Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Intel silver reef d845pesv (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lobonc


Lobonc
tag

Hali!

Az volna a k;rd;sem, hogy ebbe az alaplapba az intel szerint csak 266/333 ddr eket lehet rakni! Az volna a kérdésem, hogy 400 as memoriákkal mit csinálna egyszerüen nem indulna el vagy csak annyi hogy 333 as ként használná!
Ez a kérdés áll az én Abit kx7 333 as alaplapomra mert ebbe is akarok venni memoriát majd késöbb(a másik lap haveromé)!

Thx Lobonc

(#2) Lobonc


Lobonc
tag

UP:O:O:O

(#3) Lobonc


Lobonc
tag

NAszoval ha a lap csak 333as memokat tud kezelni kezel-e 400 as ramokat, elindul- vele mert sztem tudjak azok a 400asok a 333at is vagy nem vki segitcsen:O

Na ez volt az uccso UPpom

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Felhozom én is :)
Valahol volt már rá egy téma, csak nem tudom hol. szvsz nem tudom, mert tudok érvet arra is, hogy miért kéne vigye és arra is, hogy miért ne. Úgyhogy majd valaki más hátha

(#5) Lobonc


Lobonc
tag

Na nyomok egy uccso UPpot keresgeltem forumon de nem talaltam temat mast bar csak par percet szantam ra de LAMAvagyok lehet szal a kerdes ugyanaz :O

(#6) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

csak annyi hogy 333-ban tudnád hajtani max.menni fog benne..a kg7-em hivatalosan csak 266-ot tud,a 333-as víga futkározik benne mégis.

(#7) Bakter78


Bakter78
csendes tag

Hali!

Engem is érdekelne a dolog.... most 333-as RAM-om van,de azt hallottam,hogy azt is csak 266-on hasznalja.. nem tudom mi az igazság. És állitolag a celeron procikat is csak ezen futtatja... Amúgy kinek mi a véleménye az alaplapról? Nem sokat hallottam még róla,pedig intel vagy miffene...

én meg vagyok vele elégedve :-)

nyeeeeeeh

(#8) Lobonc


Lobonc
tag

Na hi

A dolog meg mindig erdekelne bar a heverom az intel lapba inkabb vett 333as ramokat jobb a bekesseg de karacsony fele szeretnek enis egykis plusz memot a gepbe es ezert erdekel!

Szal ez egy UP!:P

(#9) Lobonc válasza Bakter78 (#7) üzenetére


Lobonc
tag

Ja a haveromnak is csak 266on hajtja bar a gepet nem lattam de o azt mondja:P

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Intel silver reef d845pesv (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.