Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Hp laptopok javítása, alkatrész cseréje (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gery07


gery07
csendes tag

Helló!

E topik célja, hogy azok, akiknek valamilyen hardveres problémájuk van valamely HP Compaq géppel, segítséget tudjanak kérni akár tőlem, akár egymástól is. Én debug (hibakereső) technikusként dolgoztam egy HP gyárban, tehát egy-két dolgot tudok, ami jól jöhet annak, akinek problémája van.
Segítsünk egymásnak!

HP nc/nx 4xxx/6xxx/8xxx hardveres szakértője vagyok - egy évig dolgoztam a magyarországi gyárban hibakereső technikusként

(#2) Akheron válasza gery07 (#1) üzenetére


Akheron
senior tag

Na, most mindjárt le fognak tolni, hogy minek ennek külön topic. :) Bár én speciel haszosnak találnék egy ilyen, külön hardveres hibákkal foglalkozó szaktopikot.

Kérdeznék is nyomban néhányat, ha szabad:
- Mi az általános véleményed a HP gépek minőségéről?
- Mennyire vannak lényeges minőségbeli különbségek a HP NX és NC sorozata között?

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3) gery07 válasza Akheron (#2) üzenetére


gery07
csendes tag

Szerintem nagyon jók a HP gépek, nagyon nem is tudok mondani tipikus hibát. Egy-két ilyen vinyó kompatibilitás hiba szokott előfordulni, de az már nem minőségbeli probléma.

Igazából nem észrevehető különbségek vannak az nc és az nx sorozatok között, ha végig gondolom ezeket, nem is értem miért van két sorozat. Nem is minőségi különbségek ezek, inkább a felhasználási területben különböznek. Az nc gépek inkább a házi felhasználók számára van kitalálva, több a kényelem, több a gomb, stb. Az nx-eken így kevesebb dolog romolhat el :D

HP nc/nx 4xxx/6xxx/8xxx hardveres szakértője vagyok - egy évig dolgoztam a magyarországi gyárban hibakereső technikusként

(#4) Rover623 válasza Akheron (#2) üzenetére


Rover623
félisten

[link]
Kell hozzáfűznöm valamit...?;]

gery07: te pedig ha valóban a közt akarod szolgálni, akkor:[link]




[Szerkesztve]

primus inter pares

(#5) Akheron válasza Rover623 (#4) üzenetére


Akheron
senior tag

Esetleg ''HP Notebook / Laptop topik – hardverhibák'' néven tovább élhetne azért ez is. :) Engem legalábbis zavarni szokott, hogy az ilyen márkatopicok rendszeresen a gépek működésével kapcsolatos hibákról szólnak az általános tanácsadás és vásárlási segédlet helyett, bár lehet, hogy egyedül vagyok ezzel. :B

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#6) Racecam válasza gery07 (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kaptál két nagyszerű linket Rover kollégától ott lehet folytatni, ezt a topicot pedig zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Hp laptopok javítása, alkatrész cseréje (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.