Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Petykemano válasza huskydog17 (#8) üzenetére


Petykemano
veterán

"Én meg nem értem miért gond az, hogy valaki egy korrekt tájékoztatást szeretne egy olyan cikkben, ami kapcsolódik a témához. Nem értem neked miért lenne gond, ha az AMD felhasználókat egy IT portál értesítené erről a dologról. Nem értem a logikát, pontosabban a logikátlanságot mögötte. Hallgassunk az egészről csak mert egyesek nem szeretnek negatív dolgot olvasni a pirosakról?"

Nekem egyáltalán nincs bajom a negatív dolgokról.

Azt tudom mondani neked is, mint Sinesol kollégának, aki egy tagnapi AMD-SAmsung cikk alatt kérte számon az oldalt és Abut, hogy miért nem közölték még le a Zenbleedről szóló hírt. [link]

A PH! megfigyeléseim szerint 12-36 órás késéssel ad számot bizonyos hírekről. Ha neked ennél frissebb infó kell, olvasd el másutt. Ha neked nincs szükséged Abu - szerinted részrehajló - tálalása, körítése, olvasd el másutt.
Végül egyébként a Zenbleedről szóló cikk kijött. És az sem igaz, amit kolléga itt kifogásol, hogy nem lett megemlítve, hogy mikor jön az konzumer piacra szánt javítás:

"Az AMD a második generációs EPYC termékcsaládhoz már biztosította a szükséges, 0x0830107A jelzésű mikrokódot a RomePI 1.0.0.H AGESA verzión belül, így a javítás már elérhető a legfrissebb BIOS-okban, míg a Zen 2 magokat használó asztali és mobil Ryzenekhez az év utolsó három hónapjában jönnek frissítések."

Elképzelhető, hogy bizonyos részletek nem azonnal kerülnek bele a hírbe.

"Nézzük máshonnan: az AMD két fontos megjegyzést tett a driver hivatalos dokumentációjába, azok közül az egyiket sikerült leközölni, a másikat nem. Miért nem?"

Nem én vagyok Abu, de arra tudnék tippelni, hogy mivel a játék még nem jelent meg és mivel utána akart kérdezni a részleteketnek, ezért hagyhatta ki a felsorolásból. DE ezt inkább tőle kéne megkérdezni.

Mindenesetre nekem továbbra is az az érzésem, hogy Te nem objektíven szeretnél tájékozódni, hanem szenzációhajhász módon kifejezetten azokat az AMD-re nézve árnyékot vető eseményeknek szándékos felgerjesztését (pontosabban annak elmaradását) kéred számon, ahogy azt elfogultságodban Te tennéd, ha Te volnál a szerkesztő.

"MI alapján feltételezed ezt? Szerinted vakon és hasraütés-szerűen raktak AMD kártyákat a hivatalos ajánlási táblázatba? Ennyire inkompetensnek látod a Nixxes-t, miközben ők csinálják manapság a legjobb PC portokat? Milyen információ alapján feltételezel róluk ilyen mértékű inkompetenciát?"

Itt pl ezt írják:
"Ratchet & Clank Rift Apart is an NVIDIA-sponsored game"
Azért ez lehet, hogy sokmindent megmagyaráz.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.