Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23486) djculture válasza blackdog (#23485) üzenetére


djculture
félisten

Manapság divat ez az állított hdd-t fogadó dokkoló az meg egyenesen a hdd-nek a halála. Ha arra gondolsz akkor baromság azt használni.

[ Szerkesztve ]

(#25395) djculture válasza FireKeeper (#25394) üzenetére


djculture
félisten

Akkor már érthető ezek a dokkolók nem arról hiresek hogy szépen bánnának a vinyóval. Gondolom lett egy felpörgési hiba amit megjegyzett a smart.

(#30407) djculture válasza westcoastog (#30406) üzenetére


djculture
félisten

Az ilyen átalakítgatós meg rack meg dokkolók háromnegyede egy hulladék mert nem tudja normálisan átadni a tápot a benne lévő cuccnak. Ha egy ilyen nyavalyában használja valaki a vinyót garantáltan tönkremegy...
Ha nagyon muszáj inkább usb rack de legyen a racknek normális méretű tápja ami le is adja a feszültséget terhelés alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#30532) djculture válasza jaffa 2843 (#30531) üzenetére


djculture
félisten

[link]
usb-s dokkoló vagy külső rack. Sajnos ide 3.5 eszközöket fogadók nem olcsók.

(#31500) djculture válasza King Unique (#31499) üzenetére


djculture
félisten

Dokkolót én nem ajánlom tudom ez divat mostanában de rengeteg vinyó döglik be ezek miatt.

(#41205) djculture válasza Gabesz87 (#41203) üzenetére


djculture
félisten

Az összes dokkoló arra jó hogy kinyirja a hdd-t..

(#45910) djculture válasza ALFA (#45907) üzenetére


djculture
félisten

Létezik gyárilag kivitelezett fájlopás elleni védelem és szoftveresen(saját használatba vétel) egyik esetben se tudsz hozzáférni a partícióhoz bármi baj van csak abban az eszközben amiben locolva lett. Szerintem itt is ez lesz.
A dokkolót meg én egy "nem kér érte" ezer éves vinyóval szoktam kipróbálni. Mert a csatlakozást nem lehet simán kiméregetni.

(#46253) djculture válasza violino (#46252) üzenetére


djculture
félisten

3.5 vinyóknak nem elég az usb külön tápegységgel rendelkező külső házat kell venni hozzá vagy tápegységgel rendelkező dokkolót.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.