Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Viiktor1989 válasza knox83 (#3148) üzenetére


Viiktor1989
tag

Ezt hogyan tudnám ellenőrizni :R ?

(#3152) freeapro válasza Viiktor1989 (#3151) üzenetére


freeapro
senior tag

Settings > Akkumulátor megnézed mi fogyaszt sok energiát
ha vírus, akkor persze nem mutatja meg magát

(#3153) knox83 válasza Viiktor1989 (#3151) üzenetére


knox83
senior tag

Ez csak egy tipp, p30pronál is elkezdett durván fogyasztani a telefon egy frissítés után, illetve a hmp5-öt is egyszer újra telepítettem és feltűnt hogy nem fogyaszt annyit tétlenbe. Alkalmazások alatt a google play szolgáltatások + tárhelynél az adatokat töröltem. Ez anno azonnal megoldotta. Alkalmazások fogyasztásánál nincs kiugró érték?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3154) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Köszi a tippeket,megnéztem,de nincsen kiugró fogyasztási érték.
Figyelgetem,lehet csak én látom rosszul :)

(#3155) koboldozat válasza Viiktor1989 (#3154) üzenetére


koboldozat
senior tag

Újraindítottad? Úgy is figyelted az akkumulátor merülést?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3156) Viiktor1989 válasza koboldozat (#3155) üzenetére


Viiktor1989
tag

Igazából 2 napja beakwdt a telefonom,nem csinált semmit, újraindítottam, azóta van ez a merülés. Most csinálok megint egy újraindítást, aztán,ha nem jelentkezem,akkor megoldódott a probléma :R

(#3157) vlesi69 válasza Viiktor1989 (#3145) üzenetére


vlesi69
senior tag

Merülést nem, de az 5 Promon meg párom Honor 90 a gugli térképre üzente hogy intenzíven van használatban és használjuk a kényszerített letíltás pedig nem is volt használatban. A legutobbi talán két napja lett az app frissítve lehet hiba ezzel, és talán javítják.

(#3158) Tutu7030 válasza vlesi69 (#3157) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az utóbbi pár napban nekem is feldobta párszor ezt a figyelmeztetést a térképre. (én mondjuk használom is néha)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3159) koboldozat


koboldozat
senior tag

Nekem is feldobja néha pár appra kinyomom és kész.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3160) monyo12


monyo12
tag

Hát ne haragudjatok, de ez a támogatas a xiaomi 5 évvel ezelötti szintjén van! 0 kommunikáció a felhasználók felé, szánalmas! Javítsatok ki, de szerinten ezzel nem vagyok egyedül!

(#3161) njnl válasza monyo12 (#3160) üzenetére


njnl
aktív tag

Valószínűleg annak az akit érdekel. Engem pl már egyáltalán nem mozgat meg egy egy frissítés pontos esedékessége. Nyilván 8-10 éve epekedve vártam, meg béta tesztekre jelentkeztem :))

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#3162) spect80 válasza monyo12 (#3160) üzenetére


spect80
senior tag

Ja nem egy Samsung. A magyar Honor üfsz is valójában deepl-el fordító valamilyen külföldi csapat. A válaszaik alaposságából ítélve kínai lehet

(#3163) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Szerintem nem titok hogy melyik gyártó erős kamerában, melyik akkuban, melyik rendszer szmúthabb, hova érdemes fordulni ha frissítésekre vágysz havilag.

A Honor az elsőkben éllovas, az utóbbiban már az anyacég sem volt az. Mindig átnézik a biztonsági frissítéseket is mielőtt kitolják a saját eszközökre, jóval kevesebb is a frissítési bakijuk mint a többi gyártónak. Nekem megfelel.

(#3164) knox83 válasza monyo12 (#3160) üzenetére


knox83
senior tag

Milyen kommunikáció nincs? Többször leközölték mikor lesz os 8 frissítés, április 12. Havi frissítés is kint szokott lenni cikkben. Én 2x chateltem a myhonorba velük, igaz angolul. Mi a gond?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3165) monyo12 válasza knox83 (#3164) üzenetére


monyo12
tag

Remélem igazad lesz! Esetleg megosztanád a hivatalos Honor frissítési tervét? Köszi

(#3166) knox83 válasza monyo12 (#3165) üzenetére


knox83
senior tag

https://androidportal.hu/2024-02-19/ezekre-a-honor-eszkozokre-erkezik-a-magicos-8-0/

Több külföldi oldal (huawei central , hihonor) előbb ki szokta tenni utána veszik át a magyar portálok :)

Btw eléggé temették megjelenéskor a frissítéseket a honornál, augusztusban vettem meg a telefont, ha nem jött azóta 5 frissítés akkor egy sem. Nyilván nem egy samsung vagy google a frissítés betartása de nekem személy szerint semmi bajom nincs azzal ha pár hetet csúszik.
Egyeta samsungnal hiába megy óramű pontossággal elég sokat anyázbak hogy valamit javítanak mást meg elrontanak..

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3167) monyo12 válasza knox83 (#3166) üzenetére


monyo12
tag

Nem kötözködni akarok...De akkor nincs hivatalos.
Enngem csak az zavar,hogy lassan fél évvel le vannak maradva a többiektől. Abban egyetértünk, hogy inkább legyen kiforrott.
.

(#3168) knox83 válasza monyo12 (#3167) üzenetére


knox83
senior tag

Értem amit mondasz és abban igazad van, más gyártónál pár hónapja ott figyel a telefonon az A14.
Szerintem ez várható volt, hogy ők nem a megjelenéskor dobják ki. Valahol azt is értem hogy a HMP6-al debütált a rendszer és nem fogja előtte kiküldeni a korábbi telefonokra..
Hivatalos oldalukon nem láttam a road mapet csak azt hogy megjelent az os 8, ellenben rengeteg ismert nagy portál írt róla.
Nem vettem kötözködésnek :) Segíteni próbálok.
Ha valamelyik usernek a frissítés csúszása szentségtörés akkor a konkurencia jobb választás ebből a szempontból.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3169) Tutu7030 válasza knox83 (#3166) üzenetére


Tutu7030
veterán

Így van! Nekem december elején megírta a magyar ügyfélszolgálat, hogy mikortól lesz elérhető a vowifi a yettelnél. Szinte napra pontosan úgy is lett.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3170) monyo12 válasza Tutu7030 (#3169) üzenetére


monyo12
tag

Akkor nem érted amit írtam! Sajnalom.
Ki kell hírdetni és kész! Nem a usernek kérdezgetni, ennyi!

(#3171) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok!
Novemberben még nagyon elégedetlen voltam a makró móddal. Most már más a helyzet. A virág átmérője kb. 1 cm. A légy csak alig nagyobb házi rokonánál.

[ Szerkesztve ]

(#3172) knox83 válasza nikkor (#3171) üzenetére


knox83
senior tag

Ma egy Esztergomi kiránduláskor fotóztuk egymást a barátnőmmel, iphone 15 pro max és a magic 5 pro. Úgy nézek ki rajtuk mintha 10 évvel idősebb lennék (40 vagyok), túlélesítettek a képek, botrányosan rossz, az összes ráncot minden szart kb sokkal jobban előhozza.. Az iphone sokkal jobb ebből a szempontból de az meg fakó, nem olyanok voltak a színek a valóságban...van egy felkar tetoválásom konkrétan ráközelítve a honoron olyan mintha nem is az a motívum lenne ami...az iphone teljesen jól adja vissza..
Visszanéztem régebbi p30pros képeket de még a p9es képeimet is egyiknél sem volt jelen amiről beszélek..

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3173) freeapro


freeapro
senior tag

Nekem még mindig tetszik.

(#3174) knox83 válasza freeapro (#3173) üzenetére


knox83
senior tag

Ezek szép képek! Alapvetően meg vagyok elégedve a kamerával, nem tudom, hogy azért tolta túl az én esetemben mert be volt felhősödve majd tesztelem még. Mindenesetre jól jönne egy olyan alkalmazás mint a samsungnal a camera assistant...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3175) spileraaa


spileraaa
senior tag

Sziasztok tudnátok segíteni lefordítani a huawei szupportnak írnék angolul a következő szöveget:

Jo napot kívánok!
Marcius 6 éltem az egyik kedvezményes akkumulátor csere lehetőségél éspedig: link és a rendelés száma:
Viszont a csere óta nem működik megfelelő módon 15 perc után újra indul! A
román ügyfélszolgálat nem akarja elismerni hogy ök hibáztak pedig teljesen logikus hiszen előtte működöt és a csere ellőt a diagnosztika során sem találtak hibát hiszen azt mondták ha kapnak hibát jelzik a plusz költséget!

Ebben kérnék segítséget hogy a telefonom javítását állják és ismerjék el hogy önök hibáztak és ne én rám próbálják hárítani a felelőseget hogy én miattam nem működik miközben én azonnal jeleztem a hibát whatsappon!

Tiszteletel spileraaa!

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#3176) knox83 válasza spileraaa (#3175) üzenetére


knox83
senior tag

Good afternoon!
On March 6, I availed of the opportunity for a discounted battery replacement with the following link and order number:
However, since the replacement the phone hasn't been functioning properly: it restarts every 15 minutes.
The Romanian customer service refuses to acknowledge their mistake, even though it's entirely logical since it was working fine before the replacement. During the diagnostics, they found no issues and mentioned that if there were any errors, they would notify about additional costs.I seek assistance in having the phone repaired at their expense and acknowledging their mistake, instead of trying to shift the blame onto me, claiming that the malfunction is my fault, despite my immediate notification of the issue via WhatsApp.
Sincerely, spileraaa!

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3177) nikkor válasza knox83 (#3172) üzenetére


nikkor
aktív tag

Szia!
Ezzel a két fotóval elsősorban azt szerettem volna illusztrálni, hogy itt mennyire jól működött az élességállítás és mennyire tudtam közel menni a témához. De van olyan virág, a tavaszi lednek, amiről legutóbb egyetlen éles fotót sem tudtam készíteni. Igaz, kézi élességállítással nem próbálkoztam.
Az nem tűnt fel, hogy jelentősen túlélesítene. Maximum egy kicsit.
Viszont a színekkel kapcsolatban épp az ellenkezőjét tapasztaltam. Leginkább tájképeken tűnik fel a túltelítettség, főleg az ég kékjén.

(#3178) spileraaa válasza knox83 (#3176) üzenetére


spileraaa
senior tag

köszi
erre az email címre EUsupport@huawei.com küldtem gondolom ez a legjobb?

viszont ha honor-nak kis hasonló a szervizelés akkor nem sokat ér a garancia

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#3179) freeapro válasza nikkor (#3177) üzenetére


freeapro
senior tag

"Leginkább tájképeken tűnik fel a túltelítettség, főleg az ég kékjén."

Nem véletlenül. Tájképeken utómunkával próbáljuk meg mélyíteni az ég kékjét, amit a Huawei/Honor megtesz élőben proc. erőből. Én épp azt szeretem, hogy olyan lesz a kép, mintha még PS-el dolgoztam volna rajta.

(#3180) knox83 válasza freeapro (#3179) üzenetére


knox83
senior tag

Ezekben az esetekben jót tesz, de az emberi arc, bőr stb témában pont az ellenkezőjét éri el...

@spileraaa szerintem jóra küldted.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3181) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Emagon ~315k körül megcsíphető kuponnal mindkét szín, csak mellé kell rakni valami filléres lomot, hogy érvényesíthető legyen a 10%-os kupon.
Ha valaki esetleg még szemezne vele, ez most jó deal.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3182) Azie válasza zoleeno1 (#3181) üzenetére


Azie
őstag

igen, vacilálok, hogy ez legyen-e, vagy pixel 8 pro (esetleg oneplus12) illetve most uk amazonon is 650gbp =300k nem szállítanak ide/ausztriába sem

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3183) spect80 válasza Azie (#3182) üzenetére


spect80
senior tag

preferencia kérdése, szerintem a M5p a face ID-ban emelkedik ki a többi közül, P8pro talán kamerában, OP12 meg akkuidőben.

(#3184) knox83 válasza Azie (#3182) üzenetére


knox83
senior tag

Vivo x100pro nem játszik? Kamerában elég korrekt az is.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3185) Azie válasza spect80 (#3183) üzenetére


Azie
őstag

a magic6 pro topicban nemrég bekerült tájképek képek elég meggyőzőek egyébként :)
kamera + üzemidő lenne a fő szempont, utazáshoz. napi használatra a jelenlegi F3 is tökéletesen megfelel(ne) a shutter speed miatt hajlok a honorok felé, nem tudom a többi hozza-e ezt a sebességet :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3186) spect80 válasza Azie (#3185) üzenetére


spect80
senior tag

akkor lehet jó a honor. Magic6-om is van, szerintem az 5 szoftveresen egyelőre kiforrotabb, jobb

(#3187) spileraaa válasza knox83 (#3180) üzenetére


spileraaa
senior tag

2 percen belül jött ez a válasz üzenet?
ezek után számítsak hogy jön rendes válasz is?

Hello,

You have reached Huawei Enterprise support for devices like switches and servers.

For assistance needed regarding mobile phone or other home devices, we advise you to check the Huawei support website for consumer, which also contains direct hotline phone numbers where you can contact our colleagues from the Consumer Business Group, which are able to help you solve your issues: http://consumer.huawei.com/en/contact-us/index.htm?tag=hotline

If the information that you are seeking cannot be found there or if the country where you are currently located is not included on our website, please contact our colleagues by sending an e-mail using online contact form at: https://consumer.huawei.com/en/support/contact-us

Thank you for contacting Huawei Enterprise Support Center!

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#3188) knox83 válasza spileraaa (#3187) üzenetére


knox83
senior tag

Úgy nézem akkor ez nem a mobil üzletág hanem a hálózati eszközök stb.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3189) nikkor válasza Azie (#3185) üzenetére


nikkor
aktív tag

Szerinted jobb tájképeket készít, mint a Magic 5 Pro?

(#3190) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Nos én nem tudom ki, hogy van ezzel a mobil fotózás kérdéssel. Nekem kissé csalódás ez a telefon is. Rendkívül drága volt és bizony a korábban megszokott szolgáltatásaim hiányoznak, direkt nem írok gyártót és típust sem, de ennyi pénzért ez nekem sovány. Rengeteget hibázik, sokszor nem találja meg a fókuszpontot, nem tudok szép makrókat sem lőni vele. Este/éjszaka kiváltképp rosszul tud teljesíteni, deee legalább van gúgli🤣🤣🤣 persze ezzel senki kedvét nem akarom szegni és borzolni kedélyét, csak egy személyes tapasztalatom osztom meg. Nem akarok korábbi készülékeket említeni, nem tudom összehasonlítani más csúcs készülékekkel mert nem engedhetem meg a pár havonta való cserélgetést🫣 a készülék maga jó, szerethető, de valaki korábban már írta, hogy a független tesztelő elemző cég szinte borítékolhatóan pár ponttal többet ad egy új telefonnak😂 csak hogy vegyék azt is. Nem vagyok benne biztos hogy teljesen releváns a véleményem ebben a dologban, de evvan🫣

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#3191) Gomez1984 válasza kisbarack (#3190) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Az a baj hogy 2024 re túl nagyok lettek az elvárásaink egy telefonnal szemben. ( persze ilyen árak mellett érthető )
Az utóbbi 1 évben volt nálam pár telefon, az utóbbi kettőről tudok nyilatkozni.
S23 Ultra: A kamerája a M5P nyomába sem ér, beltérben esélytelen vele fotózni, főleg mozgó gyereket, 10 ből 8 kép homály, a maradék kettőben sincs köszönet. Kinti viszonyoknál elmegy kategória.
Pixel 7 Pro: Na itt már kamerában jók vagyunk, nem mondom hogy jobb mint a M5P, de az egyik legjobb amit telefonnál láttam. Viszont hardverben, töltésben, akksiban elmarad a M5P tól.
6 hónapja nyúzom a honort, eddig meg vagyok elégedve.
Eddigi legfluidabb telefon ami a kezeim között volt, akksija brutál, 3D arcfelismerés nagyon jó full sötétben is, Gyorsan tölt, ( samsunghoz, pixelhez képest ) Jó a kijelző, jó a kamera.
Összességében egy jól kiegyensúlyozott telefon 300+K ért.

(#3192) zoleeno1 válasza kisbarack (#3190) üzenetére


zoleeno1
addikt

Érdekes, pedig makróban szerintem kifejezetten szuper képeket lő, mindenféle mókolás nélkül. :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#3193) vlesi69 válasza Gomez1984 (#3191) üzenetére


vlesi69
senior tag

Egyet értek veled. Egy csúcs telefon kamerája még nem érte utol a fényképezőgépeket, az emberek kb 10 százaléka használja ki a telefonok fényképezés képességeit adta lehetőségeket, a legtöbb még a lencséket sem törli meg a használat elött. S23 U volt de a H M 5 P szerintem is sokkal jobb.

(#3194) knox83 válasza kisbarack (#3190) üzenetére


knox83
senior tag

Valahol igazad van, meg nem is :D anno pl a p20 protól lehidaltam milyen képeket készít, sötétben mindenhogy. Egy hete találkoztam egy barátommal aki még mindig azt nyúzza, csináltunk pár képet és még mindig jó de a honor 2 kört ver rá. Nekem igazából csak a túlélesítéssel van gondom meg a zoom kamera mintha jobb lett volna a p30pronál bár az meg fakó volt. Az kicsit elmosta a vonalakat, a honor meg erőszakosan rajzolja és ettől lesz olyan festmény jellegű. Egy biztos tökéletes telefon nem lesz, valahol valamiben (valamikben) kompromisszumot kell kötni..
Mindenesetre a vivo x100prot kipróbálnám, azt kamerában nagyon dícsérik. (Attól függetlenül hogy a dxomarknál nem szerepelt olyan jól)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3195) Gomez1984 válasza knox83 (#3194) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Nem fizettek eleget :)

(#3196) Imike55


Imike55
kezdő

Sziasztok!
Van-e olyan funkciója, mint a p30pro- nál, hogy az ismeretlen hívót azonnal el lehetett utasítani, tiltani? Mert itt csak számokat lehet egyesével tiltani, ismeretlent nem.
Köszi!

(#3197) Imike55


Imike55
kezdő

Azért ez a minőség ott van....

[ Szerkesztve ]

(#3198) knox83


knox83
senior tag

Ha minden igaz péntekre mondták a magic os 8-at, kíváncsi leszek mennyire tartják be.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#3199) polk válasza Imike55 (#3196) üzenetére


polk
csendes tag

Igen, van ilyen funkció. Rendszerkezelő - Tiltottak - Hivástiltási szabályok. Itt tudod beállítani, amit szeretnél

(#3200) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Követem a topikot.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.