Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

A világ megérett a pusztulásra. Ilyenek mennek a "tévében"?

(#2) norbx


norbx
aktív tag

Van még aki egyáltalán néz valamilyen tévét? Ilyen szemetet hogy lehet nézni? Erre van igény? Igen nagy probléma van itt már... :(((

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Sajnos sok az igénytelen ember.

Thanos was right.

(#4) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kedves fórumozók!

Mindenkit szeretettel fogadunk itt, és mindenki véleménye pont ugyan olyan fontos!
Ez a topik is, mint a többi hasonló, Vakegérke társunk emléke előtt tisztelegve lett létrehozva, ezért kérlek engedjétek meg, hogy változtatás nélkül bemásoljam ide a szavait.

Nagyon nem szeretném, ha a topic nem arról szólna, ami a lényege.
Sokkal mélyebb, értékesebb tartalmat szánok ennek a topicnak, mint azt, hogy lebecsüljük egymást a különböző vélemények miatt, avagy beszédüljenek ide olyanok, akik nem tudnak mást, mint megszólni azokat, akik nézik a műsort.
Szépen kérek mindenkit, hogy ne rongálja a topicot trágársággal, gátlástalan beszólásokkal, visszataszító képekkel.

A jellemek változása, a szereplők tűrőképessége, emberi, vagy kevésbé emberi reakciók érdekelnek.
Nem a moslék, hanem az ember érdekel.
Miként lesz a szürke kisegérből "hős", miként omlik össze a hú, ki ha nem ő nagy harcos.
Ki tud önmaga maradni.

Bárkit szívesen látok, de aki ide betér, attól elvárom, hogy eleget tegyen a feltételeknek.

Mottó:
Ésszel, érvekkel, barátságosan, tárgyhoz ragaszkodva, huzakodás nélkül.

Vakegérke

(#5) updog válasza antikomcsi (#4) üzenetére


updog
senior tag

:R

Számomra meglepően érdekes (jó értelemben) a felhozatal.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6) rushty


rushty
senior tag

[Ki kicsoda - index]
Címlap korábban
Nincs benne újdonság csak mobilon macerásabb előhozni a címplapírást.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#7) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Rékasi már az első nap kiborult, mi lesz itt később? Igazából azt nem értettem, hogy miért kellett emiatt leállítani a feladatot? :U

(#8) antikomcsi válasza Shadowfax (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt én sem értem, hogy miért kellett leállni, és azt sem, hogy egyáltalán min borult ki?
Jaj, nem megy a számolás, akkor megyek sírni egyet? Az előzetesnél még azt hittem valakivel balhézott, vagy megbántották, de ez, hogy elmegy a táblától és elkezd sírni ez meglepő volt.

És a fiatal srác nevetése, az valami büntetés, szerintem vallatni lehetne vele.

Misi mókus hamar kikerülhet a játékból, ha továbbra is ilyen látványosan kerüli majd a munkát.

Van egy-két paraszt is, de az biztos, hogy nem a mezőgazdász fajtára gondolok.

(#9) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Amikor a sárga csapat vesztésre áll, hirtelen változtatni kell a szabályokon. :U
A piros csapat nekem szimpatikusabb.

Na, holnap a termelési feladatnál elgurul a pöttyös pár embernél. ;]

(#10) antikomcsi válasza Shadowfax (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nekem is a piros csapat valamiért szimpatikusabb.

Ja-ja, ők soha többé nem vehetnek részt a feladatban........................ egészen addig, amíg azt nem mondják, hogy de mégis.

Van pár hisztis az biztos, de, hogy ilyen hamar ledobják a láncot az több, mint érdekes. :U

(#11) Shadowfax válasza antikomcsi (#10) üzenetére


Shadowfax
addikt

A sárga csapatban szinte mindenki individualista, várható volt, hogy hamar elindul a széthúzás.
Azért az nem semmi, hogy a kötélhúzásnál Rippel Feri meg Simon legyőzte a két kigyúrt pasit - kétszer is. Pedig ott azért elég jelentős testsúlytöbblet volt a sárgák javára.
De azért a sárga csapat a játék után nagy vidáman ünnepelte saját magát, milyen szuperek voltak. Johnny kifejtette, hogy a pirosak lenézték őket, de ők bezzeg megmutatták. Mit is? :U ;] (Amúgy meg a pirosak nem nézték le őket, sőt!)

Ma nem Karesz sírt, ez is változás a tegnaphoz képest. :))

(#12) antikomcsi válasza Shadowfax (#11) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A pirosak, és főleg Simon, nagyon korrektül elismerte, hogy kemény ellenfél volt a piros csapat, és, hogy már ő sem bírta volna tovább. A látottak fényében, én sem értem, hogy mit halucinált össze a sárga csapat?

Mindkét csapatban vannak már nem túl fiatal, de úgy néz ki az élet által meg nem edzett emberek. Ők hol éltek eddig? Milyen burokban? Valami nem tetszik nekik, valami nem úgy történik, valakinek más a véleménye és ilyeneken vérig sértődnek. Igazából szerintem fel sem fogják, hogy a nagy többséghez képest mennyivel jobb, könnyebb életük volt, van.

(#13) Shadowfax válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyetértek.

A sárga csapat két nap alatt szétesett - szerintem ez rekord. Se összetartás, se teljesítmény, két szánalom széket sikerült eddig összeeszkábálni.

Amúgy Zsuzsi mit kamuzott össze azzal, hogy a pirosak akartak fiút cserélni? Ezt pont a sárgák - konkrétan ő - mondta, hogy fiút akarnak cserélni, nem lányt. (Meg akartak Kótaitól szabadulni.) Nem tudom, mit szív a csaj, de elég érdekes a valóságészlelése.

Szabika meg mondta, hogy ők is azt tervezték, hogyha nyernek, akkor visszaadják majd a pirosaknak az egyik széket. Haha, ki hiszi ezt el? :DD

(#14) antikomcsi válasza Shadowfax (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Háhá, jó vicc, dehogy adták volna vissza. Maguktól ilyen minőségi széket biztosan nem készítenek, maximum tüzifát hasogatnak a vésővel. Sőt, ha már lúd, legyen kövér, azt is mondhatták volna, ha ők nyernek még a saját székeiket is odaadják a másik kettő mellé, hpgy ne szomorkodjon a másik csapat a vereség miatt.

Amúgy sem teljesen értem, hogy jött most ide ez a tagcere dolog. A pirosak egy szép geszust nyújtottak felléjük, amit maximum szépen megköszönnek, és elfogadnak, vagy nem. Ehelyett ez a csere dolog degradálta az egészet, mintha a pirosak nem is adnának valamit, hanem inkább csak kompenzálnának egy korábbi szivességért, és még csak most kerülnek egálba. Ez a rész (is) szánalom volt.

Nagyon meglepődnék, ha ezt a termelést a sárgák nyernék, el sem tudom képzelni, hogy miknek kéne ehhez történnie a játék után.

(#15) Shadowfax válasza antikomcsi (#14) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerencsére nem lett elcsalva a termelési verseny és a pirosak megérdemelten győztek.

Minő véletlen, hogy sorverseny dönti el, hogy ki legyen védett. Ebben néhányan eleve hendikepesek. Lehetett volna puzzle kirakós is, az is néhány embernek nehézséget okozott volna, lásd múlt évad. ;]

A farmgyűlés előtt arra gondoltam, tőlem aztán mehet az egész sárga csapat haza, nincs egy szimpatikus se köztük. :U Fú, meg ezek az indoklások, hogy ki kire szavaz. "Szeretünk, meg imádunk, de azért rád szavazunk." Nem sül le a bőr a képükről...

Icának abban igaza volt, hogy Ripli Zsuzsi keverte a sz..t a háta mögött. Ritka egy arrogáns, beképzelt nő. Taktikájának "hála", majdnem kiesett egy másik csaj... :U

(#16) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi értelme a szabályoknak a játékban, ha nem tartják be azokat?

A sárgáknál a szőke csaj a mellén vitte be a labdát, a háttérben többször látszott, hogy a sárgák már fogták össze a rudakkal a labdát, amikor az előző még nem végzett, és nem szóltak rájuk. Volt, hogy igen, de legtöbbször nem. A Szaby vagy ki a végén vagy 2-3 méterrel hamarabb elejtette a labdát, nem végigvitte és a láda fölül ejtette az be, de nem küldték vissza.

Egyszerűbb lett volna ha a következő játékos csak akkor indulhat el, ha az előző a labdáját sikeresen felfűzte a rúdjára.

Az meg mi már, hogy ki akar még kiállni? Ide jöttél, játszál!

Szóval maga ez a játék jó lett volna, de a lebonyolítás és a bíráskodás kritikán aluli volt.

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most "élőben" nézem az adást, közvetlen a tegnapi visszanézése után. És elég furcsa azt látni, hogy ez a Levente gyerek férfi létére többet rinyál, mint egy tucat hölgy, akiknek egyszerre jön meg. És nem a hölgyeket akartam megsérteni.

(#18) Shadowfax válasza antikomcsi (#16) üzenetére


Shadowfax
addikt

A tegnapi játékot a sárgák elcsalhatták, meg volt nekik engedve, mert a pirosak túl jók voltak addig, a szerkesztők szerint "ideje volt" veszíteni.

Ahogy látom, most a sárgák Szabikát akarják kicsinálni, ha esetleg ismét kiszavazásra kerülne a sor. Károly is beállt a sorba, menti a bőrét, legalább addig sem őt piszkálják.

Amúgy Ripli Zsuzsi logic level 100: "Icát kiszavazzuk, mert ez a Farm és nem lelkizős tábor".
Egy nappal később, amikor ő a főnök: "Gyertek oda hozzám, biztassatok, fogjátok a kezem." :U

(#19) antikomcsi válasza Shadowfax (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Meg is lett a válasz elég hamar, hogy ha a sárgák nyernek mennyire gálánsak.

Szerintem szégyen a sárga csapat, válogatott unszimpatikus emberek.

(#20) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az emberek akik vállalják a műsort, ennyire nincsenek tisztában saját magukkal?
Alig egy hét telt el, de sírnak-rínak, hazamennek, megsértődnek, hisztiznek.

(#21) rushty válasza antikomcsi (#20) üzenetére


rushty
senior tag

A tanuló [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#22) Shadowfax válasza antikomcsi (#20) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ma meg az is kiderült, hogy nem is tudták, hogy egymást kell kiszavazni. :U Komolyan mondom, nem értem, minek mentek ebbe a műsorba?
Kótai meg várhatott volna még egy napot, s akkor mehetett volna haza a farmgyűlés után.

A mai rész borzasztó unalmas volt.

A sárga csapatnak ellenfél sem kell, széthullik magától. Szabikára nagyon rászálltak. Főleg a blazírt képű író meg a színművész.

(#23) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Azt értem, hogy Kótai távozása után a pirosaknak kell egy plusz ember, hogy meglegyen a létszám, de a sárgáknak miért? :U

A játéknál jól jött az artista ügyessége, plusz az, hogy Laci nem félt a magasban.

(#24) antikomcsi válasza Shadowfax (#22) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Pontosan erre gondoltam én is, hogy Misike kibírhatta volna azt az egy éjszakát még, hisz várható volt, hogy elveszítik a termelést. És a farmgyűlésről mehetett volna haza. Igaz, akkor kimarad ez a marha nagy dráma.

Kizárólag azok alapján, amit eddig a műsorban láttam, az a benyomásom, hogy Lakatos Levente egy borzasztóan arrogáns, szarkavaró szörnyű ember, és az ő ellentétje Szabó Simon, aki eddig emberségből jelesre vizsgázott nálam.

Amúgy milyen emberek laknak a parasztházban? Eljönnek ide és azt hiszik, hogy Consuela is jött velük? Nem egyszerűbb egy bögrét, tányért, edényt, frissen elmosni SAJÁT MAGAM után, miután ettem-ittam belőle? Ebből az látszik, hogy világ életükben ki voltak szolgálva, mert ha nem így lenne, akkor nem kérdezgetnék, hogy segítsenek e, hanem alap lenne, ha elmegyek egy idegen társaságba akkor rendet hagyok magam után.

(#25) Shadowfax válasza antikomcsi (#24) üzenetére


Shadowfax
addikt

Elvileg már első nap kiosztották egymás közt a feladatokat, hogy ki főz, ki mosogat, ki melyik állatot látja el. Csak azután valahogy minden felborult a termelési versenyek miatt. Szerintem is az lenne a célszerű, hogy mindenki mosogasson el maga után.

Csak engem zavar, hogy a sárgáknál a tésztát úgy gyúrják a csajok, hogy nem fogják össze a hajukat? :U Elég szánalmas az is, hogy a receptet sem sikerül értelmezniük...

Rapli Zsuzsi okoskodását egyre kevesebben bírják. Remélem, elveszítik a termelési versenyt és kiszavazzák. Mehetne haza Karcsikával együtt.

(#26) antikomcsi válasza Shadowfax (#25) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Gondolom nem törődnek vele, mert senki nem kérte rajtuk számon a higiéniát. Eddig sem, és most sem. És nem is saját fogyasztásra lesz, legalábbis nem direktbe. A mennyiség had nőjön, egy kis plusz összetevő nem számít.

Ja, nagyon otthonosan mozoghat a konyhában az, aki a tojást a töltelékbe rakta volna. Én nem sűrűn sütök édes sütiket, de még én is magamtól tudom, hogy a külsőjét kell tojással megkenni, hogy szép fényes, gusztusos legyen.

Rékasi Károly elment a farmra, hogy teljesen lejárassa magát. Amint olvasom az online felületeken százból kilencvenkilenc ember megutálta.

Amúgy az milyen viselkedés egy 61 éves férfitől, hogy ki akar valakit közösíteni egy társaságból és ezt próbálja meg is szervezni? Ez nem nyugdíj közeli állapot, hanem álltalános iskola alsó tagozat inkább. Szánalom a köbön az ember.

(#27) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Emelem kalapom a kockatartó párosok előtt!

(#28) Shadowfax válasza antikomcsi (#27) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én is! Nem semmi, amit végigtoltak. :R

Az előzetes alapján, Karesz holnap feladja. :))
Azután meg remélem, a sárgák veszítenek a termelési versenyen és Tipli Zsuzsi megy haza a farmgyűlésről. ;]

(#29) rushty


rushty
senior tag

Instán live
Zsuzska, Dana, Levi, Johnny

Revolut meghívó pü-ben

(#30) totron


totron
addikt

Karcsi bának sok hozottsága van, ez már az elején kiderült, de most tette fel az i-re a pontot: ő már túl sokat megélt, ő már túl sokat letett az asztalra ahhoz, hogy ilyen méltatlan szituációkba kerüljön, erre kér egy olyat, ami óvodában is csak az érzelmileg legdeformáltabb egyedek sajátja: közösítsük ki az ellenséget. Brávó.

(#31) totron


totron
addikt

Ripli nénibe sem szorult túl sok önreflexió, hajszál híján patológiás hisztériában tört ki amiért hátat fordított neki az úútált gyermek, miközben ő pont ugyanezt csinálta meg vele pár perccel előtte. Látszott egyébként az arcán a vagdosott anyagból eddig is, hogy előbb őszintén bánja és bántja, hogy nem tud szimpatikus lenni és bájos parancsnok a többiek szemében, majd a besokallás felé haladva ez a fájdalom tovatűnik és megvastagított parancsnoki hangnemben fejeződik ki a sikertelenség, meg persze sírásban. Az emberi tényezőt, a tehetetlenségi faktort felülírja az, hogy valójában lenne lehetősége kilépni a diszfunkcionális vezető szerepköréből, csak hát ki a fene akarja újból, nulláról megkeresni magát az adott viszonyrendszerben? Talán fél, hogy sodródna vagy hogy neki osztogatnának parancsokat, ezért megelőzi az alantas állapotot, nem kevés hasznot hajtva. Önmegkérdőjelezésre nincs idő. Szorult belé azért ösztrogén szépen, mindenhova, de ez nem menti fel természetesen. Hány óra terápia tárná fel és igazítaná érdemben helyre az ilyet? Most jó a trigger, a reklámbevétel számain is meglátszik majd a dráma, hurrá.

(#32) totron


totron
addikt

Karcsi bá' a szembesítéskor szemérmetlenül ferdít, meg tiszteletről beszél, minden kártyát bevet amit ilyenkor szokás a tekintélyelvűség oltárán - ha valamiért érdemes az emberi faj ilyen forma szereplőitől távol tartani magunk, az a tekintélyelvűség. Ugyan milyen alapon járna a tisztelet egy hülyegyereknek? Épp csak a bőrruhája öregedett rá. A naiv színészkolleginával meg összeállt a klasszikus körbeigazoló szupermassza.

Szabi állatszeretete kölcsönöz neki egy végtelen őszinteséget és mutatja a kiforrott, jó célokat benne. Nem a bugyuta fajta állatközelség ez, sokkal inkább azt mutatja, hogy az emberrel szemben hova érdemesebb fordulni számos esetben.

(#33) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Ma tanultam egy új szót: capcaráz(ik).

Azért nem semmi dzsuvában éltek a sárgák, hiába tagadják, hogy nem így volt. Karesz elment, a nagy edényeket senki sem mosogatta el.

(#34) antikomcsi válasza Shadowfax (#33) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem értem, hogy ennek a műsornak miért erről kell szólni? (Ennek is.)
Küldhették volna a levelet úgy is, hogy délután bázis csere, addig készüljenek össze és hagyják úgy a portát maguk után, ahogy gondolják, hogy hagyni kell. Azt pedig bele kellett volna írni, hogy csak a személyes cuccaikat vihetik el, a felszerelést nem. Vagy mindegy mit, de a szabályokat lefektetni korrekten.

Akkor nem lett volna a pohár balhé sem. Jaj szegény névre szóló poharunk, ami örök emlék lett volna, ami hozzánk nőtt! De azért ott hagyták. Miért nem azt pakolták össze a kávéfőző és a bogrács helyett?

Lakatosnak elmondta fent Alfréd, hogy bocsánat, ő törte össze a poharakat, és nem véletlen, hanem idegből, szándékosan, de már nem tud mit tenni, adnak helyette két másik poharat. Ezt az infót is másképpen adta vissza a sárgákhoz visszatérő fő szarkavaró. Hiába hiszi magát egy művelt írónak, ebben a játékban megmutatkozott az igazi énje. Egy fabatkát nem ér az ember.

R. Zsuzsi arca mindent elárult, amikor Simon rákérdezett a dologra, az egész sárga csapatban nincs egy centiméternyi gerinc.

Amúgy a hab a tortán még az volt, amikor bevágták a játék utáni visszaútkor, ahogyan L. Zsuzsi mondja, hogy Karcsi mondta neki, hogy az itteni lányok milyen igénytelenek, nem mosogatnak és dzsuvában élnek.

A lényeg a paplanszáj, a szilikon, a műköröm, az nem számít, hogy a retek megesz.

(#35) totron


totron
addikt

A tömeges felkérés Edinától sem idegen...

Egyre olcsóbb szitukba kergeti bele szereplőit a produkció vagy inkább csak jellemre szabja a lehetőségeket, mondhatjuk így is. Szerszámkészlet eleve mindenkinek vagy a kaja kérdése, bár lehet, hogy itt az élet is írta és először gondolták maguktól a szereplők a kifosztást.

A yellow dzsuvára több képi bizonyítékot kaptunk, de alapvetően nem vagy jóval kevésbé érzi az ember a sajátját, így az egymásra mutogatás sportja mindig adott, egy ilyen közegben meg kiemelten jól is jön, haladunk egy Tények triggerkészlete felé.

Jó kérdés, hogy melyik felmenthetőbb: az idegből szándékosan vagy az idegből önkívületben, noha a határok hajlamosak elmosódni olyankor.

Vicces, ahogy Edinának udvariasnak kell maradnia Zsuzsi pocsék teljesítménye mellett is. :D Hölgyek egymás közt. Belülről meg csahol a harci eb a fejben, Edusban mindenképp.

(#36) rushty


rushty
senior tag

TV2 sztárja [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#37) antikomcsi válasza rushty (#36) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

"sztár"

Egyébként én eléggé gyöpös vagyok ezen a téren, és lecsaptam volna a csávó zacsiját!

Azt írják 10 évvel idősebb, tehát most 28 éves a srác. Ha 4 éve vannak együtt, akkor nem nehéz kiszámolni, hogy 24 évesen egy 14 éves kislányra nyomult rá. Ez számomra visszataszító.

(#38) rushty


rushty
senior tag

Dec. 29-ig [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#39) Shadowfax válasza antikomcsi (#37) üzenetére


Shadowfax
addikt

Pont erre gondoltam, mikor elolvastam a cikket. Meg az is érdekes, hogy a benzinkúton találkoztak és mindketten tankoltak. Dorina 14 évesen? :F

#38 rushty: Reméltem, hogy jövő péntekig tart csak...

(#40) totron


totron
addikt

Levente jól megkomponált (ál?)értelmiségi személyiségével viccesen nagy kontrasztban áll az a tény, hogy ugyanúgy ott munkál benne a gyermeteg törekvés a felülkerekedésre, irányításra, mint a legtöbbekben. Nem lehet az egyedfejlődésben falakat átugrálni vagy ha mégis, hát az így néz ki. Zsuzsi elunta a pofonokat, így már le tudott mondani, tudjuk be nála ezt fejlődésnek.

(#41) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Csak emlékeztetőül: ma (szombat) este 19:30--kor kezdődik!

(#42) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Feri kiakadása óvodás szintű. Amikor átköltöztek a házba, ki kellett volna osztani a feladatokat, ami a pajtában is megvolt: ki melyik állatot gondozza, ki felelős a víztartály feltöltéséért, ki főz, ki mosogat, stb.
Mivel előző este közölte, hogy ő majd felkel reggel és ellátja az állatokat, a reggelinél pedig megbeszélik a felosztást, a lányok úgy gondolták, aludhatnak aznap tovább - joggal, hiszen aznap végre nem volt termelési feladat.
Ehhez képest tüntetőleg nem csinált semmit, éheztette az állatokat, hogy majd megvárja, a többiek mikor kelnek fel, hátha majd bűntudatot fognak érezni. Primitív manipuláció, érzelmi zsarolás a javából, állatkínzással megfűszerezve.
Amúgy hiába mondta, hogy már délelőtt 11 óra van, a Nap állásából max. 9 óra lehetett. (Feltéve, ha nem volt összevágva a jelenet!)

Örülök, hogy Tipli Zsuzsi hazament, az állandó gúnyos, felsőbbrendűséget hirdető pofavágásaiból már elegem volt. Vihette volna Danát is haza, mert ha tényleg megígérte, hogy feladja a játékot, akkor tisztességtelen volt ez a játszma...
Azért az vicces volt, hogy kb. az első percnél, két tányér után kezdett Őnaccsága dudorászni, megadva a jelet, hogy Dana adja fel... :D

Az is megfordult a fejemben, hogy a bevágásban nem láttuk, hogy kihez beszél Dana, amikor mondja, hogyha az illetőre kerül a legtöbb jel, nyugodtan hívja ki párbajra, mert majd ő jól feladja, mert haza akar menni. Ennyi erővel egy korábbi felvétel is lehetett volna, amikor ezt Szabinak ígéri meg... :U

(#43) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahogy telnek a napok egyre inkább okoznak csalódást az emberek!

A sárga csapatra nem érdemes szót sem pazarolni. Viszont azt gondoltam, hogy a pirosaknál azért különbek a lányok, és Simon de elképesztően maguknakvaló lusta dögök.
Egy farmra költöztek, nem egy vidéki wellnes szállóba. Sajnos ez ilyen, a kötelező napi feladatokat el kell végezni a termelés előtt, és ehhez fel kell kelni reggel 6-kor. Aztán, mire eljön a 8 óra, emberek, állatok megetetve, megitatva, kiganajaozva, munkára készen kell lenni.

Dana egyenesen hányinger. Ha sárga lennék, soha nem hinném el ezután azt sem, amit kérdez.

Egyesek ki vannak akadva a pohártörésen, mert az nagyon fontos számukra. A poharakat kellett volna elvinni magukkal költözéskor, nem a szorítókat. Mert más cuccához nem nyúlunk. A műláda, amibe a szőlöt szedjük az ugyan úgy más cucca, munkája. Amikor kiborogatjuk, pont annyira tiszteljük, mint a poharakat tisztelték.

És ez a Levente gyerek! Gátlástalan, hazug sz@rkeverő! Egy sunyi senkiházi.

(#44) totron válasza antikomcsi (#43) üzenetére


totron
addikt

Levente száját elhagyta, hogy szerinte nem szervezkedett Zsuzsi ellen. LoL

(#45) antikomcsi válasza totron (#44) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen, ez elég arcpirító volt!
Viszont mi a nagyobb probléma ezzel? Ha tudja, hogy kamuzik, de ilyen simán mondja, vagy ha el is hiszi saját magának, amit állít?

(#46) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hánynom kell már ettől az egésztől, félelem és reszketés a farmon, Feri a baltás gyilkos.
A két piros lány és Simon gyomorforgató! A műsor készítői meg adják alájuk a lovat.

(#47) totron


totron
addikt

Szabinak vége, mostantól nincs kire fogni, ha nem szárnyal egymás között az egészséges dinamika, vége a kiszervezésnek, közeledik a rettegett tükör.

de ilyen simán mondja, vagy ha el is hiszi saját magának, amit állít?
A kérdés nagyon jó, alapvetése a civil életnek is és szerintem elhiszi, igen.

A vágás legendásan fos, Simon pálfordulása - ami nem egyenlő azzal, mintha Pál simonfordulása lenne - valóban meglepő, de nem tudjuk hogyan jutott el idáig, a belső motivációk lépcsőit nem látjuk. Az átlag néző tulajdonképpen nem is igényli. Múltkor is megjelent egy fehér kutya, elfelejtették bemutatni azt is. Meg egyéb következetlenségek, hirtelenségek sora. De ha megnézzük a játékot akkor mindig az egyéni felé halad, az összeköltözés és a csapatok machinációja - cserélj kötelezően, állíts ki valakit, stb. - mind-mind a show-t szolgálják. Azon is elgondolkodtam, hogy lehetne fordítva is: egy, nagy csapat az elején és a finishek közeledve differenciáltatnák a versenyzőket, az milyen lenne. Szóval valahol mindenki egy Simon, csak neki mélyebb a hangja, így markánsabban jelenik meg a képernyőn a döntése. Szakadékot azért továbbra is érzek.

Nem is tudom Ferinek van-e gyereke, de a sportember vagyok attitűd most visszanyal. Könnyen eladható, népszerű pattern, játékosok és nézők nyelvére egyaránt önkéntelenül rájön a "hát ő sportoló!" érv, indokolatlan és kritikátlan átvettséggel való csodálat mellett. Ezen a ponton most röhög a vakbelem, hogy önálló életre kelt a tervezett közhely. Feri is csak versenyzik, a lányok meg túlságosan apafiguraként magukba fogadták, most meg élesedik a helyzet, szűkül az alagút úgymond. Feriben benne van még a csalódottság is, hiszen a szemében a többiek mentek át szarfejbe. Egy polgári család felállásána valóban bárdolatlan az elhivatottsága ami átitatja, de baltás gyilkos ettől aligha lesz.

Edina se' egyszerű eset, sőt, szerintem egyenesen szemtelen módon kóstolgatta Ferit borospohárral a kézben, beállva egy nagyon Edinás pózba. Nem kell félteni őt sem.

(#48) Shadowfax válasza totron (#47) üzenetére


Shadowfax
addikt

A vágás legendásan fos,

Egyetértek. Nekem már az sem kerek, hogy elvileg nyáron vették fel ezt az évadot. Az első részekben rekkenő hőség volt, de az utóbbi részekben kifejezetten esős idő van és fáznak, Laura télikabátban (!) van. Nem mellesleg a szőlőt se nyáron szüretelik. Ezenkívül Simon hol bajusszal, hol anélkül látható. Mintha tartottak volna egy hónap szünetet és visszamentek volna "pótforgatni".
Levente egy szarkavarógép, reméltem, hogy Feri őt hívja ki párbajra. De azt se sajnálom, hogy Szabika esett ki, a sportszerűtlen viselkedése miatt már rég ki kellett volna zárni.

Vicces, hogy Simon kijelentette a farmgyűlés előtt, hogy a pirosakat egyben kellene tartani, ehhez képest Ferire szavazott. :D S kifejtette, hogy innentől ez neki egyéni játék. :D Aham, ha bejutna a döntőbe - amit kétlek -, akkor majd a fájós hátával rohan fel a dombra?

Aki se nem erős, se nem okos, se nem ügyes, miért jelentkezett a játékba? Tudom, pénzért. De akkor ne sivalkodjon, ha az erős, az ügyes, az okos legyőzi. :)

(#49) antikomcsi válasza Shadowfax (#48) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nyáron volt a forgatás, ha emlékszel augusztus elején volt egy bő hét, amikor 15-20 fokot visszaesett a hőmérséklet. Mikor mi megjöttünk a nyaralásból, még éjjel pont leszállt a gépünk, aztán egész Ferihegyet lezárták reggelig. Olyan vihar volt, hogy az érkezést követően nem pihentem, hanem megkezdtem a kárelhárítást. Az utcát rendbe kellett tenni, mert a fát kicsavarta a vihar, bent is kidöntött fákat, és a veteményeben is nagy károk keletkeztek. Na, ez után több, mint egy hétig "hideg" volt. Ez a korai szőlő, amit szedtek augusztusban már érik. Bár, amit ők szedtek az nem volt teljesen érett, látszott is rajta. Főleg, hogy válogatás nélkül csak tépték. A bajszos Simon a napi simon volt, az nekem is feltűnt, a borotvált meg az, amelyiket az etap végén leültettek és az adott szituációról kérdeztek.

Bár már kezdett elég idegesítő lenni, hogy nem a Farmról szólt a műsor, hanem Feri show-t csináltak belőle, és minden egyes kérdés, riport Feriről kellett szóljon. És a rettegő lányokról. :U

Simon amilyen emberségesen viselkedett az elején, most annyira átesett a ló tulsó oldalára, hogy hihetetlen. Egyedül ő szavazott saját volt csapattársára. Egy kis betyárbecsület lehetett volna benne. Egyébként is jól elszúrta, ha Ferit akarták volna párbajra küldeni, mindenkinek Jonyra kellett volna szavazni. Ferivel ment volna párbajozni, és bármelyik esik ki, jól járnak, így meg oda lett Szabi, aki nem sok vizet zavart volna.

[ Szerkesztve ]

(#50) totron válasza antikomcsi (#49) üzenetére


totron
addikt

Jó, de Szabit utálták mint a szart, Zsuzsát kivéve. A lányok meg imádnak rettegni, olyan fajták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.