Hirdetés

2024. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
veterán

Köszönet az infóért! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Ilyenekkel nem szemetelem tele az accountomat... epic store-on el lehet távolítani a fiókról játékokat?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#3) gabor7th válasza GreatL (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

Ha nem kattintasz rá, hogy kell neked, akkor meg se kapod, nincs probléma.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) flexxx2 válasza GreatL (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

nem találtam ilyet, pedig 1 játékot én is törölni akartam, mert annyira felba*ot
, amúgy ez a ghost rész nekem se tetszett

(#5) wjbhbdux válasza GreatL (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én ezzel úgy vagyok, hogy maga az Epic kliens (amire idén 1 értékelhető újdonságot tartalmazó update se jött, mintha teljesen feladták volna a fejlesztést) / fiók is egy szemét amit csak kényszerből használok, úgyhogy mehet rá minden. Az ő szerverükon foglal több bitet hogy tárolniuk kell a játékaim növekvő listáját ;]

/s

(#6) NandoXXL válasza GreatL (#2) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Csak a fórumot szemeteled tele igaz?
egy kis segítség:
- Nem kell semmilyen ingyenes ajándékot aktiválni sehol
- nem kell epic storet használnod
- Ha valami nem kell ne vedd el, és a boltba neten se vedd meg, igaz ez az élet számtalan pillanatára
- A kapzsiság és az emberi butaság vezet oda hogy ami ingyen van azt elveszem, utána meg panaszkodom mi ez a szemét....

A klíma válság is hasonló okok miatt van, minden szükségtelen szart megvesznek, elvesznek, ha ingyé van, meg pláne... Ha mindenki azt veszi el amire tényleg szüksége van, már jobb hely lesz a föld. :R

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.