Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

És az összes online szolgáltatást lelőtték az évforduló és a franchise tiszteletére!
Savanyú uborka... :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

" 20 évvel ezelőtt, 2022-ben indult."

Jó tudni. :D

(#3) oriic válasza Fred23 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már reggel láttam, aztán lehalt az oldal egy napra :D De thx.

Live-Die-Respawn

(#4) k-adi válasza AxBattler (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát hát, gondolom 0 player volt....

remélem ebben az sc1 remake-ben lesz SvM pvp mód :) ha már új unreal engine 5 meg shadows, meg minden... jó lenne :) és akkor megalapozna egy sc7-nek is :R

(#5) AxBattler válasza k-adi (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Tévedés, volt egy kemény mag, ami tolta + ott vannak a co-op játékosok... nekik miért nem lehetett még pár szervert fenntartani?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) k-adi válasza AxBattler (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mert feltételezem minden szerver üzemeltetési költéség, és a keménymag nem termeli ki, mivel nincs live service, shop, stb. + gondolom most őket is keményen érinti az energiaválság rezsi ár, stb, spórolnak

A coop módért valóban kár, de azért lássuk be, hogy a blacklist is 6-7 éves min., volt idő coopozni...

(#7) AxBattler válasza k-adi (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Se Te, se a kiadó ne akarja nekem megmondani, hogy én mikor akarjak co-opozni.
Ha ehhez (és a multihoz) nem akarnak szervert biztosítani, akkor oldják meg, hogy a júzer lehessen a host, akinek a gépéhez a többiek csatlakoznak... meg menjen tovább online a stat és trófea rendszer, ehhez igazán nem kell nagy kapacitás. :U

De ha még ezekre is képtelenek, akkor legalább ne toljanak az arcomba olyan 20. évfordulós, csöpögős píár videót, amiben egymás haját fonva mantrázzák, hogy ők aztán mekkora rajongók, és mennyire tisztelik az IP szellemiségét, meg hogy én aztán nagyon várjam az infókat az Remake-ről. :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) k-adi válasza AxBattler (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

Számtalan példa van rá, hogy régebbi játékokhoz lekapcsolják a szervereket. ez van... nyiss egy customer ticketet nekik

(#9) AxBattler válasza k-adi (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, ez van... a júzer meg tátott szájjal nézze, ahogy a csávók körbenyalják egymást az ilyen videókban. :U

Legalább maradnának csöndben, és akkor bújnának elő a kamrából, amikor tudnak már valamit mutatni az új részből.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) k-adi válasza AxBattler (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

az még odébb lesz, tippre a 2023 gamescon talán lesz valami trailer

(#11) k-adi


k-adi
nagyúr

Splinter Cell - Firewall

Splinter Cell BBC Audio Series Coming December 2

[link]

[youtube video]

Sam Fisher has been called to his next mission in Splinter Cell - Firewall, a new audio series from Ubisoft and the BBC, based on the novel of the same name. The eight-episode series premieres today and will release weekly and features a star-studded cast that includes Andonis Anthony (Snatch), Daisy Head (Sandman, Dungeons & Dragons), Will Poulter (The Maze Runner), Sacha Dhawan (Iron Fist, Doctor Who), Mihai Arsene (Snatch, Skyfall) and Rosalie Craig (1899).

Na miben fogadunk hogy ha jól sikerül az sc1 remake, akkor zöld utat kap az sc7, ahol a firewall lesz? Sam már öreg blacklist végére, így Sarah lehetne az utód: egyrészt női karakter (Grim nem számít) ami mostanság menő, másrészt meg "fiatal hős", lenne ideje kiöregedni a köv. részekben, stb.
A másik tipp egy saját karaktergeneráló lenne, vagy Briggs - bár őt sokan nem kedvelték valamiért, pedig amúgy nem volt rossz karakter

(#12) k-adi válasza k-adi (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

Thrilling new action-adventure drama, based on the video game Splinter Cell. Adapted from the novel by James Swallow and dramatised by Sebastian Baczkiewicz and Paul Cornell.

A 8 epizód itt érhető el:
[link]

(#13) k-adi


k-adi
nagyúr

Tom Clancy’s Splinter Cell: Dragonfire

"Dragonfire is a action-packed edge of your seat thriller that sees Sam Fisher’s toughest mission yet."

Inside North Korea, veteran Fourth Echelon agent Sam Fisher finds himself on the run when a top-secret covert mission goes fatally wrong. Betrayed by his allies, hunted by his adversaries, and disavowed by his own agency, Sam is stranded deep inside hostile territory – and his only chance of survival is to uncover a murderous plot that reaches into the heart of the hermit state, and beyond. Meanwhile, Fisher’s estranged daughter Sarah risks everything to assemble an off-the-books effort to find her missing father before his luck runs out – but the conspiracy that framed Sam goes deeper than either of them realize…

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.