Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hülye kérdés, valszeg szomorúan... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ronaldo


ronaldo
őstag

Megvettem a 9800SE-m Club3D. Betettem-> softmod -> 2d no hiba. 3dmark01se-ben pár zöld pont. de a kép nem kockás meg semmi ilyen. csak a videók. pl jóbárátok, meg a filmek, csíkosak.De mondom 2d-ben semmi gond. Arra gondoltam, mivel ez roncs xp van. és ebben is ez a 3.-dik videokártya 1hónapon belül. -> 9600xt -> 8500LE -> 9800SE.és gondoltam ez is okozhatja a hibát. persze lehet, hogy nem szóval 95%-ig le vagyok törve...

(#2) MUŁĐER válasza ronaldo (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

nem az XP a bűnös 99,9%...:(
ez van.:(

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) ronaldo válasza MUŁĐER (#2) üzenetére


ronaldo
őstag

akkor majd kipróbálom uj xp-n is... amugy 4pipeline megy 440/345(690)mhz-n mire jó? vagy mit ér?

(#4) Viktor77 válasza ronaldo (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Mod nélkül ez egy 9600XT szintű kártya. Ennyit is ér.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) MUŁĐER válasza ronaldo (#3) üzenetére


MUŁĐER
addikt

9600XT és 9600 Pro között van teljesítményben.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) ronaldo


ronaldo
őstag

ok. végülis 6.800ft-ért kaptam. annyit megér. de azért kicsit szomorú vagyok... ilyenekkel sosem volt szerencsém... 2db 200gb-s SATás vinyót kifogtam ami rossz... egy 9600xt-t bexart. egy 2800+ meghalt... nagyon balszerencsés vagyok :(((

(#7) ronaldo


ronaldo
őstag

és ha pro biost teszek rá?

(#8) MUŁĐER válasza ronaldo (#7) üzenetére


MUŁĐER
addikt

nemhiszem....de megpróbálhatod.
De nincs rá sok esély,szinte semmi.SZVSZ.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#9) ronaldo válasza MUŁĐER (#8) üzenetére


ronaldo
őstag

Akkor imádkozunk. amugy ha pro biost teszek rá attól el nem baszódhat, ugye?

(#10) Drizzt válasza ronaldo (#6) üzenetére


Drizzt
nagyúr

6800 FT???

Ki osztogat ilyet ennyi pénzért?

I am having fun staying poor.

(#11) MUŁĐER válasza ronaldo (#9) üzenetére


MUŁĐER
addikt

elvileg nem.Max nem megy az új BIOS-al,de ha visszarakod a régit,újra megy.
Várjál csak,128 vagy 256 bites a VGA-d?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#12) ronaldo válasza MUŁĐER (#11) üzenetére


ronaldo
őstag

256bit-es r350es 2,8as hínix ram... minden adott de mégse megy :(

(#13) Esmein válasza ronaldo (#12) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ilyenem volt nekem is. 256 bit 2.8 nanos ramok. 420/345-ön ment hiba nélkül se-ként softmoddal be se bootolt a windows.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) ronaldo válasza Esmein (#13) üzenetére


ronaldo
őstag

és 420/354-el miket teljesített?

(#15) Esmein válasza ronaldo (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

13950 pont 3dm01
3950 pont 3dm03

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) ronaldo válasza Esmein (#15) üzenetére


ronaldo
őstag

joaz! 6800ft-ért! ugy is uj gépre kezdek gyüjteni. ezen egy doom meg a barátai elfutkosnak...

(#17) Esmein válasza ronaldo (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez olyan mint egy hülyére húzott 9600pro, vagy egy 9600xt lájtossan megrángatva.
Elmegy rajta minden, max nem 4/8-as szűrőkkel.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) ronaldo válasza Esmein (#17) üzenetére


ronaldo
őstag

Akkor jolesz ez nekem. még 1x friss xp-n megpróbálom hátha segítenek az istenek, de ha nem akkor nem , igy sem rossz. mondhatjuk ugy is h egy x600 szintjén van :))

(#19) Esmein válasza ronaldo (#18) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én 4xAA/8xAF 1024*768 2500+ bartonnal stabil 40 fpssel(frapssal mérve) nyomtam az UT2k3-mat max részletességen. Sztem jó kártya.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) ronaldo válasza Esmein (#19) üzenetére


ronaldo
őstag

nekem 2300mhz-n menyyő amd-m van. samsung rammal meg ezzel a karival.

(#21) Esmein válasza ronaldo (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem lesz gond, kb 4200 pontot kapsz majd meg vagy 14500-14900-at.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22) #53172992


#53172992
törölt tag

Ez komoly???
6800 Ft-ért vetted EZT A KÁRTYÁT?HOL?

(#23) ronaldo válasza Esmein (#21) üzenetére


ronaldo
őstag

kicsit hallott xp-n adott elsőre 13.900at huzatlanul, most 20perce futtattam még 1.-et kicsit huzva 14.300, de a memókat tudnám huzni mert 2,8as hynix, ezért veszek rá héffőn bordát. az sokat lendíthet rajt! Amugy lehet h a probléma oka a tulmelegedett memó! mert így 4pixellel is jön egy-két kósza zöld pötty! az xp-mről annyit, hogy a 3dmark03-om el sem indul! (9es direct x :P )

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Hülye kérdés, valszeg szomorúan... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.