Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Help_kd7_raid (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) #30814464


#30814464
törölt tag

Hy!asszem elszalt a lapom..este vice city-zek elözö nap kitakaritottam a gepet kt400 ventit nem dugtam vissza shut down elött 60fok a lap ok.kikapcs.fél ora mulva be se kep se hang..hoppa a 12v a lapra nem volt bedugva(enermax 300W).visszadug megint nem megy.idáig csesztettem nem indul nézem k*rva meleg 3db kondi(szürkék chipsettöl balra).Meghalt a lap vagy a proci?H!E!L!P!

(#2) zingike


zingike
csendes tag

Végre valaki hasonló eredményre jutott , mint én. Én egymás után 2 db KD7-raide-et végeztem ki. Azóta sem tudom hogyan. Az első 10 percig ment a 2500+ athlonnal, a második 1 napig. Minden különösebb ok nélkül megállt, se kép , se hang. A processzor feszültségszabályzólya zárlatos lett. Ohm-mérővel rámérve az alaplap 12V-os tápcsatlakozójára ha fix ellenállás értéket mérsz mindkét irányban, akkor tönkrement. Ha folyamatosan növekvő értéket mérsz, akkor az alaplap vszínű jó, lehet hogy a procinak annyi. Garanciában ki fogják cserélni, ha elszállt valami. Vidd vissza nyugodtan, csak mondd azt , megállt, és nem tudod mi történt. Amúgy nem árt az óvatosság, mert én a rossz alaplap tesztje során hazavágtam egy Thunderbirdet.

(#3) #30814464


#30814464
törölt tag

aha thx akkor vholnap viszem garival vissza(mistral...) remelem visszaveszik.proci szted elszált?nemlehet hogy a táp is elszált mert a vinyot egyszer bekapcsolja egyszer nem..Í:(

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Help_kd7_raid (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.