Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ibm netvista boot (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Megtudna nekem mondani valaki hogyan lehet ravenni a gepet, hogy a cdrom-rol induljon? A biosban nem talaltam semmi olyan beallitasi lehetoseget amely kijelone az inditas sorrendjet.

(#2) Angie™ válasza Poiro7 (#1) üzenetére


Angie™
addikt

Pedig annak ott kellene lennie :D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) Tul válasza Poiro7 (#1) üzenetére


Tul
aktív tag

Pedig kellene hogy legyen:U Próbálkozz még bootolás előtt F2-vel. Vagy F12?:U Már nem emlékszem:DD

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#4) Poiro7


Poiro7
aktív tag

F1

(#5) Tul válasza Poiro7 (#4) üzenetére


Tul
aktív tag

Mi?:DDD Nem a biosra gondoltam, hanem nekem is van itthon egy gyári intel pc-m, annak van egy boot menüje:U, amit biostól függetlenül is be lehet hozni, pont azért, hogy wintelepítésnél pl. ne kelljen átbabrálni a biost, hanem egy restart erejéig cd-ról, floppyról...

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#6) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Vegig zongoraztam az F billentyuket de csak az XP menujet tudtam elocsalni, illetve a Bios beallitast.

(#7) [w] válasza Poiro7 (#6) üzenetére


[w]
őstag

ha máshogy nem, a BIOS-ban mint boot-sorrend (boot order/sequence?) kell szerepelnie. bár nem tudni milyen idős a gép, de a funkció már régi, ismernie kell.

cmdr PETER W. VOLKOV

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ibm netvista boot (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.