Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD-probléma, plz, help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gyozi


gyozi
aktív tag

Hi!
Újra a segítségetek kellene! Szóval adott egy Conner(!) márkájú, 5,4Gb-os vinyó! A gép, amelyben szolgált, elkezdett fagyogatni és én arra gyanakszom, hogy a Hdd a hibás! Egy szó mint száz kéne nékem egy diagnosztikai program, amivel le tudom tesztelni ezt a szart!
Előre is kösz!!!

(#2) twollah válasza gyozi (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Scan disc :).
A S.M.A.R.T.-hoz pedig vagy AIDA vagy Speedfan.

(#3) CsendPenge válasza gyozi (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Fagyogatni? Mégis hogyan? Mert ez kissé túl általános...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) gyozi válasza twollah (#2) üzenetére


gyozi
aktív tag

Valami komolyabb programra gondoltam, mert a scandisk szart se ír ki! (Xp-m van)

(#5) launcser válasza gyozi (#1) üzenetére


launcser
senior tag

a connert megvette a szigét nem?
1.3-as is már szigét volt, biosban ugy ismerte fel, de kivulre conner volt még irva:)
szigét oldalán nemtom mik vannak

tütüü

(#6) twollah válasza gyozi (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Nézz be a www.honositomuhely.hu oldalra, ott szokott lenni vmi HDD buzeráló program.

Amúgy a hibaleírásod elég általános.


(#7) gyozi válasza launcser (#5) üzenetére


gyozi
aktív tag

Hát, hogy erre Conner van írva, azt tuti! Bele meg nem látok...

(#8) gyozi


gyozi
aktív tag

Tudnátok egyébként valami konkrét programnevet írni? kösz

(#9) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A Conner Seagate vinyó (igaz elég régi), a seagate.com-on találsz mindenféle diagnosztikai cuccost, az elvileg megeszi ezt a fajta vinyót is.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Conner valóban a Seagate tulajdona... Az IBM oldalán pedig van egy Drive Fitness Test nevű progi, az képes a hibák detektálására.

https://www.coreinfinity.tech

(#11) baroczp válasza gyozi (#4) üzenetére


baroczp
tag

Norton Disk Doctor-t próbáltad már? Nekem tökéletesem bevállt ilyen helyzetekben. A ScanDisk tényleg nem sokat ér...

(#12) emvy


emvy
nagyúr

Szerintem cserélj IDE kábelt, vagy a csatlakozókat nézd meg. Pont ugyanilyen problémával volt kontakthibás a kábele egy ismerősömnek.

while (!sleep) sheep++;

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD-probléma, plz, help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.