Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-11 19:58:41

LOGOUT.hu

Sebességtesztek, jelszintek, és egyéb hálózati paraméterek mérési eredményei, hibaelhárítási tanácsok, és minden más, amit "csak úgy" szeretnél megosztani a többiekkel, xDSL, EuroDOCSIS, kábel TV és IPTV rendszerekről, szolgáltató függetlenül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#967) Witelite válasza taki01 (#965) üzenetére


Witelite
csendes tag

Egy nagyon fontos dolgot kihagytam, bocsi mindenkitől. Szóval a 4. porton ott figyel egy NAS, ami azért került a garázsba a Sagemcom mellé, mert nem túl halk (HP Proliant microserver) és azért került így kialakításra a hálózat, hogy látszódjon a routereken keresztül.
Mea culpa.
Amiért kihagytam, annak az az oka, és bocs, hogy most "belesz@rok" a ventillátorba, de 1 hete egy villám kinyírta a microservert és a Linksys is valszeg ott kapott egyet, szóval a Linksys helyett most a D-Link dolgozik, ami elvileg kezeli az IGMP-t, de a NAS pótlása folyamatban van, illetve ha már át kell gyúrni a hálózatot, akkor úgy csinálnám, hogy az esetleges szolgáltató váltásnak megfeleljen. Ezért nem dugtam a WAN-ra semmit, mert a NAT miatt nem látnám a NAS-t a routereken. Illetve lehet, hogy valahogy be lehetne állítani, de ezt nem próbáltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.