Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131) enzo_ferrari


enzo_ferrari
tag

hogy mi történt velem? megosztom. A levelemet a Centrum parkolónak írtam:

''2004-10-01-én kaptam egy fizetési felszólítást, amit a Kunigunda utcában készített egy alkalmazottuk. A problémám a következő: az oldal, ahol én álltam az utca páratlan oldala, ez, bár a képet még nem láttam, az autómról készített felvételről egyértelműen kiderül. A fizetési felszólítás helytelen adatot közöl az autóm parkolásáról, az a Kunigunda u 6. szám előtti részre szól! Matekból mindig jó voltam, így bátran megállapítom, hogy a 6-os szám páros, tehát, a fénykép alapján nem parkolhattam a páros oldalán az utcának! Következő dolog, hogy az utca ugyanazon a szintjén, csak a páros oldalon, hónapok óta áll egy másik személygépkocsi, aminek az ablakában kint van egy fizetési felszólítás (és egy válaszlevél), amit a Centrum Parkoló kft állított ki még 2004-07-14-én. A tulajdonos utánajárt a dolognak, hogy egyáltalán jogos-e a büntetés, amit kapott. Az Ő kérelmét elfogadták, azóta a tulajdonos a kocsija ablakában tartja ezt a visszaigazolást, miszerint azon a részen a parkolás NEM DÍJKÖTELES!!!

A kérdésem a következő: ha az utca ugyanazon a szintjén, a páros oldalon neki nem kell fizetni, mert nem díjköteles az a szakasz, akkor nekem miért kell (ha már ''páros oldali büntetést'' kaptam) büntetést fizetnem (mert ugye a páros oldalról kaptam a felszólítást) illetve olyan fizetési rendszert még nem láttam, ahol az egyik oldal fizetős, a másik nem? Az autó, amelyről szót ejtettem 2004-07-14-én kapott fizetési felszólítást a Kunigunda 4. Szám előtt. ''

szerintetek??? :Y

---== Csajokat a paplan fölé, éljenek a kezek! ==---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.