Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Horror 2006: 23 e -t találtam egy metrós pizzában (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

Jártam keltem ma a Szombathelyem. és az utam végül a Metróba vezetett. Kis idő multán elsőre kihagyhatatlan vételre találtam: három doboz pizzát árultak 700 Ft -ért. Mondom ha még szar az ízük akkor is megéri, de még gyors vásárlás előtt megnéztem mi is van ebben a sonkás pizzában.

Hát itt gyökereztem le: 23 különböző E ''vitamin'' van benne, melyek mind azt a célt szolgálják, hogy az eredetihez hasonló íz kerekedjen belőle sütés után. Ez már csak azért is sok, mert ha jól tudom, összesen három olyan E adalék van, ami természetes, és hosszú távon sem káros. Persze nem vettem meg, vettem helyette sajtos pizzát, abban csak kettő volt, igaz olyan is az íze... :D

Szóljon ez a topik az ''anti E'' gondolkodású emberekről, és versenyt hírdetek, hogy ki talál olyan kalyát, amiben még ennél is több az E (képpel együtt ha lehet).

Ím az enyém:
[kép]

Ugyanez nagyobban: [link]
Vagy mégnagyobban: [link]



[Szerkesztve]

(#2) joey7 válasza JoeYi (#1) üzenetére


joey7
őstag

vazz, én meg azt gondoltam ,h 23 ezer forintot találtál a pizzában! :D

valóban horror, még akkor is ha nem minden E haszontalan anyag.

[Szerkesztve]

(#3) DewiL


DewiL
senior tag

dettó :D
de azért durva ez a 23 ''E'' egy pizzában...

[Szerkesztve]

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#4) Ősember válasza JoeYi (#1) üzenetére


Ősember
őstag

szép fogás :DD nem értek ezekhez, de a metro nem egy nagyon kis putri akármi, gondolom azért valaki csak ellenörzi ezeket forgalomba kerülés elött. ha tényleg annyira káros lenne, mint gondolnánk, valoszinü nem rakták volna polcra ;) ennek lelenére tényleg fölháborito, hogy mennyi szemetet etetnek meg velünk :(

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#5) Agostino válasza JoeYi (#1) üzenetére


Agostino
addikt

Annyira azért nem kell megijedni az E betüktől, hogy aztan azt se merd kimondani petrence, mindenestre itt egy hasznos oldal ahol mindent megtudhatsz az E betük néha szomorú, néha vidám, de mindenesetre közmegvetésnek örvendő világáról : [link]. : ) Már csak a tisztánlátás végett is hasznos ez az oldal.

Jah meg a cim alapján azt hittem hogy vettél egy pizzát és abban volt belesütve 23e, vagyis 23 000 forint. : D

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) Kraptor válasza joey7 (#2) üzenetére


Kraptor
őstag

LOL én is:)

(#7) hobizoli válasza JoeYi (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez miatt nagyon ertelmes dolog volt topikot nyitni...gratula :U:C



hobizoli

több drón kell ;P

(#8) rup1u5 válasza Kraptor (#6) üzenetére


rup1u5
nagyúr

detto :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nekem tetszik, főleg az, hogy az egész feltétet képező sonka, sajt, stb. 0.2%-ban van jelen.:DDD

(#10) JoeYi


JoeYi
őstag

Pedig Ft -t nem is írtam oda :)

(#11) joey7 válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


joey7
őstag

a lényegtElen dolgok nem kEllEnEk, csak az ElEmi fontosak a lényEgEsEk! :)

(#12) net84


net84
őstag

Látom nagyon ráérsz :DDD
Ezeknek az E-nek nagy része azért felelős, hogy az egyébként mű pizzából ízre és szagra és kinézetre igazi pizza legyen...
durván fogalmazva ettél egy pűanyag pizzát, ami a sok E-nek köszönhetően olyan volt, mintha igazi lenne :DDD

Read only...

(#13) Drótszamár válasza JoeYi (#1) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ez egyrészt lol, másrészt pl az 'antioxidás E301' köznapi megnevezése: C vitamin (Sodium ascorbate)

Sztem még a víznek is van E betűs megnevezése. Nem kell egyből beszarni ha E betű van valamire ráírva.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#14) JoeYi válasza net84 (#12) üzenetére


JoeYi
őstag

Sajtosat ettem, abban kevés E volt, de ezek szerint ezért volt műíze :D Van még kettő, valahogy le kell majd gyűrnöm őket. Aszem veszek rá kukoricát szalámit meg sajtot, bár így már egy igazi pizza áránál tartok :D:D :P

(#15) Drótszamár válasza JoeYi (#14) üzenetére


Drótszamár
őstag

Egyébként egy ezresből 2-3 pizzát is megcsniálsz otthon, ha van kedved, meg időd főzőcskézni. Monnyuk az is tele lessz E betűkkel, mert nem nagyon hiszem, hogy külön megfőződ a kukoricát, a tehén tejéből csinálod a sajtot, friss paradicsomból csinálod a szószt, kibányászod a sót, megőrlöd a bio búzát stb....

Szerk: ja mindíg összekeverem :( A 300 a c vitamin, a 301 annak valami feldolgozása, de nem vagyok vegyész / biokémikus /élelmiszermérnök, uh nem tudom pontosan mi.

[Szerkesztve]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#16) JoeYi válasza Drótszamár (#15) üzenetére


JoeYi
őstag

:DD:DD:DD Ott a pont

(#17) bagyulajuve válasza joey7 (#2) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is detto!, az azért jobb felállás lenne :DDD

Resistencia eterna

(#18) JoeYi


JoeYi
őstag

.

(#19) Den válasza JoeYi (#1) üzenetére


Den
veterán

''''anti E'' gondolkodású emberekről'' a.k.a az E idiótákról

www.simson4t.hu

(#20) _az válasza Den (#19) üzenetére


_az
senior tag

:C :C :C

az

(#21) parandroid válasza Den (#19) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

E-dióták?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rákerestem az 'egészség' szóra a saját kis keresőnkkel, és a következő témákat találtam: [link].

Kérek mindenkit, akit érdekel a téma, hogy válasszanak ezek közül egy szimpatikusat.

Ezt zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Horror 2006: 23 e -t találtam egy metrós pizzában (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.