Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez kell! Végre valami amire felcsillan a szemem...ritka manapság :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) LLKobe válasza Sirandrish (#1) üzenetére


LLKobe
veterán

:K

Már az első résznek is nagy inspirációt adott a Twin Peaks, de ebbe mikor Alan áll a függöny mellett, felröhögtem :D Már csak a kockás padló hiányzott :D

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) attak79


attak79
tag

Az első rész is nagyon ott volt,feeling,történet,grafika...és amint látom,ez se lesz csalódás! :K

(#4) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nagyon várós már! Ha fele olyan jó lesz mint a régi rész akkor már megéri megvenni eredetibe! :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#5) LLKobe válasza attak79 (#3) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, minden amit felsoroltál jó volt, csak a gameplay volt egyhangú és fantáziátlan szvsz. De a 2 biztos sokkal jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) Archttila válasza LLKobe (#5) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Remeljuk. En az elso reszt most jatszottam ki harmadjara :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#7) Psychopeti válasza LLKobe (#5) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Mi volt benne egyhangú és fantáziátlan? :U Kérlek fejtsd ki bővebben. :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#8) Archttila válasza Psychopeti (#7) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Biztosan keveri valamelyik mostanaban kiadott futoszalagon termelt bughalmazzal :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#9) LLKobe válasza Psychopeti (#7) üzenetére


LLKobe
veterán

Ez nyilván egyéni vélemény. Számomra unalmas volt a játékmenet, minden ellenfél egyforma volt, rávilágítasz, lelövöd, ismétled ezerszer.
De ahogy Sam Lake is nyilatkozott most, ők is érezték mik voltak az első rész gyenge pontjai, és a másodikra változtatnak rajta ahol kell :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) montana92 válasza LLKobe (#9) üzenetére


montana92
csendes tag

Én egyetértek veled: szerintem is hamar monotonná vált a játékmenet (nem csak mai szemmel, hanem akkorival is).
Ezt ugyanakkor egyensúlyozta a sztori, a karakterek és az atmoszféra, ami viszont szerintem csillagos ötös volt.
Remélem a második résznél ebben fejlődnek - bár az eddigi videók alapján lehet teljesen más jellegű lesz, mint az első (survival horror).
Ha már Remedy játék, a Control nálam ebből a szempontból is hibátlan volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.