor meg megnéztem, akkor meg nem pipálta ki, hogy limitáljon :)

Egyébként olyannal nem találkoztam, akinél nem ment volna.

(#10) Hellas válasza hellas204 (#1) üzenetére


Hellas
senior tag

Héééééééééééééé!
Lopják a nevem!:))

(#11) fene_vad


fene_vad
senior tag

hööö! pipa is van?:DDD
termeszetesen kipipaltam, lehet, h VladimirR-nak van igaza a protokollprioritassal... az a problema nem all fenn, h a kliensek atallitanak a netlimitert, mert mind2 gep 2 meteren belul van, siman ralatok:))
lehet valami olyan kobunkos megoldast kene csinalnom, h a halokartya teljes forgalmat csokkentem radikalisan... de azt sem tudom, h h kell... halozatokhoz igen lama vok.
qos? qus? aszmeg eszik vagy isszak?:)))

(#12) hellas204 válasza Hellas (#10) üzenetére


hellas204
csendes tag




tehat alimittel nincsen gond csak annyi az egesz hogy nem latja a tobbi gepet!!!

(#13) fene_vad


fene_vad
senior tag

uppala

(#14) Hellas válasza hellas204 (#12) üzenetére


Hellas
senior tag

Ezt most miét arra válaszoltad?:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.