Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) Benmartin válasza Gyula bacsi (#550) üzenetére


Benmartin
senior tag

(#552) x64 válasza x64 (#549) üzenetére


x64
aktív tag

up!

(#553) Gyula bacsi válasza Benmartin (#551) üzenetére


Gyula bacsi
csendes tag

Mindenekelőtt köszönöm a tippet!

A helyzet viszont az, hogy sajna nem használt (se a 810978, se a 250747 és a 260650 sem).

Még annyi hozzátartozik a dologhoz, hogy ez az egész jelenség onnantól kezdve jelent meg nálam mióta SP2-t tettem fel az XP-re.

Tipikus példa amúgy amivel ezt le lehet tesztelni, az az ha valaki megpróbál egy olyan index.hu-s fórumról képet letölteni a context-menü 'Save Picture As' szolgáltatásával, ahová raktak föl valamilyen képet. Itt, ha IE-lel próbálkozom, mindig bitmap-ben akarja lementeni a kis rohadék.

Reginam occidere nolite timere bonum est. Si omnes consentiunt ego non contradico.

(#554) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Feldobtam az IE7-est és azóta nem tudom nézni a Videobomb-on a videókat, csak az jelenik meg a videók helyén, hogy ''Flash Video''...
Valamint ha pl. itt a Prohardveren mászkálok, a hirdetések miatt mindig kidob egy ablakot az ActiveX dolgok miatt. Ezeket hol lehet engedélyezni, mert idegesítő,hogy se videót nem tudok nézni, meg a hirdetéseknél pl. mindig kidobja a figyelmeztető ablakokat...

Köszi a segítséget!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#555) moonman válasza KisApám (#554) üzenetére


moonman
titán

telepítsd újra a flash playert.

(#556) moonman válasza x64 (#549) üzenetére


moonman
titán

azt is mondják, hogy a sok letöltés és telepítés miatt túlterhelődött az ms eme központi kezdőoldala. próbálkozni kell, egyszercsak túljut rajta.

(#557) Flashback


Flashback
addikt

Szóval:
Hibajelenség: Nem játszik le videót egy videomegosztós portálról sem, már cirka 2 napja! Nem telepítettem előtte semmi Flash v Javahoz közeli dolgot.
Youtube: Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Click here to get the latest flash player.
Videa: A videó lejátszásához Flash Player 8 vagy újabb változat szükséges, amelyet innen tölthetsz le!

Amivel eddig próbálkoztam:
- Flash újratelepítése webről, és telepítővel
- Java újratelepítése
- IE 7 Final telepítése
- IE bővitményeknél, ki és bekapcsoltam a Flash plugint.
- Firefox (ez alol mennek is a videók, de nekem IE kell)

Szerintetek mit kellen még csinálnom hogy működjön?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#558) Flashback válasza Flashback (#557) üzenetére


Flashback
addikt

A félreértések elkerülése végett:
Nekem nem azóta nem játszik le videókat mióta felraktam az IE7-et nekem IE6-alól sem játszott videókat :(

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#559) KisApám


KisApám
addikt

Tools-Manage Add-ons - MINDEN engedélyezve van, mégis blokkol minden ActiveX-et, Falsh-t...

Hulladék ez az IE7, mióta felraktam, mindent lelő, és nem találni hol lehet visszarakni, hogy megjelenjen... vagy baromi béna vagyok... de eddig működött minden...

Valaki tud segíteni?
Még az Avant Browserrel sem tudok mit csinálni, ott is lelő mindent...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#560) moonman válasza Flashback (#557) üzenetére


moonman
titán

[link]
gép újraindít
felmész mondjuk index.hu-ra
flash telepít
elvileg így jó.

(#561) moonman válasza KisApám (#559) üzenetére


moonman
titán

pontosan mit értünk ''blokkol'' alatt?

(#562) bbazsy


bbazsy
őstag

sziasztok!

nem tudja valaki, h mivel lehet esetleg a firefoxos bookmarkokat átrakni IE favouritesbe?


köszi
bébé

..

(#563) massssza


massssza
csendes tag

Olyan problémám van hogy az explorer rendszeresen be záródik automatikusan, van amikor 5-10 mp, de van amikor 1-2 p után! Már lefutattam mindent nincs vírus és nincsen kémprogram a gépen! Mi lehet a probléma?

(#564) moonman válasza bbazsy (#562) üzenetére


moonman
titán

(#565) moonman válasza massssza (#563) üzenetére


moonman
titán

6-os vagy 7-es? 6 esetében sfc /scannow 7.0-t meg lehet probalni ujratelepiteni.
vagy
iexplore /rereg
vagy
valamelyik bovitmeny (activex) megserult, tiltsd le oket, nezd meg, hogy ugy is csinalja-e, esetleg IE7 eseten lehet no-addons-szal inditani, vagy csokkentett mod halozattal.

(#566) Ziog


Ziog
aktív tag

Lehet, hogy volt már róla szó én sajnos nem találtam meg. 7-es explorerben, meg lehet, adni valahol, hogy mi legyen az alapértelmezett letöltési mappa?

Előre is köszönöm, és bocs, ha már volt

(#567) moonman válasza Ziog (#566) üzenetére


moonman
titán

[link] írd bele a kívánt könyvtárat és importáld be jól.

(#568) Ziog válasza moonman (#567) üzenetére


Ziog
aktív tag

Még egy kérdésem lenne, szintén 7-es explorer. Hogy lehet megcsinálni, hogy az új linkek ne új ablakban, hanem új fülön jelenjenek meg?

(#569) moonman válasza Ziog (#568) üzenetére


moonman
titán

tools-internet options-tabs-settings-open links from other programs in: a new tab in the current window

(#570) Bash válasza moonman (#569) üzenetére


Bash
őstag

Ez így hiányos. Azzal kiegészíteném, hogy ha más programból (levelezőkliens, üzenetküldő...) nyitsz meg bármilyen linket az mindig új ablakban fog megjelenni új tab helyett.

http://bashtravel.com/

(#571) moonman válasza Bash (#570) üzenetére


moonman
titán

akkor legyünk egészen pontosak, konkrétan _csak_ levelezőkliensből és üzenetküldőből nyit új ablakot, és ezt is csak XP alatt. gondolom a zónakezelésével van valami (IE internet zónában van, OE pedig mycomputer - ezért törvényszerűen új ablakot nyit), Vistán viszont jól működik.

(#572) Bash válasza moonman (#571) üzenetére


Bash
őstag

Az igazság az, hogy XP össze-vissza kezeli a zónaváltásokat. Windows Explorer sem Internet zónában van, mégis (nem törvényszerűen?) új tab-on nyílik a link, de pl. levelezőkliens-ből, sőt még az asztalról nyitott linket (törvényszerűen?) is új Internet Explorer ablakban nyitja...

http://bashtravel.com/

(#573) moonman válasza Bash (#572) üzenetére


moonman
titán

''gondolom a zónakezelésével van valami''

egy szóval nem mondtam, hogy jól kezeli. bugos, majd javítják. vagy nem.

(#574) Ziog válasza moonman (#569) üzenetére


Ziog
aktív tag

ok ez így megvolt, nekem magán a böngészőn belüli linkekkel van bajom. Pl ha itt ph!-n megnyitok egy linket, akkor abból is új ablakot csinál, holott csak egy új fülre lenne szükségem. Monjuk az egér scrolljával a linkre kattintva jól működik, de azt hittem meg lehet oldani simán is.
Mindenesetre azért köszönöm, és remélem majd még javítanak ezen.
Operában ez valahogy jobban meg van oldva, lophatnának egy kis ötletet.

(#575) moonman válasza Ziog (#574) üzenetére


moonman
titán

böngészőn belül középső gomb vagy ctrl+elsődleges gomb.

(#576) rétisün


rétisün
veterán

fura dologra bukkantam böngészés közben :F az explorer lefagy, ha a www.sg.hu ([link]) oldalt akarom megnyitni. firefox simán megnyitja, illetve a vistás explorernek sincs vele gondja....megpróbálná valaki, másnál is ilyen-e, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés az oldallal?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#577) Herbali


Herbali
tag

Hali
Hol tudom megnézni az explorerben eltárolt jelszavakat? Tudja valaki?

(#578) BR72


BR72
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy az IE (6-os Win XP Prof SP2) nem tud megjeleníteni bizonyos oldalakat?
Konkrétan a gmail.com nem jön be, más oldalak viszont igen! Ugyanazon a gépen, ugyanazokkal a beállításokkal!
A Firefox simán megnyitja, az IE meg:

''A lap nem jeleníthető meg

bla, bla bla ...

A kiszolgáló nem található vagy DNS-hiba
Internet Explorer ''

szöveget nyomja. :O

Valaki tudna segíteni?
Köszönöm.

AZTAAAAAAAAA!

(#579) BR72


BR72
csendes tag

Hi!

Elfelejtettem, hogy tűzfal van, vírusírtást (Avast, SpyBoot ...) próbáltam, de nem változott a helyzet semmit! :Y

Üdv.

AZTAAAAAAAAA!

(#580) Ziog válasza BR72 (#578) üzenetére


Ziog
aktív tag

Talán egy DNS állítással meg lehet oldani, vagyis meg lehet próbálni, hogy úgy működik-e a dolog.

(#581) Sil válasza moonman (#564) üzenetére


Sil
senior tag

Megjegyezném, hogy Firefoxhoz van egy Favorites Converter (Export) nevű kiterjesztés, ami tökugyanúgy működik most is, mint két éve (kompatibilissé tehető 2.0-val is), és épp ez a feladata: a könyvjelzők exportálása IE-be.

(#582) Ziog


Ziog
aktív tag

Ismételten egy gond ütött fel a fejét. IE7-essel kapcsolatosan. Eddig magyarul volt a Google benne, de most valamiért átállt az Egyesült Királyságra. Próbáltam már a Google beállításai között állítani, de mind hiába.

(#583) GogyiMogyi


GogyiMogyi
csendes tag

Sziasztok!
Ha valaki tudja a megoldást a következő problémámra azt nagyon fogom szeretni! :B
Szóval az a nagy problémám hogy akármit letöltök netről (pl: prim.hu, msn.com, avast.com) nem futtat semmit a gépem.
Letölti, ott az exe rákattanok kiírja hogy ismeretlen gyártó és nem futtatható.
Már egy csomó embert megkérdeztem akik jártasak ebben de senki nem tudja miért van.
Itt tudja valaki?
Vírustól nem lehet mert irtottam.

Nagyon köszönöm!! :R :R :R

(#584) Volkov


Volkov
aktív tag

Üdv!

Tegnap feltettem az IE7-et. Teccik meg jó, de a legkedvesebb funkcióját amit a régiben szerettem nem találom sehol. Konkrétan arról van szó, hogy ott ha böngésztem vmit, és toltam egy olyat hogy File, és Új ablak, akkor nyitott nekem egy új ablakot, de ugy hogy az elötte nézett ablak klónja lett, teljes Histroyval pl.

IE7-ben iet hol lehet? :F
És úgy, hogy ha már van Tab böngészés, nyisson egy új tabot, ami a szülő tabnak a klónja :)

Remélem van aki érti mire gondolok.

(Tuti csak én vagyok a béna :O )

:)

(#585) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Hali, tényleg nincs az IE7-hez flash-block add-on? Falramászok a reklámoktól.

They drew first blood....

(#586) Manitou


Manitou
addikt

Kérdés:
Ha op.rendszert újrateszem, hogy tudom átmenteni a mostani kedvencekben tárolt honlapcímeket ?

(#587) L3zl13 válasza Manitou (#586) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Documents and Settings\usernév\Favorites könvyítárat kell átmásolnod.

Aki hülye, haljon meg!

(#588) Manitou válasza L3zl13 (#587) üzenetére


Manitou
addikt

:R

(#589) moonman válasza bolcsodal (#585) üzenetére


moonman
titán

tools-manage add-ons-enable or disable add-ons-macromedia flash player: disable

(#590) bolcsodal válasza moonman (#589) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ba**er annyira egyértelmű, hogy nem is gondoltam rá! ;)

Köcce.

They drew first blood....

(#591) Imy


Imy
veterán

Sziasztok!
gyors válasz kellene! :C
A felugró ablakokat hol tudom engedélyezni? :F
Mert ha egy olyan linkre katintok, ahol egy uja ablakban nyitná meg, nem nyitja meg! :(
Sajnos van egy pár olyan oldal, ahol csak IE-t támogat :O
Köszönöm!!!!! :R :R :R :R :R :))

(#592) moonman válasza Imy (#591) üzenetére


moonman
titán

tartsd nyomva a ctrl-t kattintás közben.

(#593) Imy válasza moonman (#592) üzenetére


Imy
veterán

Köszönöm,, az tényleg müködik! :))
Amugy beálitani be lehet végleg?
te tényleg isten vagy! :Y :D

(#594) moonman válasza Imy (#593) üzenetére


moonman
titán

be lehet, eszközök internetbeállítások, előugró ablakok blokkolása (nemtom hogy van pontosan magyarul), és be lehet írni internetcímeket, ahol mindig engedélyezni fogja.

(#595) Bici


Bici
félisten

Hali!

Most töltötte le windóz az IE7-et, és nagyon szeretném visszacsinálni legalább a régi kinézetet. A tab-okat már sikerült eltüntetni, de a kereső, meg a kedvencek, meg azok a kis ronda előre-vissza gombok maradtak. Nem lehet valahol ''hagyományos'' nézetre váltani??? :F

Köszi!!! :R

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#596) Bici válasza Bici (#595) üzenetére


Bici
félisten

Tárgytalan, új XP-t raktam fel. :D (egyébként senki nem tudja erre a kérdésre a választ, vagy ennyire kihalt a topic?? na, mindegy...)

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#597) Geli


Geli
senior tag

Hello!
vissza lehet rakni vhogy a 6-os explorert? most 7es van fennt,és nem ugyanazok a beállítások vannak :(((

(#598) Bici válasza Geli (#597) üzenetére


Bici
félisten

Én is ezt kérdeztem, de nem válaszolt senki... :(
Biztos kihalt a topic.
De én azóta is próbálom leszedni a régi XP-ről, de nem megy. biztos hülye vagyok, vagy nem lehet.
Felraktam egy másik XP-t a régi mellé, és azon netezek, mert ez a 7-es nagyon kényelmetlen számomra. Kis gombok, ráadásul rossz helyen, nem lehet a kedvenceket eltüntetni, és még egy sorba se lehet rakni a menüvel, és folyton a Live search-be írok dolgokat tévedésből, pl. a vaterán... Szörnyű!! :(((
Lehet, hogy én vagyok a láma, és nem tudom használni, de a régivel egyből kézreállt minden.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#599) bolcsodal válasza Geli (#597) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szerintem símán le lehet szedni a gépről (Add/Remove programs). Uninistall!! És kikapcsolni az automatikus frissítéseket (mivel az IE7 is egy automatikus frissítés). Ha kell vmi security update, akor inkább manuálisan.

Mellesleg érdemes lenne hozzászokni, mert nem a kinézete/beállítások miatt frissíti az IE-t a vinfos, hanem mert biztonságosabb.

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#600) Bici válasza bolcsodal (#599) üzenetére


Bici
félisten

Igen, de lagalább lenne egy olyan opció, hogy ''hagyományos nézet''.
Miben biztonságosabb? Úgy tudtam, hogy ha van jó vírusírtó+spyware írtó+tűzfal a gépen, akkor nem lehet baj. Vagy tévedek?? :F

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.