Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Húzott már valaki bartont? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cefa


Cefa
senior tag

Sziasztok arra lennék kíváncsi hogy húzott e már valaki barton magos processzort és ha igen akkor meddig ment?

Köszönöm.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#2) Cathfaern válasza Cefa (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, én már húztam. Pontosan megnéztem 3 km-ig sikerült eljutnom, tovább már nem tudtam húzni. :))

(#3) Dr.Burn válasza Cefa (#1) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Mért hol lehet Barton magos procit venni?

"Later Nerd!"

(#4) hungeek


hungeek
senior tag

én módosítanám a topic címét:
látott már valaki élőben bartont? :)

(#5) Dr.Burn válasza hungeek (#4) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Hát ez az. :)

"Later Nerd!"

(#6) Fr4G


Fr4G
aktív tag

... ez komoly, barton még m.o.-n nem nagyon járt sztem :)) :DD

(#7) fLeSs


fLeSs
nagyúr

lehet kapni.én 2800+-t próbáltam húzni.elég gyenge volt.HWSW-n már le is írtam:
''nos a lényeg röviden : csalódtam
sajna csak egy procit tudtunk kipróbálni , az nem volt túl egetrengető . Asus A7N8X-ben próbálgattuk a kicsikét 1,85V fesszel TT Volcano 7+ hűtővel ~6000rpm-en . A proci nem volt hajlandó 2400Mhz-en stabil működésre(3dmark rendszeresen kidobott) , egészen ~2310Mhz-ig(12,5*185) vissza kellett skáláznunk , hogy stabilnak mondható legyen(még ebben sem vagyok biztos).1szerűen nem értem.A másik probléma : a proci nem volt hajlandó >12,5x-val működni mint az 1700+-ok.Ennek az órajele 12,5*166-on jön ki ~2083Mhz-re.És ezt komolyan mondom.Ezt sem igazán értem.13x szorzónál vmi 1000mhz alatt indult el a proci.Nem hiszem hogy az alaplap hibája.Röviden ennyi.Még biztos fogunk próbálgatni , de szvsz ha ez ennyire gyengus , akkor még a 2500+-t sem veszem meg.T2k-tól kéne megkérdezni hogy a >12,5x működik-e neki.''
ennyi.azóta kiderült hogy abit nf7-s 1.2-ben megy a feljebbi szorzók,szal az asusnál volt vmi gond.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8) Dr.Burn válasza fLeSs (#7) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Hol lehet kapni? És mennyi pénzért?

"Later Nerd!"

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Húzott már valaki bartont? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.