Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasOyama


MasOyama
őstag

A problémám az, hogy van egy csomó könyvtáram, ami tele van fájlokkal, minden fájlra kéne csinálnom egy hivatkozást, de erre nincs 5 évem... Nem lehet valami programmal megcsinálni? Magától linkelje be? Vagy valami php-vel, hogy a könyvtárban található fájlokat mutassa?
Spinel

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#2) salazol válasza MasOyama (#1) üzenetére


salazol
őstag

Lehet., hogy félreértem a problémát, de ha mégsem, akkor ezt helyből tudják az apache szerverek, úgy hívják, hogy autoindex.

(#3) MasOyama


MasOyama
őstag

Nem értetted félre, csak ahol nekem van a cucc, az nem támogatja az autoindexet. :( Más ötlet?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#4) KovacsUr válasza MasOyama (#3) üzenetére


KovacsUr
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=13012[/L]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#5) MasOyama


MasOyama
őstag

php-hez abszólute nem értek, igy az kilőve. Valami progi kéne ami megcsinálja.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#6) salazol válasza MasOyama (#3) üzenetére


salazol
őstag

Próbáltad bekapcsolni?

(#7) MasOyama


MasOyama
őstag

Pontosan azt sem tudom mi az, de akié a szerver az mondta, hogy nincs. Amugy hol lehet ''bekapcsolni''?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#8) salazol válasza MasOyama (#7) üzenetére


salazol
őstag

Ha azt mondta, akkor biztos letiltotta központilag.
De amúgy aktiválni úgy kellene, hogy létrhozol egy .htaccess nevű fájlt, amiben annyi van(szöveg), hogy ''Options +Indexes'' idézőjelek nékül. Ez a fájl a listában nem jelenik meg, a tartalmazó könytárra és alkönyvtáraira vonatkozik. Ez akkor működne ha a tulaj hajlandó volna a configfájlban az AllowOverRide-ot megfeleően beállítani.

(#9) MasOyama


MasOyama
őstag

Köhhike, de sajnos ez még rajtam nem segít... :( Azért köszi.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#10) KovacsUr válasza MasOyama (#9) üzenetére


KovacsUr
addikt

Még mindig nincs meg? A linkelt topicban van vagy háromféle megoldás, másold be az egyiket, legyen egy hajszállal több sütnivalód, mint hun@m úrfinak, és nem lehet gond... :P

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#11) MasOyama


MasOyama
őstag

Azok a megoldások se jók, mert védett könyvtár amit ki szeretnék listázni. És nem kér jelszót, csak hibaüzenetet kapok.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#12) KovacsUr válasza MasOyama (#11) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ühüm. Akkor csinálsz egy listát (pld. dir /S /B >lista, total commander vagy bármilyen neked tetsző módszer), bemásolod excelbe (egy oszlopba), mondjuk A1..A120-ig, B1-be beírsz egy megfelelő képletet (pld. ="<a href="""&A1&""">"&A1&"</a>"), aztán megfogod a B1 sarkát, lehúzod végig, és a B oszlopot már másolhatod is a html-be. Szerintem.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.