Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Happy blog

Hozzászólások

(#30) behappy


behappy
aktív tag

egyedül vagyok most, Barátnőmnek haza kellett mennie hétvégére :( nem tudom mit fogok csinálni egyedül... Nagyon hiányzik már most, pedig ''csak'' reggel ment el. De szerencsére már vasárnap jön vissza! Meg kéne már tartanunk az eljegyzést! :)

ma meg akartam csináltatni az ideiglenes diákomat, de a tanulmányin nem vették fel a telefont, igy nem is mentem el... PEdig igazán kéne már, mert oda-vissza 6 jegyemben van, hogy elmenjek suliba! na jo, igazából csak 4, mert buszra nem muszáj váltani :) de metron és héven nem merek lógni :(

Ma nem csináltam semmi érdekeset... Reggel voltam boltban (vettem jo szar bort :( pedig minőségi volt ráirva, de rosszabb szvsz, mint sok asztali :((( ), takaritottam picit, bedobtam egy mosást, kitakaritottam a nyulam helyét, szoval ma teljesen házias napom volt :)

Tök jo, hogy kaptam angolbol felmentést, különben ma kellett volna mennem suliba :)

Este megnézek vmi filmet, csak még azt nem tudom, hogy mit... :F

Vaterán potom pénzért sikerült hozzájutnom egy Voodoo kártyához, és megvan mindene! Király, már várom, hogy a kezemben legyen, nosztalgia rulez :D Csak nemtom hova dugjam, minden PCI hely foglalt a gépben... lehet lapot kéne cserélni? :F

Ja, nagyon vadul megy az ADSL-em... 384es vonal elvileg, de jelenleg is 64K val tölt tartosan, tegnap este FTPről pedig 70-71-gyel jött a cucc TARTOS sebességgel! Nagyon komoly! Kb julius óta van igy. De nem kérdezek rá a szolgáltatónál, hogy mért van 50K helyett 60-70 , jo ez igy nekem nagyon :DDD :DDD :C
És cfos proginak hála még böngészni is tudok normális sebességgel a letöltések mellett. Teccik :)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Happy blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.