Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dnacrew


dnacrew
tag

Van egy ilyen lapom és tegnap óta nem túl stabil! :(
Megpróbáltam berakni egy vinyót, nem ismerte fel. Valami gáz van azzal a vinyóval mert csak ugy ismeri fel hogyha primary slaveként van bent egy primary master mellett. De ez egy másik történet. Nem tudom hogy ettől de ez történik:

Legroszabb: Elindítom és van hogy fel sem ismer semmi IDE eszközt és megáll a boot elején.

Kevésbé rossz: Elindul és Windows boot közben fagy meg.

Kicsit jobb: elindul de az elején 2 perc alatt ismeri fel a vinyókat sé a winboot közben is van egy 2 perces szünet, de elindul. Ezután lefagy a win teljesen váratlanul és nem tudom mihez kötni hogy mikor.

És végül: Elindul rendesen 15mp alatt feláll a win és utána lefagy a win teljesen váratlanul és nem tudom mihez kötni hogy mikor. Ja a vinyó folyamatosan teker.
Virus nincs.

Ezt a 4 variációt randomszerűen produkálja minden indításnál.

Nem kérdezem hogy tapasztalat, mert szerintem ilyet még senki nem látott! :(

1010-es BIOS, Seagate barracuda IV 7200 60GB, Winxp pro eng SP1, 1 cdíró van mellette. Szétszedtem és ujra összeraktam.

Hogy ne legyen ilyen ''sima'' egyszer elindult a win és az egyik hálókártya megfeküdt. Sárga felkijáltójel, hálókártya kivesz, ujraindítás. Így is fagyott. Kártya vissza és az ütközés megszünt, de megint fagy.

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.